Psí domov

Lucas Ray byl doslova šokován, když z opuštěné budovy vyběhlo štěně a skočilo mu do náruče. A i když Lucas ví, že domů si štěně z mnoha důvodů vzít nesmí… udělá to. Protože Bella je nádherná a upřímná. Snaží se Bellu skrývat, ovšem tento úkol se ukáže nad jeho síly. A tak musí Bellu, která patří k v Detroitu zakázaným pitbulům, dát pryč. Alespoň dočasně, než vymyslí, co dál. Ovšem Bella odmítá čekat. Hnána svou láskou a věrností se vydává na nebezpečnou cestu přes stovky kilometrů, z Colorada až tam, kde cítí svůj domov… Psí domov je srdceryvný příběh pro všechny milovníky psů a zvláště pak pro ty, kteří si zamilovali autorovy předchozí hity – Psí poslání a Psí cestu!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/384866/psi-domov-81q-384866.jpg 4.4161

Psí poslání 3.

Literatura světová, Romány, Příroda, zvířata
Vydáno, Ikar (ČR)

A Dog's Way Home, 2017

Kniha Psí domov

verunka93

Sice velmi pěkný příběh, ale knihu jsem nakonec musela na chvilku odložit a přečíst si něco jiného. Těším se, až si jednou pustím i film. Z celé série je to ale asi nejslabší kniha. I tak jsem byla ráda, že jsem ji přečetla.

Odehnalka
06.10.2019

Musím říci, že pro mě je to asi nejslabší ze všech tří knih. Polovina knihy mi utekla rychle, pak už to začala drhnout a já nějak knihu nemohla dočíst, kdyby byla o pár stran kratší, měla bych z toho lepší pocit. Jinak se ale jedná o příjemnou oddechovou knihu, která potěší milovníky čtyřnohých chlupáčů.

Sarriii
01.10.2019

Kniha se mi moc líbila. Příběh byl krásný a milý, ale také smutný a dojemný. Další velmi čtivá a krásná kniha :)

Lka
11.09.2019

Další krásná dojemná kniha. Tyto příběhy miluju, i když mi to rve srdce, když se pejskům děje něco nehezkého. Samozřejmě ukápla i slza, bez doho to asi nejde...

sofo
30.08.2019

Knížka pohodová, čtivá jen poněkud nereálná. Ale to byly vlastně i předchozí díly.

Nikusha
20.08.2019

Možná jsem už z předchozích dílů přemlsaná, tento díl mě nijak zvlášť nebavil. Možná je to tím, že jsem nejdřív viděla film nebo mě prostě jen tento styl přestal bavit. Nicméně určitě naspáno je to opět krásně jako předchozí díly. Opět dojemné, napínavé i veselé. Jen už je toho pro mně asi moc. Třeba se k ní po letech vrátím a víc si ji užiju :)

Aniday
11.08.2019

krásná, dojemná, milá... přesně taková, jaká má být 8)

sola_lupa
21.07.2019

Kniha je velmi čtivá, vtáhne člověka do děje, takže ani neví jak a ten ji není schopen odložit, dokud nedočte. Předchozí dvě měli za hlavního hrdinu hafana, který se převtěloval a potkal tak mnoho lidí. Zde je pouze Bella, která i přesto, že se dovídáme jen o jednom jejím životě, potká velké množství lidí a zažije velké dobrodružství.
Co bych ráda dodala, je, že některé zákony jsou nesmyslné. A pokud jde o zákony týkající se psích ras, neměly by existovat. Měly by být pouze v té podobě, že určití lidé by neměli chovat psy, pokud se o ně neumí postarat a zacházet s nimi, a neměl by za ně pykat pes konkrétní rasy tím, že bude utracen.