Příště

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Marc Levy je nejprodávanějším francouzským spisovatelem a proslul svým románem A co když je to pravda?, který se stal celosvětovým bestsellerem. Stejně zajímavý a tajuplně romantický je i jeho druhý román. Hlavní hrdina Jonathan se ocitá v nezáviděníhodném milostném trojúhelníku a zároveň odhaluje tajemství záhadného obrazu ruského malíře z konce 19. století. Na plátně totiž něco schází, a naopak rentgenové snímky odhalí, že je v něm i něco navíc. Dějem se míhá postava bělovlasé ženy, která se zabývá výzkumem paranormálních jevů, Jonathan cestuje mezi Florencií, Paříží a Londýnem kvůli expertizám a stále častěji se v podivných závratích dostává do minulosti. Ve chvíli, kdy děj spěje ke zdánlivému šťastnému rozuzlení, Jonathan odhalí tajemství obrazu a zároveň i tragédii a lásku, která přežila celé věky. Jeden z nejlepších romantických thrillerů současnosti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/669/priste-OiN-669.jpg 436
Žánr
Literatura světová, Romány
Vydáno, Albatros (ČR)
Orig. název

La prochaine fois, 2004

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Příště

Přidat komentář
vlkove
23.11.2014

Já nevím, tohoto autora mám velmi ráda ale tato kniha... prvních sto stran se nic zásadního nedělo, děj byl ke konci chaotický ale i přesto mě příběh zaujal ale nebyl moc rozvinutý. Hlavní postavy byly příjemné, kniha se mi dobře četla.
Obálka jako zatím všechny knihy od tohoto autora vydané v čr není nic moc, spíše patří k těm méně povedeným.
Pořád se nemohu rozhodnout váhám mezi 3-4 hvězdami... i přesto že konec mě začal opravdu bavit dám 3,5 hvězdy a do konečného hodnocení 3 kvůli konci ten mi přišel neúplný. :)

Rind
26.11.2012

Kvůli konci jsem dlouho přemýšlela nad 4*, ideální by bylo 3,5*.Hezké holčičí čtení.


fanciulla
24.09.2012

Tak opakované narodenie sa na tento svet je téma, ktorá je v móde, nemôžem sa zbaviť dojmu, že kniha je napísaná na efekt, komerčne, aby sa dobre predávala.

R´Hell
03.07.2012

Styl psaní Marca Levyho se mi spíše nelíbí, jeho postavy nejsou nijak zvlášť rozvinuté, nepřemýšlí v souvislostech a dialogy jsou trochu vyumělkované. Na druhou stranu jde o velmi příjemné lehké letní čtení s docela nečekaným koncem.

Andrys

Nádherná kniha, konec mi úplně vyrazil dech a musela jsem se vrátit znovu k prvním stránkám. Konec zde není pouhým "vyšuměním" předchozího děje, ale krásnou tečkou.