Příště

Marc Levy je nejprodávanějším francouzským spisovatelem a proslul svým románem A co když je to pravda?, který se stal celosvětovým bestsellerem. Stejně zajímavý a tajuplně romantický je i jeho druhý román. Hlavní hrdina Jonathan se ocitá v nezáviděníhodném milostném trojúhelníku a zároveň odhaluje tajemství záhadného obrazu ruského malíře z konce 19. století. Na plátně totiž něco schází, a naopak rentgenové snímky odhalí, že je v něm i něco navíc. Dějem se míhá postava bělovlasé ženy, která se zabývá výzkumem paranormálních jevů, Jonathan cestuje mezi Florencií, Paříží a Londýnem kvůli expertizám a stále častěji se v podivných závratích dostává do minulosti. Ve chvíli, kdy děj spěje ke zdánlivému šťastnému rozuzlení, Jonathan odhalí tajemství obrazu a zároveň i tragédii a lásku, která přežila celé věky. Jeden z nejlepších romantických thrillerů současnosti. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/66_/669/priste-669.jpg 3.931

La prochaine fois (2004)

Vydáno:, Albatros

vlkove
23.11.2014

Já nevím, tohoto autora mám velmi ráda ale tato kniha... prvních sto stran se nic zásadního nedělo, děj byl ke konci chaotický ale i přesto mě příběh zaujal ale nebyl moc rozvinutý. Hlavní postavy byly příjemné, kniha se mi dobře četla.
Obálka jako zatím všechny knihy od tohoto autora vydané v čr není nic moc, spíše patří k těm méně povedeným.
Pořád se nemohu rozhodnout váhám mezi 3-4 hvězdami... i přesto že konec mě začal opravdu bavit dám 3,5 hvězdy a do konečného hodnocení 3 kvůli konci ten mi přišel neúplný. :)

Rind
26.11.2012

Kvůli konci jsem dlouho přemýšlela nad 4*, ideální by bylo 3,5*.Hezké holčičí čtení.

fanciulla
24.09.2012

Tak opakované narodenie sa na tento svet je téma, ktorá je v móde, nemôžem sa zbaviť dojmu, že kniha je napísaná na efekt, komerčne, aby sa dobre predávala.

R´Hell
03.07.2012

Styl psaní Marca Levyho se mi spíše nelíbí, jeho postavy nejsou nijak zvlášť rozvinuté, nepřemýšlí v souvislostech a dialogy jsou trochu vyumělkované. Na druhou stranu jde o velmi příjemné lehké letní čtení s docela nečekaným koncem.

Andrys

Nádherná kniha, konec mi úplně vyrazil dech a musela jsem se vrátit znovu k prvním stránkám. Konec zde není pouhým "vyšuměním" předchozího děje, ale krásnou tečkou.

Marc Levy

Marc Levy