Pokrevní pouta

Pokrevní pouta
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/381822/bmid_pokrevni-pouta-BDS-381822.jpg 5 1578 1578

Jak chytit vraha, který nezanechává stopy? Žena zabitá jediným přesným bodnutím do srdce – na první pohled to vypadá jako loupežné přepadení, které se zvrtlo. Kdo by plánovaně vraždil starostlivou a bezúhonnou sociální pracovnici? Ale inspektorce Kim Stoneové na téhle smrti něco nesedí. Pár dní nato už si je jistá – po nálezu mrtvé mladé narkomanky se stejnou bodnou ranou v hrudi. Někdo je obě chladnokrevně sprovodil ze světa. To je však to jediné, co je spojuje. Kim se nedokáže na případ soustředit – z minulosti se vynořila doktorka Thorneová, sociopatka, kterou Kim dostala do vězení a která za mřížemi naplánovala bezcitnou pomstu. Počet obětí narůstá a Kim a její tým se po krůčcích přibližují k pachateli. Někdo z nich se ale brzy octne ve smrtelném nebezpečí. A Kim tentokrát možná nebude mít dost sil, aby ho ochránila…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Knižní klub

Blood Lines , 2016

Mišák240
21.08.2020 5 z 5

Opět další napínavý příběh, tentokrát trochu navazující na díl druhý a jako vždy spokojenost. Na konci knihy se mi líbí autorčino vysvětlení, proč si zvolila zrovna toto téma.

Mrňous1
17.08.2020 5 z 5

Opět výborné. Náročné na psychiku, díly s Alexandrou jsou drsné, ale skvělé. A ten konec...Trochu jsem si pobrečela a těším se na další díl.

regiiiii
11.08.2020 5 z 5

Tento díl se mi moc líbil. Bavilo mě více poznávat Kimin život blíže.

MarkétaI.
11.08.2020 5 z 5

Oběti, které nemají nic společného. Doktorka Thorneova, která ve vězení spřádá plány a matka Kim, která se může dostat ven..
Další díl a další spokojenost.
Kniha je čtivá a opět se mi nechtěla vůbec odkládat.

Hope80
07.08.2020 5 z 5

To už ani nemusím komentovat. Jako vždy další díl Angely Marsons, případ s Kim Stone pecka. Jdu na další díl. Knihy od ní jsou prostě skvělé.

hanzmb
03.08.2020 5 z 5

5. díl a 5 *. Bohužel už se tohle opakovat nebude :-). Tentokrát dokonce 2 romány v jednom. Klasická detektivka a psychothriller. Tohle a spoustu věcí zvládá Kim za pár dní. Jsem rád, že se ještě dlouho nebudu muset s ní rozloučit. Letos vychází již 13. díl. Tak snad budou rychle přeloženy.

Pááája
01.08.2020 4 z 5

Dobrý thriller, ale trošku slabší, než předchozí díly. Příběh má spád, někdy trochu překombinované, nicméně dobře čtivé. Je tu víc o soukromí hlavní hrdinky a tím pádem i víc o sociopatce Alex. Ale celá série nadstandart.

monci6485
30.07.2020 5 z 5

Z návratu Alex jsem neměla radost, je mi z ní zle. Neskutečné, že se dá s lidma tak lehce manipulovat. Ale Kim je silný soupeř a bude se rvát do posledních sil..
Vadil mi deník, úplně zbytečná vsuvka.

danica6371
21.07.2020 3 z 5

Tento díl jsem vlastně přečetla za jeden den, ale úplně odvařená z něj nejsem. Pradoxně. Je napínavý od začátku do konce a vše ostatní, jak jsem u této série zvyklí, ale nevím :-)

veronika3141
13.07.2020 5 z 5

Pekna detektivka jako vzdy,mozna byl jen trochu zdlouhavy dej,ale dobry konec ????

raty
10.07.2020 5 z 5

Zase plný počet, jinak nemůžu. Vrah, který nezanechává stopy a oběti jsou každá úplně jiná. Těžký případ k rozlousknutí. K tomu ještě druhá linie související s předchozími díly. Rozhovory Kim s Bryantem. Mě to prostě baví. Šla jsem do knihovny pro další díly a na dveřích nápis "Dovolená". Sakra!

Abia
29.06.2020 4 z 5

Opravdu mě to baví a je mi vždy líto, že už jsem to dočetla. Ale prostě si nemůžu pomoct, knížku vždy zhltnu.

Lucai
28.06.2020 4 z 5

Kim opať nesklamala.....aj ked tento diel nebol z tých naj, odporúčam........

MarianP
23.06.2020 3 z 5

Krvavé stopy sú akousi sondou do života Kim Stoneovej, autorka sama v závere knihy priznáva, že cieľom bolo najmä oboznámiť čitateľa so situáciou okolo Kim a jej matky. O ich osude sa teda dozvedáme viac, no tento raz ide o príbeh, ktorý mňa osobne príliš nezaujal, rovnako ako ma nebavili pasáže okolo Alex. Kniha sa číta dobre, niekto si určite príde na svoje, pretože Angela je perfektná spisovateľka, tento raz však nedávam super hodnotenie. Samozrejme jej knihy idem čítať ďalej!

aliisalounu
22.06.2020 4 z 5

Konec byl na mě až moc uspěchaný a naopak některé části knihy zbytečně zdlouhavé. Ale jinak další skvělý díl, tahle série mě vážně baví.

PéEm
20.06.2020 4 z 5

Mám tuhle sérii ráda. I přesto, že Kim je prostě nesmrtelná, po zranění je okamžitě jako rybička. I přesto, že se usilovně snaží být za drsňačku,když je úplně jiná. Jediné, co mi trochu vadí jsou ty konce. Jak vždycky dostane Kim vnuknutí a během pár stran je konec.

Murasaki
18.06.2020 5 z 5

Co vám budu povídat. Další naprosto skvělý díl z pera Angely Marsons. Máme tu vraha, který vraždí své oběti jedinou přesnou bodnou ranou a nezanechava žádné stopy. Tady jsem byla opravdu v koncích a těžko se mi Pak na konci věřilo, kdo za tím stal. U Angelinych knížek musíte opravdu podezřívat každého. :D Na scénu se nám vrací také sociopaticka manipulatorka Alex , která se z vězení snaží zbavit všech, kteří by mohli zabránit jejímu propuštění. Neuvěřitelné, kam až dokáže zajít. Také odkryvame další kus Kiminy minulosti. A že to začíná být opravdu masakr. U knihy jsem tentokrát šíleně brečela, protože opravdu těžko snáším, když se v knihách koná násilí na dětech, nedejbože chladnokrevne vraždy.
Precteno za 4 dny. Nestarat se o miminko, zvládla bych to na jeden zátah. :D Nejde dát méně než 5 hvězdiček.

Anet2106
16.06.2020 3 z 5

Kniha se dobře četla, ale stejně jako u minulých dílů mi docela vadil uspěchaný konec. Není tam vysvětleno, jak detektivka vlastně na vraha přišla, jen náhlé vnitřní procitnutí bez vysvětlení souvislosti.

bigben
15.06.2020 3 z 5

Opět nezklamala a opět překvapená, kdo je vrah.

martineknatasa
04.06.2020 5 z 5

Celá série je skvělá. Právě dočítám mnou nepřečtený poslední díl a už mám 9. díl. Těším se na něj. Angela je prostě skvělá, krásně se její knihy čtou, jsou napínavé ..... no prostě jděte do toho.