Druhá šance

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Andrew Stilman, významný reportér New York Times, se právě oženil. Dne 9. července 2012 ráno běží podél řeky Hudson, když na něj najednou někdo zaútočí. Ucítí v zádech palčivou bolest a zhroutí se na zem. Když se probudí, píše se 7. květen 2012… Do svatby i do podivného útoku zbývají dva měsíce… Od tohoto okamžiku má šedesát dní na to, aby odhalil útočníka a zjistil jeho motiv, šedesát dní na to, aby zvrátil běh osudu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/223939/druha-sance-33w-223939.jpg 3.944
Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány
Vydáno, Motto
Orig. název

Si c´était a refaire, 2014

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (14)

Kniha Druhá šance

Přidat komentář
helenkan
03.08.2019

Žádná nuda. Zajímavý příběh. Bezva čtení.

Kekik
15.05.2019

Do knihy jsem šla s nulovým očekáváním, ba přímo s trochou nechutí. Odrazovaly mě hodnocení a komentáře. O to více mě překvapila s čtivým textem a zajímavým příběhem. Jaké by to bylo dostat druhou šanci? Někdy by se mi to vážně hodilo, ale pak si pokaždé řeknu- osud nezměníš.
Příběh je velmi dobře zpracovaný. A to zjištění na konci, úžasné.
Postavy Pilguez a Simon mě pobavily.
Podruhé jsem četla knihu, ve které se promítají události páchaného zvěrstva v Argentině a podruhé si říkám: Jak je to možné?
Rozhodně jsem velmi ráda, že jsem si knihu přečetla.


Kiki22
16.04.2019

Dostane druhou šanci a zas ji podvede? To se na mě teda nezlobte, ale to mě dost nakrklo! :-D Jinak je příběh čtivý, vrah se ale dal vytušit už asi od poloviny, pro mě to tedy nebylo až takové překvapení. Nicméně jak se to na konci celé odhalilo, to bylo fajn. Ale nejvíc mě teda dostal příbeh Rafaela, Isabel a Marie Luz, až doteď jsem neměla o vlastně docela nedávné historii Argentiny potuchy!

Devil-Ivet
10.12.2018

Přebal knihy hlásá "romantický thriller", což mě popravdě docela děsilo a neuměla jsem si pod tím nic představit. Nakonec to nebylo až tak romantické, ale do thrilleru to také mělo daleko. Chybělo tam napětí a ani to ve mně neprobudilo zvědavost, co se stane na další stránce. Snad jen osud Rafaëla a Isabel a pak diktatura v Argentině. Což je dost málo…

Luca287
23.09.2018

Přečteno jedním dechem...tak nějak samo to uteklo...kniha mne opravdu bavila...

Zlatinka.Emilly
15.07.2018

Dobře se to četlo, mám ráda příběhy typu … jsem zpět v minulosti. Sice byl příběh místy zašmodrchaný sny, že jsem hned nevěděla, jestli je to skutečnost, nebo právě sen, ale konec byl překvapivý. Příběh naváděl čtenáře k potenciálnímu vrahovi
pár stránek od konce, takže správný závěr jsem nakonec udělala i já. Jen se mi nelíbí ty otevřené konce. Jeden pak může vymýšlet jak to asi mohlo dopadnout? A těch "asi" v tomhle příběhu myslím není víc, ale stejně. Těch pár stránek k pořádnému konci by neškodilo :)

marara
17.03.2018

Marca Levyho jsem neznala a kniha se ke mně dostala náhodou. Nic moc jsem nečekala, ale bylo to překvapivě dobré čtení. Námět sám byl zajímavý, neotřelý a značně ho okořenilo pátrání novináře New York Times v Argentině, příběhy lidí zmizelých za vlády vojenské junty a stejně tak příběh čínské holčičky unesené před zraky její matky, aby mohla být dána k adopci americkým rodičům.

Mickey103
15.03.2018

Moc dobrá kniha a skvělý děj, vůbec nenudila.

1