Proč se vraždí v Izraeli?

Kniha Proč se vraždí v Izraeli?

DivnýJanko
13.07.2016

ak chce človek vôbec siahnúť po Pravde, musí vidieť obe strany mince, toto je odvrátená strana mince, samotný koment užívateľa "newtory" ktorý je nižšie spolu s tým, že ak budete knihu zháňať, tak ju s najväčšou pravdepodobnosťou nezoženiete, svedčí o jej kvalite, kto má minimálne poznatky o Palestíne a zverstvách ktoré sa tam dejú na úkor domáceho obyvateľstva dostane do rúk knihu písanú z prvej línie, ale ako hovorím, minca. no zaujímavé je, že táto kniha vyšla vlastným nákladom. nikto ju totiž nechcel vydať, lebo je Saleh palestínec a kto by už v týchto demokratických-fašistických časoch vydával nejakému palestíncovi knihu, hlavne keď v nej nieje ani zmienka o holokauste, že?. a newtorymu odporúčam sa dovzdelať v holokaustoch aj iných etník ako "vyvolených" a potom sa jedovať. pánovi Salehovi potlesk z a odvahu a za knihu. ďalej odporúčam jeho knihu Nedotknuteľní - Príbeh jednej knihy /tiež vydanú autorom na vlastné tričko ;) /

froyo
23.05.2016

iny pohlad na arabsko-izraelsky konflikt, oplati sa precitat

newtory
06.02.2014odpad!

Odpad. Fakt, že takíto "autori" beztrestne publikujú je smutný. Čo veta to perla. Taký malý rychlokurz antisemitizmu alias päť minútový Mein Kampf. Takýchto by mali súdnym rozhodnutím vodiť do Osvienčimu a občas ich tam preventívne nechať aj prenocovať.