Psycho II

Psycho II https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/196281/bmid_psycho-ii-me0-196281.png 3 101 24

Psycho série

Doktor Adam Claiborne má dojem, že Norman Bates je na nejlepší cestě k uzdravení. Až do chvíle, kdy Norman zabije mladou sestřičku a uprchne z psychiatrické léčebny v jejích šatech. Od tohoto okamžiku se z psychiatra a bývalého pacienta stávají účastníci životu nebezpečné hry na kočku a myš. Claiborne ale ví, že Norman míří do Hollywoodu, kde se právě natáčí film o tom, co se kdysi odehrálo v Batesově motelu.... celý text

happy-smile
07.12.2015 3 z 5

O Normalovi bez Normana... První knížka byla naprosto super, tak nějak se četla sama. Od druhé dílu jsem tím pádem čekala opravdu dost, šlo podle mě ale spíše jenom o slabý odvar prvního dílu. Norman je tak nějak jenom záminkou pro celý příběh, ale ve skutečnosti se celý děj jenom točí okolo něj místo toho, aby byl jeho hlavním aktérem. Ono by to ani nevadilo, ale potom už to prostě není ono vzhledem k tomu, že se zde nic senzačního neděje. Samotný konec je překvapivý, ale přece jenom celkem překombinovaný.

martina.riz
17.12.2014 2 z 5

Kniha nic moc, trochu překombinované. První díl mnohem lepší.

anishta
01.11.2014 4 z 5

Není to tak skvělé jako první díl, ale je to dobré. Je to napínavé, čekala jsem jiné rozuzlení, takže konec mě překvapil. Trošku mě mrzelo, že to bylo více o hledání Normana, než o něm samotném.

taulik
03.08.2014 4 z 5

Začátek knihy více než slibný. Říkáte si, tak tohle pokračování bude něco. Převládá radost, že se vám do rukou nedostala další vykrádačka sebe sama. Ale ouha... Jakmile skončí kapitoly s Normanem, končí i ten obrovský požitek, který jste předpokládali. Při prvních kapitolách z natáčení si říkáte: ok, to bude jen takový předěl, za chvíli zase za Normanem. Jenže Norman už se neobjeví a čtenář je zklamaný. Nicméně Blochovo psaní i tak výborné a napínavé (především díky tomu, že pořád čekáte, kdy tam ten Norman zase vyskočí). Škoda tak dobře započatého příběhu..