Příšerky, s.r.o.

Příšerky, s.r.o. https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/240260/mid_priserky-s-r-o-240260.jpg 4 13 5

Věděli jste, že kromě lidského světa existuje také svět příšerek? Ty bydlí ve městě Monstropolis a v noci navštěvují dětské pokojíčky. Příšerky si ale musejí dávat velký pozor, aby se dětí nedotkly, protože se bojí, že děti jsou jedovaté a nebezpečné. Jen si představte tu hrůzu, kdyby se některé dítě dostalo až do světa příšerek! Co by si příšerky počaly? O tom se dočtete na stránkách této knížky.... celý text

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Egmont (ČR)

Monsters, Inc.

Kikulka97
11.03.2023 3 z 5

Zkrácená verze filmu, jsou tam pasáže, kdy se hodí znát film. Obrázky jsou moc pěkné.

TaLu
11.12.2020 4 z 5

Stručné vyprávění podle oblíbeného filmu. Obrázky si prohlížíme rádi a připomeneme si tím celý příběh. Vyprávět se dá i vlastními slovy podle filmu a paměti. Film si plné hodnocení zaslouží.

Vikyš
20.02.2018 4 z 5

Na mě byla moc krátká

Janka28
16.06.2015 5 z 5

Knižku čítame s dvaapolročnou dcérou pred spaním, aby vedela, že príšeriek sa nemusí báť a že je lepšie sa smiať, než kričať. Text má s filmom pravda spoločné len základné dejové body, ale nijak nám to neprekáža, menší rozsah sa na predčítanie naopak veľmi hodí.

reader.007
20.02.2015 2 z 5

Ačkoliv mám film velmi ráda, na téhle knížce nemůžu pochválit než ty ilustrace. Příběh je překroucený (asi aby zabíral co nejméně místa), takže to vypadá jako by ho psal někdo kdo byl na filmu 1x v kině, ale místy stejně usínal, takže co nepobral, to si prostě domyslil, případně úplně vynechal.

Walt Disney
americká, 1901 - 1966