Hněv kejklíře

Hněv kejklíře https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485923/bmid_hnev-kejklire-kft-485923.png 5 282 47

Půlnoční běsnění série

„Vítejte v Půlnočním běsnění. Nejsme cirkus, nejsme lunapark. Nemusíte se však ničeho bát – jen toho, že vás připravíme o rozum.“ Killian Cornelii je okouzlující kejklíř a šejdíř bez srdce, jemuž se ženy vrhají k nohám. Saskia je však jiná. Vyhýbá se mu a odolává jeho šarmu. Jako nová posila v Půlnočním běsnění si zvyká na divoký život mezi karavany. Brzy se ovšem stane hvězdou představení, protože má v srdci nejen tanec, ale i oheň. Killian po Saskii touží a její zničená duše v jeho krutých rukou pomalu nachází útěchu. Oba si myslí, že jeden druhého znají, oba však mají vlastní démony a temnou minulost. Jejich příběh možná vypadá jako pohádka o dvou spřízněných duších, které se do sebe neodvolatelně zamilují. Jejich láska je však plná bolesti, která ničí všechno kolem, včetně nich samotných. A zatímco Killian v manéži předvádí kejkle, největším trikem je právě Saskia.... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Baronet

In Fury Lies Mischief , 2020

wotana
08.11.2022 5 z 5

No co dodat... Prostě Amo miluju, asi jsem ujetá, ale nemůžu si pomoct, její knížky jsou prostě dokonalý.

Njangu
05.11.2022 5 z 5

Au.... Jeden den a byl konec.

Četla jsem to jedním dechem.

Druhý díl se mně líbil ještě o něco víc a potřebuji nové díly..... Ideálně co nejdřív!! Tak doufám, že nás nenechá Baronet dlouho čekat. Strašně moc musím vědět jak to dopadne.
Místo děje je originální a já jsem čím dál víc
z jejích knížek nadšenější.

Myška43
02.10.2022 5 z 5

,,Slova můžou být mocnou, smrtící zbraní, která dokáže kohokoli připravit o rozvahu a zanechat sebevědomí krvácející na podlaze."

Kdo autorku zná a miluje její knížky ví, co může očekávat a nic ho nepřekvapí, leda v dobrém samozřejmě. Kdo už se s ní seznámil a nenadchly ho její příběhy, tak nemá smysl se pouštět do dalších knih. Amo si stále drží stejný styl a ten opravdu není pro každého. Já ji miluju a těším se na další její perly.

,,Láska je cíl, který má málokdo příležitost najít. Cesta každého člověka je dlážděná jinak a všechny mají odbočky, které ho z ní svedou. Záleží na každém rozhodnutí, co uděláte, jestli do cíle dorazíte, nebo ne."

moma08
27.09.2022 5 z 5

Pořád nechápu, jak může tahle autorka něco takového vymyslet.
Čtivé to bylo pro mě dost, ale o kousíček se mi více líbil první díl.
Jsem velice zvědavá na další díl.

badliar_id
13.07.2022 4 z 5

4.5/5 *

"Your eyes tell the explicit story that your soul tries to hide."

***
Tak tohle bylo něco!! Amo je vážně skvělá a ráda bych jí viděla do hlavy, protože její knihy jsou bomba..
Do poslední chvíle jsem netušila oč jde a vlastně jsem za to ráda, protože takhle jsem měla skvělý moment překvapení (a jakože těch momentů bylo hodně :D). Od začátku až do konce mě to bavilo a byla jsem jako na jehlách, až se pokazí zase nějaká věc (a samozřejmě pokazila)..
Sass a Kill.. Fakt jsem se na ně těšila a milovala jsem každou část jejich příběhů. Oba měli něco, co King a Persy neměli. Samozřejmě jsem jejich příběh taky zbožňovala, ale Sass a Kill jsou prostě jiný level.. Řeknu vám ale jedno a to je, že mě NESKUTEČNĚ vytáčela Maja a to jsem jí měla v jedničce docela ráda :dd. Chuť jí uškrtit se stupňovala každou kapitolu :dd.. Ale na konci mi jí bylo líto, takže…
Keaton mě pořád láká víc a víc, fakt už potřebuju jeho knihu, protože tento muž mě vážně uhranul.
Konec byl jedno velké OU a já asi minutu zírala na obrazovku čtečky a přemýšlela.. Samozřejmě mám opět plno otázek, ale na to jsem si už u Amo zvykla :D..
Zmínka Elitního klubu králů je prostě top a už se těším na třetí díl, kde bude Eli (můj oblíbenec) z Elitních králů.
Opět upozorňuji, že Amo je autorka dark knih, tudíž vám nemusí být příjemné její knihy číst. Vyhledejte si trigger warnings!!

Literarytwins
07.07.2022 3 z 5

Druhý díl série Půlnočního běsnění nám přináší dvojici Killiana a Saskii. On je kejklíř a velmi atraktivní. Je však také velmi nebezpečný a nedělá mu sebemenší problém ušpinit si ruce a postarat se o špinavou práci. Rád si zahrává s myslí a různě jí manipuluje, je jedním z mála, kdo takovouto schopnost ovládá. O to více je pro něj překvapením, když narazí na neuvěřitelně pohlednou Saskii, která ho má na háku. Má z ní zvláštní pocit a bere Saskii Dragavei jako výzvu. Ona nemá žádná tajemství, nebo o nich alespoň neví. Kdo čeká někdy v knize od Amo Jones mužského hrdinu s kladnými charaktery, bude hledat asi marně. Jinak tomu není ani v případe Killa. On je také sebevědomý, namyšlený a velmi nepředvídatelný. Za hezkou tvářičkou se skrývá nebezpečný predátor, se kterým není radno si zahrávat. Postava Saskie byla pro mě takovým zlatým středem, žádná hvězda, ale ani žádné zklamání. Vzhledem k tomu, co vše má za sebou se divím, že z ní nebyla totální troska nebo psychopatka. Naopak byla poměrně vyrovnaná a pohodová. Kdo zná knihy od Amo tak ví, že ona vesměs nepíše tak silné ženské charaktery, v jejích příbězích vás vždy více zajímá ON. Kdo mi ale neskutečným způsobem pil krev byla vedlejší postava Maja (kamarádka Killiana již od dětství, další účastnice PB). Ona byla dlouhodobě do Killa zamilovaná, OK chápu v 16 letech. Ale Když si uvědomím, že kdyby mě někdo jako on chtěl, tak mě dávno vlastí...za další jí bylo několikrát vysvětleno, že mezi nimi půjde vždy jen vztah a úrovni přátelství a rodiny. Jenže ona svou neopětovanou lásku poslala na úroveň obsese a vyšinutí, která přetrvávala další čtyři roky a začala být hnusná i na další lidi kolem sebe. Poté jí potká tragická událost a ona místo toho, aby se probrala, řeší zase jen "proč si vybral Saskii". Za mě člověk, který je ve vztazích toxický a je pak citovým vyděračem a hrozně mě její postava v knize štvala. (Klárka má a některé věci ohledně této knihy naopak jiný názor než já.) Příběh této knihy se mi poměrně líbil a byl čtivý. Mám moc ráda prostředí půlnočního běsnění a ten nápad mě opravdu zaujal. S čím má Amo ale problém je, že se v kihách zápletkami často opakuje a tak plně rozumím tomu, že Hněv kejklíře někomu přišel jako lehčí kopie Chaosu v míru. Zároveň plně rozumím tomu, že se spoustě lidem kniha nemusí líbit, protože pravdou je, že styl Amo Jones opravdu není pro každého a často je i dost přehnaný nebo opravdu na hraně.

georginaa
09.06.2022 4 z 5

Tak abych pravdu řekla, mě se strašně motaly jména. Vůbec nevím ke komu koho přiřadit, to jako dívčí jména byly jako klučičí a pomalu jsem nevěděla kdo je kdo. Mám v hlavě zmatek a to přesně i autorka zřejmě také. Jelikož napsat to takhle šíleně, poodhalovat tajemství po částech, vždy něco nakousne a dopoví až s dalšími kapitolami. Dokud to člověk nedočte celé, tak vlastně neví nic. Postupně to dává smysl, ale začátek jsem si říkala, panebože do čeho jsem se to pustila.

Eliška2110
31.05.2022 5 z 5

No teda! Opět skvělé představení. Pěkně nám to graduje, těším se na dalšího z bratrstva.

Pedruska01
29.04.2022 4 z 5

(SPOILER) Na pokračování série Půlnoční běsnění od Amo jsem se dost těšila. Amo patří k mým oblíbeným spisovatelům a už skoro - to je důležité slovo - vím, co od ní čekat. Přesto mě dokáže vždycky něčím překvapit a dostat a věřím, že nepřestane. Má v hlavě něco naprosto neuvěřitelného, šíleného, pomateného, chaotického a bizardního, že to ani nejde. Místy člověku rozum stojí. Její styl mi hodně vyhovuje, baví mě a rozhodně se při jejich dílech nenudím, protože se neděje jedna, dvě ani deset věcí. Děje se rovnou sto najednou. Umí to zatraceně dobře zamotat a proplést všechno dohromady. Je to ohromně čtivé a horko těžko se odkládá, i přesto, že je to protkané otazníky.
Hlavní hrdinka Saskia mi sedla, měla jsem ji celkem ráda a oblíbila si ji. Jevila se jako mírná, hodná a ctnostná holka, jako vážně. Žádný dovádění, žádný pití. A pak bum, otočka. Člověk by to asi čekal, ale bylo to zase tak rychlý a přesto nečekaný, až mi to zkazilo krapet dojem na uvěřitelnosti, v rámci autorčiných možností, samozřejmě. Dokázala být krapet namyšlená a samozřejmě perfektní, dokonalá, nádherná a nadaná. Bylo to relativně v malé míře, takže mi to nijak nevadilo. O Sass samozřejmě vyplula na povrch velká tajemství, která mě samozřejmě dostala. Bohužel pro ni, její příběh dost v hlavních základech připomínal příběh Persefony z prvního dílu, což mě trošek mrzí, protože vím, jakou má Amo fantazii a tady to tak nějak... pohřbila. Škoda. Taky to, že svému protějšku ze začátku vzdorovala, ale velmi rychle! podlehla. Co tahle nějaký natahování a napětí? V jistých momentech/scénách se mi to zdálo přestřelený, vzhledem k situaci, kdy si to nepochopitelně rozdávali na každým rohu.
Druhý hlavní hrdina Killian byl postava, kterou jsem si oblíbila už v předchozím díle, a to nejvíc z vedlejších "bratrů". Ta banda je brutální, nebezpečná, radikální, krvelačná, loajální a vášnivá. A nejde je nemít rádo. Killian si mě získal, a to jednoznačně. Byl to zatracenej hajzl, ale zamilovala jsem si ho. Jeho působení, rodina, "práce" a hlavně celý svět je totální divočina, hodně slabě řečeno. Je to zbohatlickej šmejd, kterej může doslova všechno. A jak u Sass, tak i u Killa byl v základech stejný jako měl hrdina prvního dílu King. Ti dva byli propojení už odnepaměti.
Některé vedlejší postavy mě překvapili, neoblíbence jsem přijala a další mě dost bavili. Kenan nebo Kaizer, další provokatéři. Tentokrát jsem si oblíbila z party Kyrina, vím že bude mít svůj příběh a nehorázně se těším, tak moc jsem na něho zvědavá.
Příběh jako takový nebyl vůbec špatný, až na to, že polovina byla na stejné brdo jako předchozí kniha. Jak by řeklo Poupátko, Amo vykradla sama sebe. Jo, něco na tom je. :D Musím přiznat, že se mi to ale i tak hodně líbilo, bavilo a dost jsem si tu jízdu užila. Nějaké drobnosti bych rozhodně vytkla, včetně zmíněné předchozí informace o stejné šabloně, tak i mírnou unáhlenost v chování postav nebo nevhodnost. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale tak půlka jejich sexuálních scén byla úplně mimo - místo a hlavně čas. Např. nevím, zda by někdo chtěl mít sex hned potom, co zjistil něco, co v něm vyvolává obrovské trauma, protože před minutou byla odhalená hnusná minulost, o které se dosud nevědělo a navíc na místě, kde se to mimo jiné dělo. A to nemluvím o tom klábosení uprostřed přestřelky. Hmm... wtf, Amo? :D
Ten svět je vlastně dost složitý díky mraky tajemství a motanic, pohlcený temnotou a protkaný parchanty, ale prostě mě to baví. I tady byla zmíňka (a jistá provázanost) s předchozí sérii Klub elitních králů, kde se objevila taková ta hlavní partička. Opět jsem čekala nějaký haló a opět jsem se nedočkala. Ale lhala bych, kdybych neřekla, že jsem se u toho bavila. Taky mi to do hlavy dalo otázku k Bishopovi a Madison - už by to zatraceně chtělo další Krále, abychom se dozvěděli víc a pak by to dávalo smysl. Nemůžu si odpustit, že postavy králů jsou stejné s týpky z Běsnění. Bishop - King, Nate - Killian, Brantley - Kyrin. Ale nevadí mi to. Jen bych asi čekala něco nového. Opakování jedné originality neznamená, že se jí stane i ta druhá věc.
Ale to jsem krapet odbočila. Pro shrnutí, bavilo mě to, četlo se to dobře a rychle. Mám několik menších výhrad, ale nijak výrazně mi to dojem nezkazilo. Postavy jsem si oblíbila a fandila jim. Dokázalo mě to překvapit a dostat. Zase jsem nahlédla pod pokličku kouska jejich světa a rozpletla trošek tajemství. Jenže toho není nikdy dost, vzhledem k dozvukům, opět. Ohromně se těším na další díl. Rozhodně bych knihu doporučila a hodnotím to 4*, za těch pár škod. :)

ivetapl
25.04.2022 5 z 5

Co si budeme. Amo je šílená a já tu její šílenost zbožňuju!!! Kdo nemáte rád Elitní klub králů, do dalších knih se nepouštějte. Jsou totiž pořád stejně šílený.

Musím říct, že na jednu stranu chci Killianovi naflákat a na druhou si ho vzít. Je to opět přesně ten hajzl, kterého u Amo můžeme čekat. A přesně ten, které v jejich knihách miluju! Hned bych si od něj to tetování taky nechala udelat.
To co udělal tátovi Sass...jsem nečekala. Na druhou mě to nepřekvapilo.
Saskii jsem měla ráda. Líbilo se mi, že nejde s každým jako někteří z Půlnočního běsnění. A moc se mi líbilo, že si z Killiana nesedla jen tak na zadek.

Dost mě sra*a Callan. A z něčeho podezřívám Val, ale ještě nevím z čeho.
Na další příběhy jsem šíleně zvědavá. Už aby vyšly!

Amo nás opět dotáhne na dno, kdy si řeknete WHAT?!! A pak vás dostane. Protože přesně to co se stane nečekáte. Je to zvrácené. Je tam násilí. To co se dělo v Patientii... Chtělo se mi při čtení až zvracet... Ale ok, tenhle extrém k Amo patří...
Opět tu je hromada sexuálních scén, které má Amo už pěkně zmáknuté.
Za sebe říkám Ano, ano, ano!! Ale pouze pro ty, které Amo milují

petusska01
22.04.2022 5 z 5

Amo je šialená. Úplne. ja vlastne neviem či sa mi je príbehy páčia preto, lebo napĺňajú moju predstavu o dobrej a kvalitnej knihe, alebo preto lebo sú úplne iné, úplne mimo, viac menej šokujúce, plné zvratov, násilia, drsného sexu a kadejakých posplietaných bojov o moc či plné šialených rodín. Ani tento príbeh nebol výnimkou. BOlo to zaujímavé a nevedela som sa od toho odtrhnúť, napätie ma držalo až do konca. Niektorým činom Killiana som nerozumela, Saskia sa mi zdala v určitej miere sympatická, silná a milá, neprepadajúca svojim traumám (ani na konci). Knihy od tejto autorky sú veľmi zapamätateľné, ale ani jednu by som nedokázala zreferovať, pretože to je čisté šialenstvo čo sa tam deje. A asi preto sú také vyhladávané...

NikolaSkop
17.04.2022 5 z 5

Tak jo, tohle byla zase jizda! Nemuzu se dockat dalsiho dilu ! :) Tuhle spisovatelku proste zboznuju, kazda jeji kniha me zatim pohltila takovym zpusobem ze jsem nebyla schopna prestat cist dokud jsem ji celou nedocetla! :D

pavlikova9332
11.04.2022 5 z 5

Dalsi skvělý díl teď budu muset čekat na další ach jo.

eliska2126
26.03.2022 4 z 5

Amo mě opět nezklamala. Dostala jsem přesně to, co jsem chtěla. Narovinu říkám, že autorka a její styl asi nemusí sednout každému a říká se, že ji buď milujete nebo nesnášíte. Já se naštěstí řadím k první skupině. Nicméně! U Kejklíře jsem si začala všímat, že Amo používá docela podobná schémata napříč jejími knihami (únos, znásilnění, tajemná rodinná historie apod.). Tady mi to ještě zas tak nevadilo, ale pokud i další díl bude podobný, asi už budu naštvaná.
Hrozně mě bavilo poznávat i dalšího člena bratrstva z Kizniče Killiana (nemůžu si pomoct, ale hrozně mi připomínal Natea z EKK!). Je to přesně takový ten temný vtipálek, který je pro vás ochotný i zabít. Saskia je také velice zajímavá postava. Byla jsem hrozně zvědavá, jakou temnou minulost pro ni autorka vymyslela. Bylo to maličko podobné jako minulost hrdinky z předchozího dílu, ale aspoň tam Amo přidala propojení s něčím větším.

Jsem samozřejmě hrozně zvědavá i na příběh dalšího bratra, tuším, že další je na řadě Kyrin? Uvidíme . Za mě Hněv kejklíře určitě stojí za přečtení, jen se připravte na trochu opakování no. A ta obálka? Já prostě tyhle obálky nevyhledávám a taky jsem trochu doufala, že když už Chaos v míru byl tak hezky laděný do cirkusu, že se toho budou tvůrci obálek držet.

Jita160
25.03.2022 5 z 5

Pokračování půlnočního běsnění bylo opět úžasný. Trochu se podobalo prvnímu dílu ale to mě vůbec nevadilo.
No asi jsem fakt ráda že zatím nevyšlo pokračování protože opět by muselo jít všechno stranou a já si k sobě opět musela pustit Amo.... Paní spisovatelku která určitě není z našeho světa:-D:-D:-D. Píše prostě neuvěřitelně návykově čtivé knížky.
Kejklíř Bože to byl mistrovský hajzlik, manipulátor, úžasný a sexy samec.
Saskia ta která s ním nemůže nikdy být ale oheň mezi nimi se nedal uhasit.
Stejně nakonec vyhrála láska a tak to má prostě být.

rampapa
23.03.2022 5 z 5

Tak tohle bylo boží. Miluji knížky od Amo. Ale proč píše tak že jsem z toho úplně hotová. Potřebuju okamžitě další díl...... Myslela jsem si že první díl hned tak něco nepřekoná...ale tohle? To bylo něco.Woww. Uz se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Prosím aby brzo vydali další knížku z klub králů.

Michalka24
22.03.2022 5 z 5

Niečo neskutočne užasné. Ine sa ani nedá napísať.

keiko33
18.03.2022 5 z 5

Páni. Znovu zhltnute za pár hodín. Kill bol teda číslo. Tie jeho hrátky s mysľou boli fascinujúce. Bol sexi, diabolský, vtipný a nenapraviteľný sukničkár bez srdca. Alebo to srdce má, len ho musí nájsť tá správna? Páčila sa mi Sassina drzosť, ako vedela nevšímavosťou manipulovať toho nepolepšitelného manipulátora. Všetko do seba zapadalo, minulosť sa začala vyhasňovať. Delii a Maji a aj Val mi bolo ľúto. Láska a šťastie si proste nenájde každého. Znovu to bolo zvrátené, plne sexu aj násilia, aj keď to násilie nebolo až také rozsiahle, aké sme pri mafiu zvyknutí. Kapitoly z vystúpení boli asi naj. Vtedy si predstavíte že ste v obecenstve a prežívate to s postavami. Na konci sa otvorili dvere do ďalšieho príbehu, už sa neviem dočkať.

happy19
17.03.2022 5 z 5

Jsem součástí Vlčí smečky!
Fanynka jak se patří,-)
Opět pekelnost se vším všudy!
Kejklíři!Neuhas svůj plamen!

„I když tančíš s ďáblem, ďábla nezměníš, ďábel změní tebe.“

„Nářek tvou bolest nezhojí, pouze prozradí.“

anna7852
12.03.2022 5 z 5

Aaa zase jsem totálně v háji, neskutečný.
Opět si mě kniha držela od první stránky do posledni.
Potřebovala bych asi od Amo nikdy nekončící knihu:D

Amo Jones
novozélandská, 1988