Pronásledovaná

Pronásledovaná https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/108499/bmid_pronasledovana-bVG-108499.jpg 4 206 59

Pronásledovaná série

1. díl

Doktorka Sheila Tao je učitelkou psychologie, odbornicí na lidské chování. Dobře ví, že flirtovat s přitažlivým, okouzlujícím universitním studentem Ethanem Wolfem znamená zahrávat si s ohněm. Vlny spalující vášně v jeho objetí se střídají s pocity provinění. Konečně se zasnoubí s jiným mužem, který ji zbožňuje, a rozhodne se vzít vlastní život pevně do rukou. Ethan Wolfe ji však nehodlá nechat jen tak odejít. Když ji nemůžu mít já, nebude ji mít nikdo. Ethan má se Sheilou vlastní plány: připravit ji o zaměstnání, zničit její profesionální pověst. Donutit ji, aby tvrdě zaplatila za to, že ho odmítla. A zatímco Sheila se snaží čelit jeho útokům a nevyzradit přitom kolegům ani snoubenci svá nejintimnější tajemství, universitou letí zpráva o šokujícím zločinu - kdosi ubodal studentku, hvězdu atletického týmu. Kdosi roztáčí kolo násilí, sexu a vydírání. a Sheila se znenadání ocitá uprostřed hry na kočku a myš, s milencem, jemuž kdysi nedokázala odolat, s mužem, který se změnil v netvora a odmítá ji propustit ze svého zajetí.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Baronet

Creep , 2011

Meluzínka
13.03.2016 5 z 5

Napínavá kniha od začátku do konce.

anoti
20.09.2014 4 z 5

Kniha mě prostě bavila.

Jia
19.09.2014 5 z 5

Pokud má být temný psychologický thriller s mnoha zločiny nejen čtivý a napínavý, ale zároveň i zábavný, tak můžu potvrdit, že mě bavil.
Na prvotinu dobře vymyšlená směska napětí, lásky, erotiky, nečekaných zvratů a překvapení nakonec.

KatnissLavender
20.08.2014 3 z 5

Docela dlouho jsem přemýšlela, jestli si Pronásledovaná zaslouží hvězdičky tři, nebo čtyři. Příběh byl zajímavý, čtivě psaný a chvilkami i děsivý... Jenže tam, kde jsem čekala, že se můj děs bude stupňovat se najednou rozplynul... Potenciál příběhu nebyl využit na maximum. Místy jsem i předpokládala co bude následovat...hlavně na konci knihy, ale stejně mě to dostalo. A poslední stránka? Nepřekvapila mě, ale celé to zabila! V dobrém slova smyslu!

Lucina88
28.06.2014 4 z 5

Knih na takové téma je dost, ale téma dobře propracovala a donutilo mě to knihu přečíst až dokonce :) Určitě si od autorky přečtu další knihy...

zuzurana
20.05.2014 5 z 5

super kniha, uz sa neviem dockat na dalsie pokracovanie. Pacilo sa mi, ako pocas celeho deja sa nieco dialo. Stale autorka prekvapovala

badinka4
13.04.2014 4 z 5

Knížku jsem přečetla,pokud se mi dostane do rukou i pokračování ,tak si ji přečtu,ale nijak mě moc nenadchla.

Kočičáci
03.04.2014 4 z 5

kniha se četla dobře a rychle, pokračování si ráda přečtu. Jsem ale ráda, že jsem ji měla jen půjčenou...v knihovně bych ji mít nemusela :-)

sipkulka
24.02.2014 4 z 5

Knížku jsem začala číst . Po prvních cca 20 str. jsem přemýslela zda-li jí neodložím ale naštěstí jsem to neudělala a knížka mě chytla :). na 5 bodů to sice není ale 4 klidně :)

Dannielle
06.02.2014 4 z 5

Já jsem byla spokojená líbilo se mi to. Dokonce jsem si přála ,aby vše dopadlo dobře.

evasamankova
11.01.2014 1 z 5

Po 150 stranách jsem knihu odložila. Dál jsem se nedonutila číst. Thriller si představuji jinak. Toto mi připomínalo spíše něco jako mýdlovou operu. Možná jsou další stránky napínavé, ale nechám si je ujít. Sexholici mě bohužel nechytli.

bookcase
05.08.2013 5 z 5

Napínavé a čtivé...dobrý psychothriller

ina77
15.07.2013 5 z 5

Já dávám za pět a nemohu s dočkat pokračování.
Vůbec by jsem neřekla,že je to první kniha od této od této autorky.Opravdu perfektně napsané.
Jenom,tak dál!

Juicyk
04.02.2013 4 z 5

Od této knihy jsem moc neočekávala a možná právě proto se mi tak líbila :-)
... Zajímavý děj, nečekané zvraty, touha vědět jak to dopadne ...
Na 5* tomu něco chybělo, ale 4* si určitě zaslouží ;-)

pipuska73
07.01.2013 3 z 5

Trošku zklamání ..

Lidka
16.11.2012 1 z 5

Nemohu jinak, prostě se i to nelíbilo.
Jediné, co jsem se dozvěděla, že existuje něco jako sexholik :-))) Nevím, kde se to léčí:-) u nás.

petrak
09.10.2012 5 z 5

Výborná knížka, pohltila mě hned od prvních stránek.. už aby bylo pokračování :-)

Charlie Esprit
12.07.2012 5 z 5

Doporučují, kniha Vás chytne už od začátku.

jasmína
20.05.2012 5 z 5

Zajímavě propletená kniha, nečekané zvraty, vřele doporučuju, a budu se těšit a trpělivě vyčkávat na volné pokračování s názvem Nestvůra.

učitel a žák stalking

Jennifer Hillier