Komisař

Komisař https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415297/bmid_komisar-bOj-415297.jpg 4 554 130

Prokurátor série

Zuzanna Kadziewiczová žije jako ve slonovinové věži. Milující otec – byznysmen – svou jedinou dcerušku finančně zajistil. Zuzanna sice pracuje jako pedagožka, ale nedělá to kvůli penězům. Prostě jen velmi ráda pomáhá dětem. V jejím světě odtrženém od skutečnosti se jednoho dne objevuje muž. Radosław je vzdělaný, mužný, atraktivní, dobře vychovaný a bohatý. Dokáže trávit večery v divadle stejně jako trpělivě radit při nákupech v buticích. Navíc se po pěti týdnech známosti ukáže, že je to džentlmen i v posteli. Jednoduše ideální chlap. Tento vysněný muž však bohužel pracuje u policie. Je to komisař Radosław Wyrwa – specialista na tajné akce. Zuzanna je pro něj pouhou loutkou, která má posloužit jako prostředník k tomu, aby pronikl do nekalých kšeftů jejího otce. Antoni Kadziewicz totiž sice budí dojem uznávaného byznysmena, ale ve skutečnosti dováží z Ukrajiny dívky na práci ve veřejných domech. Je zadlužený a vydíraný ukrajinskými mafiány a nedokáže se z té špíny vyhrabat.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Kontrast

Komisarz , 2017

HDosoudilová
10.06.2020 4 z 5

Druhý díl volné série polské autorky jsem doslova "zhltla" za pár dní
Nazvala bych to "erotickou detektivkou", což mě tedy dost baví a už se nemůžu dočkat třetího dílu. Byť první díl mě bavil malinko víc.
I tentokrát zde bylo napětí, žhavé scény (avšak méně než v prvním díle), skvělá zápletka... Bohužel oba dva díly obsahují kvantum gramatickych chyb A to opravdu hodně ovlivňuje tu četbu. Je to škoda...
Celkově jsem však spokojená, je to pro mě něco trochu jiného než normálně čtu ale dost jsem se odreagovala

georginaa
07.06.2020 5 z 5

Zvláštní, že chlapy vždy narazí na nějakou holku, kterou vůbec ale vůbec nemusí a zároveň je k nim něco přitahuje. Nakonec nevědomky či vědomky se do nich zamilují a musí si přiznat, že nakonec to má na ně ten nejlepší účinek. Líbilo se mi, že je to spojeno i s vyšetřováním, nechyběla akce, zápletka, sex, vše co knihu dělá tak skvělou.

HaniSebi
03.06.2020 4 z 5

První díl se mi líbil víc, ale i tohle se dá číst. Harlekýnka, která se tváří jako detektivka. Ale proč ne. Mně bohužel nesedla hlavní hrdinka. Nechci tvrdit, že je úplně blbá, ale řekněme, že Zuza rozhodně není nejostřejší tužkou v penále.

junine
19.05.2020 2 z 5

I když jsem nebyla přehnaně nadšená z předchozího Prokurátora, dala jsem Komisaři šanci....a čekalo mne opakování klišé jak chlap, co se dře celé dny v práci, v noci chlastá, paří a střídá známosti na jednu noc, dokáže být při téhle vší náloži pořád strašně sexy a svaly na něm jen hrají (a to nemusí cvičit), jenže to tady bylo vyšperkováno neroztomile tupou Zuzou, vztah mezi hrdiny naprosto nevěrohodný...bohužel velké zklamání :-(.

evincz
13.05.2020 5 z 5

Stejně jako první díl byl i tento příběh zajímavý, energický, erotický a čtivý. Líbí se mi popis postav a jejich vývoj. Tesim se na další.

AliceTief
10.05.2020 5 z 5

Stejně jako první díl, ani druhý díl mě nezklamal. Už z prvního dílu jsem si myslela, že se bude jednat o Wyrwu =). Vůbec jsem se při čtení nenudila, bylo to strhující.

narisa
06.05.2020 5 z 5

Tak další skvělá kniha. Druhý díl je super :). Chladný i Kinga jsou zpět a Radek a Zuza jsou také super. Fakt úžasná kniha a série. Chytla mě tak, že jsem nebyla schopna přestat číst. Radek je fakt machr. A ikdyž jsou hlavní hrdinové fakt drsný, tak jsou zároveň úžasní. Moc se těším na Radkova bráchu a Lukašovu ségru :).

Zomy
05.05.2020 5 z 5

Radek i Zuza byli na začátku oba tak krásně nesympatičtí :-) Ale věděla jsem, po vzoru Prokurátora, že se není čeho bát a že to bude skvělé čtení. A bylo!

crazyslunicko
05.05.2020 5 z 5

Další kniha od Pauliny Swist a opět nezklamala. Opět tam je spousta napětí, komisařů, prokurátorů a právníků a taky pár zlých padouchů, kteří jim chtějí ublížit. Místy mi bylo líto Zuzany, která měla velmi roztomilou představu o vztazích a jaké bylo její překvapení, když ji komisař vysvětlil, jak se vlastně věci mají a že lásku k ní pouze předstíral. Těším se na třetí díl :)

den_i
26.04.2020 4 z 5

Kniha nezklamala

Myška43
24.04.2020 5 z 5

Autorka opět nezklamala. Skvělá kniha. Líbí se mi návaznost na první díl a Radka se Zuzou jsem si také oblíbila. Takže doporučuji si přečíst obě knihy za sebou, ať nepřijdete zkrátka.

adela2230
19.04.2020 4 z 5

Knížka se dobře čte, první díl byl asi o trochu lepší.

janesy
19.04.2020 5 z 5

Komisař oproti prvnímu dílu nebyl tak svižný a akční, ale také se četla kniha sama :).

Denisar92
15.04.2020 5 z 5

Opět rychlé a svižné, četlo se samo.

mimisko
11.04.2020 4 z 5

Druhý díl byl dle mne slabší než první to ale neznamená že mne čtení nebavilo. Radek byl prostě chlap,který se na nic nehrál a byl prostě takový jaký byl a autorka ho nijak neidealizovala aby se čtenářkám co nejvíce libil. Zuza, mne moc nebavila. Nějak nefungovala chemie mezi nima. Krimi zápletka opět hezky promyšlená a i proto mne zajímala víc než to co se dělo mezi Radkem a Zuzou. Kinga s Lukášem jsou zde taky a to mne bavilo. Těším se na další díl.

JessieEx
11.04.2020 3 z 5

2,5*
Prokurátor mě bavil, Komisař byl bohužel zklamání. Je to hlavně proto, že nepřichází s ničím novým a čerpá víceméně jen z příběhu Prokurátora - jehož hlavní postavy Kinga a Lukasz zde také vystupují. Ústřední dvojice Zuzanna a Radek jsou postavy spíš nesympatické a ploché. Chemie mezi nimi prakticky nefunguje, nic jsem jim nevěřila.
Děj mě zklamal úplně. Příliš krimi, romantika žádná, erotickým románem bych to nenazývala. Prokurátor byl více detektivní a více romantický a asi proto mě bavil. U krimi mám trochu problém v orientaci, zvlášť když je tam tolik akce, intrik a postav, jako i v tomto případě - ztrácela jsem se v tom a rozhodně bych vám teď celou zápletku nedokázala převyprávět.
Mám ráda spojení detektivního a romantického žánru, například Sandra Brown je moje guilty pleasure, ale k Paulině Swist už se asi vracet nebudu. Mám pocit, že veškerý potenciál vyčerpala u Prokurátora.
V rámci tohoto žánru jsou i lepší oddechovky a proto Komisaře doporučovat ani nebudu. Škoda, těšila jsem se na něj.

Janinka1412
04.04.2020 5 z 5

Pro mě byl mnohem lepší druhý díl a pro dceru zase první...skvělé

DomenicaRisa
01.03.2020 1 z 5

Dočteno jen s největším sebezapřením. Styl autorky mi prostě nesedí. Buď příště sáhnu po thrilleru nebo červené knihovně. Už nikdy ne kombinaci a definitivně ne od Pauliny Swiss.
Kdybych si měla něco vybavit je to slovní spojení "mimořádně atraktivní" které bylo v obou knihách a lezlo mi na nervy.
Jinak druhý díl - klasické průšvihy. Postavy stěží uvěřitelné, jako by ani autorka nevěděla, jaké vlastně mají být a jak se chovat. Konec propleten tak, že jsem se v tom ztratila málem. A konverzace mi přišly hrozně strojené. Nejlepší postava byl snad Šedivák. Jediný dával opravdu smysl.

lusitta05
27.02.2020 2 z 5

No musím povedať, že s touto som teda bojovala a som sklamaná. Akosi to pre mňa stratilo grády a myslela som, že už ani nedočítam. Rozčuľovalo ma priveľa poľských mien, čudný dej už od začiatku, ani hlavná hrdinka ma neočarila absolútne a vôbec ma to nebavilo. Ale stále som sa vracala, nakoniec som dočítala, ale zostal vo mne taký pocit sklamania. Nič moc.

keiko33
16.02.2020 5 z 5

Znovu super, bavila som sa este viac, ako pri prvom diele. Citala som takmer bez prestavky. Stale sa tam nieco deje, ani chvilu som sa nenudila. Tie dotahovacky medzi Radkom Zuzou nemali chybu. Pacilo sa mi, ze autorka pokracovala v deji prvej knihy, len zmenila romanticku dvojicu, no Sedivak ostal. Aj ked dej je pritiahnuty za vlasy, kniha ma strasne bavila.