Môj milý darebák

Môj milý darebák https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220725/bmid_m-j-mily-darebak-IOS-220725.jpg 4 125 14

Reid Family série

Pre Rebeku Marshallovú sa roztáča kolotoč vášne a vzrušenia, keď sa na matkinu veľkú radosť dostane na dvor kráľovnej Viktórie. Rebekina matka chápe dcérino menovanie za dvornú dámu ako jedinečnú príležitosť dobre sa vydať. Rebeka sa hneď na začiatku svojej služby nedobrovoľne ocitne medzi dvoma súpermi: kráľovniným šéfom špionáže a šľachtičnou, ktorá dozerá na dvorné dámy. Tá ich využíva na špehovanie vplyvných dvoranov. Rebeka sa čoskoro zapletie do pavučiny klamstiev s očarujúcim markízom Rupertom St. Johnom. Tento neskutočne krásny muž je bratancom Raphaela Lockea, do ktorého bola Rebeka kedysi zaľúbená. Rebeka však nevie, že Rupert je tajným agentom kráľovskej koruny a vedie dvojitý život. Romance Johanny Lindseyovej, plné vášne, duchaplných a neodolateľných hrdinov i vzrušujúceho flirtovania, patria medzi klenoty romantickej literatúry.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

A rogue of my own , 2010

janqa410
25.03.2021 3 z 5

(SPOILER) Rue byl Rebece souzen již od počátku, nebo spíš ona jemu? Kdo ví, hlavní je, že se setkali, škorpili a nakonec zamilovali a nic víc od knihy nelze očekávat. Trošku těch intrik u dvora, občas mě naštvala nějaká zlá potvora, ale Rebece jsem fandila od začátku, její i jeho matku jsem si oblíbila - obě takové trochu feministky, že? Pro mě, silné ženy, žádné uťápliny doby. No a co závěrem, snad jen myšlenka na to, že každý máme někde, toho svého anděla.

Saraken
08.10.2020 5 z 5

Opat nesklamala :) kniha plna romantiky

munka
26.11.2019 5 z 5

Pekný romantický príbeh, ktorý stál za prečítanie.

Janík511
22.01.2019

Jednoduchý děj pro odpočinkovou četbu. Příjemné čtení pro nenáročného čtenáře, za mě super. Lindseyová ví, jak na mě a její knížky sem tam ráda vyhledávám. Ráda si přečtu něco nového.

Enny4
20.11.2017 4 z 5

Knižku jsem měla rozečtenou a moc se mi nechtělo ji dočíst. Nakonec to nebylo tak "hrozné" ale moc mě neberou příběhy o špehování a intrikách.

mariva
15.11.2015 4 z 5

Příjemná odpočinková četba na podzimní večery.

dudunka
03.11.2015 4 z 5

Hezká,čtivá nejlepší Rupertovi hlášky :)

moudivlacek
05.09.2015 5 z 5

Ze začátku jsem se musela nutit, abych četla dál, nemám ráda dvorské intriky, ale nakonec jsem se přemohla a nelitovala toho, příběh dvou lidí, kteří jsou k sobě poutáni a přitom si to ze začátku nechtějí přiznat, se opravdu autorce povedl.

Mikeila
18.02.2014 5 z 5

Kniha mě od začátku moc nechytla, ale pak jsem se začetla a dost mě bavila. Hezká.

marijko
11.09.2013 5 z 5

Najít nové a nové romantické téma, aby znovu zaujalo, je určitě pro autorku docela náročné... Dnes sice přišla s intrikami, ale nádherně je proložila krásným příběhem hlavních hrdinů - krásný Rupert obletovaný ženami najednou potká nevypočitatelnou Rebeku, které sice nejdříve nedůvěřuje, ale ona jediná mu bouří myslí....

miruska1
06.07.2013 5 z 5

Zaujimave manželstvo :-). Kniha sa mi pačila.

jaja10
22.05.2013 4 z 5

Knížka se mi líbila, stránky mi rychle ubývaly, rozhodně jsem se při čtení nenudila.

Kaety
22.12.2012 2 z 5

Kniha plná intrik, které mě moc nebavily a až v druhé části knihy to začalo být zajímavější.

Terinka1982
07.06.2012 4 z 5

Velmi čitvá kniha, plná intrik, nedorozumění a osudových zvratů.....přečetla jsem za jeden den, nedalo se od ní odejít:-)