Příšerné příběhy z temného tunelu

Příšerné příběhy z temného tunelu https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/131572/mid_priserne-pribehy-z-temneho-tunelu-EOK-131572.jpg 4 241 41

Příšerné příběhy série

Třetí várka "příšerných příběhů" se tentokrát veze po kolejích, v kupé strašidelného vlaku. Robert Harper cestuje z otcovského domu do internátní školy. Poprvé jede sám vlakem; kupé, do kterého se posadil, se postupně zcela zaplní. Vlak náhle zastaví, právě před tunelem, a Robert nedokáže zjistit, proč nejedou dál. Všichni v kupé usnuli, až na krásnou a trochu podivnou dámu, která sedí naproti Robertovi. Dají se do řeči; dáma pak chlapci začne vyprávět děsivé příběhy, při kterých stydne krev v žilách. Roberta během vyprávění kdoví proč přemáhá spánek. Dokáže se mu ubránit? A dojede do cílové stanice? zdroj: www.legie.info... celý text

Horory Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Argo

Tales of Terror from the Tunnel´s Mouth , 2009

jarynek
23.02.2018 4 z 5

Oproti předchozím dílům méně morbidní, ale přesto příběhy stále dostatečně tajemné a strašidelné. Jen tím, že se jede podle obdobného vzorce, tak je celkový koncept knihy méně překvapivý.

lenkaabooks
18.01.2018 4 z 5

Pro čtenáře od 12 let.
Opět jsem se kochala a trošku i bála. Pan Priestley prostě umí. Chlapci jedoucímu vlakem vypráví žena v bílém příběhy s ne dobrým koncem a jemu na té situaci přijde cosi hodně podivné. Jak moc to opravdu divné je, to se nechme překvapit :-)

anibeni
02.01.2018 5 z 5

Mě tyhle krátké, strach nahánějící příběhy, prostě baví... Člověk ví, že v nich o nic nejde, ale jak pomalu čte, začíná se nenápadně bát, až je najednou u konce knihy a se zatajeným dechem očekává pointu...

Jolana777
28.12.2017 4 z 5

Tahle série mě opravdu moc baví a tento díl je zatím nejlepší

Kate_Hall
10.09.2017 5 z 5

Kniha měla velice zajímavý děj, příběhy v jednom příběhu a ještě víc... Nevídané.
Četla se velmi rychle a příběhy na mě působily stejným dojmem jako na hlavního hrdinu.

GabrielleE
20.08.2017 4 z 5

Příběhy o trošku slabší, ale hezky se četla.

TERI16
08.06.2017

Knihu jsem začala číst dnes(8.6.2017)zatím mám pouze jednu kapitolu, takže přesně nevím oč se jedná. Až knihu ale dočtu, určitě napíšu komentář jak se mi líbila nebo nelíbila.

asodomkova
05.06.2017 5 z 5

Kniha opravdu dobrá a napínavá,ale některé příběhy mě moc nebavili a nechápala jsem děj ale u těch ostatních děj byl a konec super.

douchová
12.05.2016 4 z 5

Mě to bavilo, rozhodně příjemné čtení i pro dospěláky. Bohužel moje dcera je strašpytel, té to nevnutím :-).

Natyna3
26.01.2016 4 z 5

Kniha se čte lehce a rychle. Předchozí dva díly se mi ale líbily určitě víc.

kendllajf
15.01.2016 4 z 5

Tato mne trochu zklamala. Dva předchozí díly byla tak trochu více strašidelnější a ,,krvelačnější". Skoro žadné mne moc nevyděsilo. Ale doporučuji přečíst.

Mikik
11.01.2016 5 z 5

Mně se ty příšerné příběhy prostě líbí. Celá ta série:-) Příběhy jsou krátké, takže se dobře čtou, jsou napínavé a i když u některého konec předvídáte, tak to stojí za to :-)

Nifredil
27.11.2015 4 z 5

Postupně se začtete a postupně se budete bát. Bude vás nejprve mrazit, nebudete chtít věřit, pak se budete bát už hodně. Samozřejmě proti hororům takového Lovecrafta a jincýh autorů je to čajíček, ale i tak je to docela hodně strašidelná kniha, mrazivá atmosférou a děsivá, když příběhy domyslíte v tom případě, že mají otevřený konec. A spíš, než pro děti a mládež, by měla být označena jako pro dospívající a dospělé.

petulka.sasanka
27.01.2015 5 z 5

Mám ráda autorovu schopnost vypravování. Každý příběh je originální a děsí mě víc a víc čím se začítám do knihy. Pro mě naprostá odychovka na dlouhé zimní večery.

IsabellaS.
09.09.2014 5 z 5

Užasná, jako předchozí dva díly :3

Bandor
29.04.2014 2 z 5

Celkem dobrá kniha. Jen mi bylo divný, jak to, že Robertovi nedošlo, že je to Smrt... Jinak děj nic moc, z povídek se mi asi nejvíc líbil Gerald.

Nemesis Moriko
17.04.2014 5 z 5

tato kniha se mi moc líbila, a když jsem ji četla v noci, při baterce v "cizím" pokoji (=na lyžáku), mělo to i pořádný efekt:D Nejvíce se mi asi líbila povídka Gerald:-)

Enefersis
06.04.2014 3 z 5

Vlastně je to super knížka, ale jakkoli jsem se snažila (=vhodné podmínky jako čtení v noci, sama doma, psychicky nevyrovnaná atd.), ani jeden z příběhů mě nevyděsil- a samotnou mě to mrzí:( Až já jednou narazím na nějaké pořádné horory, asi se půjdu ožrat:DD

Petrvs
25.11.2013

Stále platí, že jde o příjemně mrazivé horrorové (v tom nejlepším slova smyslu) příběhy pro mladší čtenáře, které nemusí úplně urazit ani dospělého - mě sice neuráží, leč v zásadě souhlasím s názorem LucieRej.

Oproti druhému a zejména prvnímu dílu poněkud slabší. Ilustrace sice tradičně skvělé, ale hlavní pojící kostra velmi průhledná a předvidatelná až banální už od samého počátku. Priestley si sice pořád drží slušnou kvalitu, ale pevně doufám, že další díl (na který se stále ještě těším) příjemně překvapí.

BooksLucyKing
12.06.2013 4 z 5

Tento díl mi přišel trochu slabší oproti předešlým. Příběhy byli sice zajímavé a některé dosti nechutné, aspoň na moje poměry, ale tak celkově nějak to bylo slabší, něco mi tam chybělo a ten hlavní příběh a jeho rozuzlení taky nic moc, až moc předvídatelný a jednoduchý.

horory

2015  82%Příšerné příběhy vánoční
2012  87%Příšerné příběhy z temného tunelu
2011  86%Příšerné příběhy z Černé lodi
2014  72%Pan Krátur

Kniha Příšerné příběhy z temného tunelu je v