Průvodce pozitivní psychologií

Nové přístupy, aktuální poznatky, praktické aplikace. Kniha jako první na našem trhu komplexně seznamuje čtenáře s dosavadním vývojem dnes velmi aktuálního psychologického směru – pozitivní psychologie. Čtivou formou ho provádí jejími základními tématy, přináší zajímavé výsledky výzkumů a předkládá bohaté aplikační možnosti v oblasti terapie, poradenství, vzdělávání, koučinku, zdravotnictví, managementu i osobního rozvoje. K jednotlivým kapitolám nabízí praktická cvičení a intervence jako inspiraci pro využití v praxi. Seznámí vás s různými pohledy odborníků na to, co činí život šťastným a smysluplným. Kromě teoretického zázemí získáte inspiraci i pro praktické zlepšení kvality svého života. Publikace je určena nejen odborníkům a akademickým pracovníkům, ale i vysokoškolským studentům oboru psychologie, studentům pedagogických a sociálních oborů, středoškolským studentům, psychologům, učitelům na vysokých i středních školách, koučům, příslušníkům pomáhajících profesí a v neposlední řadě i laické veřejnosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/126022/pruvodce-pozitivni-p-126022.jpg 45
Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
Vydáno:, Grada

Kniha Průvodce pozitivní psychologií

Andy1503
30.09.2017

Napsala naše paní docentka, neskutečně pozitivní a úžasná ženská. Všem doporučuji.

Scathia
06.04.2015

Zajímavé čtení, které neslibuje zázračné štěstí a bohatství pro všechny, možná ale nás donutí zamyslet se, proč si život okolo nás neuděláme jednodušší