Ďábelské hry

Ďábelské hry https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/301138/bmid_dabelske-hry-Zwh-301138.jpg 5 2192 561

Čím větší zlo, tím ďábelštější hra… Inspektorku Kim Stoneovou a její vyšetřovací tým povolají k nálezu zmrzačeného, ubodaného těla – oběť je však zároveň i zločincem, pachatelem brutálního znásilnění. Že by vzal někdo spravedlnost do svých rukou? Kim současně pátrá po skupině pedofilů, brzy však začne být jasné, že se stala sama terčem nebezpečné osoby. Ta zná každou její slabinu. A rozhodla se vyzkoušet na Kim vlastní zvrácený experiment. Kim ví, že každý další krok může být smrtící. A tentokrát – je to osobní. Ďábelské hry, druhý román Angely Marsonsové, jednoznačně potvrzuje, že jeho autorka (debutující v roce 2015 knihou Němý křik) je vycházející mezinárodní hvězdou žánru krimi.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Pro ženy
Vydáno: , Knižní klub

Evil Games , 2015

Nelly
20.01.2017 3 z 5

Asi půjdu proti proudu, ale nebyla to krimi podle mého gusta. Mám raději pátrání, napětí, překvapivé rozuzlení - a to jsem tady prostě nenašla. Nebylo to špatné, ale další příběhy už číst nebudu.

Atak
18.01.2017 4 z 5

Ze začátku jsem měl potíže se zorientovat, ke konci jsem nemohl přestat číst ;) Super kniha doporučuji.

jana3099
17.01.2017 5 z 5

Vynikající příběh, na každé straně napětí, žádné zbytečné pasáže, Kim je opět úžasná a v životě už nelze věřit vážně nikomu, a psychopaty mezi námi lehce rozeznat nezvládne nikdo...... aspoň tedy ne hned.....výborně napsaná kniha :-)

kneslova
13.01.2017 5 z 5

Výborně napsaná kniha, pro mne mnohem lepší než první díl. Jak zde bylo napsáno precizně popsaná psychika sociopatické osobnosti - jak je psáno v doslovu, autorka čerpala přímo z odborné literatury. Výborný příběh a vyšetřovací tým ještě získal na mé oblibě..

harena
11.01.2017 5 z 5

Skvělé, skvělé, skvělé čtení, paní Marsons dokázala dokonale představit povahu a smýšlení psychopata, velmi napínavé čtení, od prvních stránek držím Kim Stoneové palce. A myslím, že i MUDr. František Koukolík, český neuropatolog, by ocenil psychologii postav. Angela Marsons je prostě skvělá a dočetla jsem se, že slíbila celkem 12 dílů této séríe a už v tomto roce u nás vyjde třetí a čtvrtý díl.
Psychopati žijí všude kolem nás, jen je třeba je včas rozeznat. A budeme mít velké štěstí, když to dokážeme tak, jako Kim Stoneová. Moc se těším na další díly a budu netrpělivě sledovat, kdy vyjdou. určitě doporučuji.

BlankaTr
10.01.2017 5 z 5

Velmi zajímavá detektivka... Autorka si mě získala už Němým křikem. Doporučuji! :)

Jane417
09.01.2017 5 z 5

Druhý případ Kim Stoneové byl lepší, než ten první! Příběh výborný od první do poslední stránky! V prvním díle mi vadilo, že autorka to s vtipy přeháněla. To se teď nekonalo. V Ďábelských hrách nebyla Kim vtipná za každkou cenu, ale příjemně sarkastická, což byla třešnička na dortu této skvělé detektivky.
Knihu jsem si užívala a četla ji pomalu, aby ještě neskončila, ale stejně jsem ji zhltla za tři večery.

1825
03.01.2017 5 z 5

Tak jsem se na knizku tesila a nezklamala! Opravdu doporucuji.. nepreskakovala bych dily, je lepsi uz o hlavni hrdince vedet info z prvniho dilu

berydana
02.01.2017 5 z 5

Jedním slovem WOW.
Popravdě jsem od této knihy mnoho neočekávala,ale dočkala jsem se pravého opaku a jsem moc ráda ,že mi ji ježíšek donesl.
Poutavá,napínavá od začátku do konce.

Jandýs
01.01.2017 5 z 5

:-) jsem tak ráda, že jsem sáhla po prvním díle :-) , autorka si mě fakt získala! Tenhle díl, mám takový pocit, byl o level lepší, jsem zvědavá a už se moc těším na další ! A taky zbožňuju těch pár krátkých okamžiků v příběhu, co mě dojaly.. :-) !

Jerry H
30.12.2016 5 z 5

Jak jsem jí začal číst, tak jsem de od ní nedokázal odtrhnout, než jsem jí nedočetl. Hodně chytlavá :-)

Luciecs
30.12.2016 5 z 5

Za mne naprosto skvělých pět zasloužených hvězd :) Těším se na další, - tato mne zaujala více než předchozí, i když brilantní detektivka. Mohu jen doporučit, mne v žádném případě nezklamala :)

JaneTrafy
29.12.2016 5 z 5

Tak na tuto knihu jsem se těšila a nezklamala. Sice jsem si myslela, že Kim bude muset Alex navštěvovat, z rozkazu šéfa, ale i tak to bylo skvělé. Jedna postava velice překvapila, ale byla jsem ráda, že tam byla a autorka z něho udělala šikulu a zachránce. Mohu nic jiného než doporučit a rozhodně lepší než Němý křik :)

AnetHol
28.12.2016 5 z 5

Skvělá knížka, dokonce o něco lepší než Němí křik :) Kim Stoneová je ÚŽASNÁÁ :) Příběh je opravdu zajímavý stejně jako v prvním díle... Přesto, že je tady hlavní "padouch" znám od začátku - je to hrozně napínavý :D Zvládla jsem ji přečíst za jediný den :) V závěru mě opravdu překvapilo, kdo byl tím druhým mužem ve sklepě. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu..

milunka21
28.12.2016 5 z 5

Mnohem lepší než první díl, kdybych mohla dát deset hvězdiček tak dám :-)

Gibis
22.12.2016 5 z 5

Hry opravdu ďábelské! Mnohem lepší než první kniha ze série....nedočkavě budu vyhlížet další :)

terkavelcova
20.12.2016 5 z 5

Na tuhle knihu jsem se strašně těšila a pro mě to byla nejočekávanější kniha roku a... ano byla skvělá !!!!! :) První díl byl úžasný a druhý díl byl stejně dobrý . Námětem se od prvního dílu liší, takže to rozhodně není na jedno brdo jak o u detektivek v sérii bývá. Hlavní vyšetřovatelku prostě miluju. Je jiná a neotřelá. Vřele doporučuji a dávám plný počet hvězdiček ! :)

haluz
09.12.2016 5 z 5

Waaaauuuuu... tak toto snad předčilo první díl! Za plný počet a všem můžu jen doporučit!

hs777
03.12.2016 5 z 5

Tak to bylo opravdu ďábelské. Vynikající, strhující a napínavé od první do poslední řádky. Neváhejte!

Mischone
01.12.2016 5 z 5

Další velmi vydařená kniha A.M. Dovídáme se jak člověk člověka dokáže zmanipulovat a psychicky dotlačit k činům, které by za jiných okolností sám nikdy neudělal. Jak je jedna lidská duše křehká a jiná zase tak zákeřná.

Vynikající příběh, já dávám plný počet a vřele doporučuji.