Pokrevní pouta

Pokrevní pouta
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/381822/bmid_pokrevni-pouta-BDS-381822.jpg 5 1573 1573

Jak chytit vraha, který nezanechává stopy? Žena zabitá jediným přesným bodnutím do srdce – na první pohled to vypadá jako loupežné přepadení, které se zvrtlo. Kdo by plánovaně vraždil starostlivou a bezúhonnou sociální pracovnici? Ale inspektorce Kim Stoneové na téhle smrti něco nesedí. Pár dní nato už si je jistá – po nálezu mrtvé mladé narkomanky se stejnou bodnou ranou v hrudi. Někdo je obě chladnokrevně sprovodil ze světa. To je však to jediné, co je spojuje. Kim se nedokáže na případ soustředit – z minulosti se vynořila doktorka Thorneová, sociopatka, kterou Kim dostala do vězení a která za mřížemi naplánovala bezcitnou pomstu. Počet obětí narůstá a Kim a její tým se po krůčcích přibližují k pachateli. Někdo z nich se ale brzy octne ve smrtelném nebezpečí. A Kim tentokrát možná nebude mít dost sil, aby ho ochránila…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: ekniha , Knižní klub

Blood Lines , 2016

helcab
12.08.2018 5 z 5

Autorka mě opět nezklamala a přišla s dalším velmi zamotaným případem. Pro mě každopádně velmi nečekané rozuzlení a za sebe mohu jen a jen doporučit.

Dela111
09.08.2018 5 z 5

Výborná série, jedna z nejlepších v současné době.
Autorka sestavila tým vyšetřovatelů, který se dobře doplňuje. Jejich šéfka Kim je silná osobnost, na první pohled působí jako taková drsňačka, ale přes zdánlivou tvrdost je citlivá. Dokáže obrovsky soucítit s oběťmi zločinů i s jejich pozůstalými.
V tomto díle vyšetřuje chladnokrevné vraždy, kde vrah nezanechává žádné stopy. Navíc se jí z vězení opět připomíná Alex - na první pohled okouzlující žena, ve skutečnosti mistryně přetvářky a hlavně nevyzpytatelná sociopatka.
Autorka slíbila 16 dílů, pokud bude psát dál stejně skvěle, tak ať jich zkusí napsat i víc... :-)

aja0661
08.08.2018 5 z 5

Dalsi skvela!!!

astra3
07.08.2018 5 z 5

Přečteno jedním dechem.

adaba
06.08.2018 5 z 5

Další skvělé čtení této autorky. Napínavé od začátku do konce. Už se těším na další pokračování.

rlupinek
06.08.2018 4 z 5

Asi standardní autorčina detektivka, tedy dobře čtivá, děj má spád, není moc hluchých míst, pachatel překvapivý, vlastně i jeho motiv. Co jsem ale moc nedával byla dějová linka s Alex. Z knihy Ďábelské hry víme, že je to osoba velmi inteligentní, která si umí zahrávat s psychikou svých obětí. Ale že by mohla svoje plány uskutečňovat tak jednoduše? Možná měla štěstí, že se dostala do prostředí, kde jsou všichni málo inteligentní a na její hru přistoupí - vězeňkyně, dozorkyně, ředitel věznice, ale v podstatě i Kim. Kdyby byla tato dějová linka z knihy odstraněna, asi by se nic nestalo, jenom by byl poloviční rozsah knihy. A vlastně jsem se ani nedozvěděl, jaký význam měla slova Kim: "Sbohem, Alex, a tentokrát nadobro."

Pavlnka
03.08.2018 5 z 5

Skvělá. Napínavá. Přečtená během jednoho dne. Očekávám další skvělé knihy.

certik003
02.08.2018

Jako vždycky čtivá, napínavá a překvapivá knížka od začátku až do konce. Bohužel předchozí příběh s Alex jsem nečetla a to mi na těchto sériích dost vadí. Přestože jsem si Kim oblíbila, byla bych radši, kdyby v nich nebyl její osobní život. Málokdy čtu knížky od prvního dílu a v menší knihovně všechny díly nejsou. Už teď ale vím, že po další knížce od autorky opět přímo chňapnu, ať už narazím na jakýkoli díl.

Jitty82
02.08.2018 5 z 5

Kim opět nezklamala. Výborná kniha, kterou neodložíte, dokud nedočtete.

Lotka
02.08.2018 4 z 5

Příběh podle mého gusta! Napětí, překvapení a oblíbení hrdinové.

Ceeca
30.07.2018 4 z 5

Spisovatelka nezklamala, kniha čtivá, bavila. Akurát mě překvapilo, že se vrátila k Alex. Jinak žádné výtky a spokojenost.

Lethania
28.07.2018 5 z 5

Autorka opět nezklamala. Rychle jsem se začetla do děje a najednou jsem zjistila, že čtu poslední stránku. Psychologický boj s Alex, která se objevila v minulých dílech, byl neskutečně propracovaný a Kim je více než skvělá protivnice. Už vyhlížím další díl.

Kerberos
27.07.2018 5 z 5

Knihy této autorky jsou návykové,když se začtu tak knihu nepustím dokud ji nepřečtu a už se dívám kdy bude další díl.

Heluše852
26.07.2018 5 z 5

Nádherná knížka, jako všechny od Angely Marsons

Evka27
25.07.2018 5 z 5

Přečteno na jeden zátah, nemohla jsem se přinutit knihu odložit, jak jsem byla napnutá, jak se budou vyvíjet intriky Alex a novým případem Kim. Tentokrát jsem vraha ani náhodou neodhadla.

evonra
23.07.2018 5 z 5

Za sebe musím říct, že každý díl série mi přijde lepší a lepší, promyšlenější, vybroušenější.
V tomto pátém se opět setkáváme se sociopatkou Alex. Nemůžu si pomoct, ale mě ta Alex prostě baví… I z vězení tahá za nitky, manipuluje, motá hlavu nejen svým bývalým pacientům, ale i naší sympatické Kim a jejím nejbližším…
A ty krátké kapitoly jsou od autorky dobře promyšleným tahem na zvědavého čtenáře, neboť knihu prakticky nelze odložit :-)

myshmother
22.07.2018 5 z 5

Další skvělý díl série, jen souhlasím s názorem někde níže, že Alex už by mohla autorka propříště vynechat. :-)

Arsi
22.07.2018 5 z 5

Další skvělá detektivka s Kim. Angela Marsons píše skvěle, umí rozehrát napínavý příběh se skvělými zápletkami. A perfektně okořeněné s obávanou Alex. Její knihy mají hlavu i patu a čtenář je vtažen do děje. Těžko se od knihy odchází. Už se těším na další díly.

eva3695
18.07.2018 5 z 5

Víte, jak můžete člověku nejvíce ublížit? Tak, že mu způsobíte tu největší bolest. A to je v tomto případě vražda člověka, kterou milujete z celého srdce.
Další skvělý díl. Trochu nám navazuje na Ďábelské hry, když se opět střetáváme s Alexadrou. Zde můžeme sledovat, jak člověk může využívat a ovlivňovat jiné lidi. Opět narazíme na Kimmynu minulost, na dobu kdy byla ještě malá a přišla o svého malého brášku.

Titas9001
17.07.2018 4 z 5

Ale jo, čte se to fajn. Je to propracované a napínavé. Přesto to ve mně nezanechalo takový pocit jako Němý křik a Tichá modlitba. Možná je chyba, že jsem knihu četla hned po novém Weavrovi, a to byla přeci jen trochu jiná jízda. Asi jsem to neměla dělat, a tak tentokrát trochu nižší hodnocení :P