Případ zájezd: příběh o nejneuvěřitelnějším zájezdu všech dob

Případ zájezd: příběh o nejneuvěřitelnějším zájezdu všech dob https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/9654/pripad-zajezd-9654.jpg 4 12 2

Byli jste někdy na zájezdu a vrátili se z něj celí, se vším majetkem a všichni? Pak nevíte, co je zájezd. Znáte průvodce, kteří chodí s deštníkem po městě a usmívají se na své svěřence? Pak nevíte, co obnáší práce průvodce. Byli jste v Holandsku a prohlédli si jen květinové trhy a větrné mlýny? Pak nevíte, o co jste přišli. Myslíte si, že cyklistika, vaření a hašiš nemají nic společného? Pak jste ještě nečetli tuhle knížku - příběh o nejneuvěřitelnějším zájezdu všech dob, založený na skutečných událostech, o tom, co se může stát obyčejným lidem, když se ocitnou v neobyčejných situacích.... celý text

Alena_S
21.01.2021 5 z 5

Hodně zábavná parta, občas trochu zmatek v postavách (např. někdy kdo je řidič a kdo "cajzl" pilující hantec, poznáte, až když je trochu poznáte), ale jinak nemají chybu.
Líbí se mi i podoba toho zájezdu - autobus posouvá účastníky mezi zajímavými lokalitami tak, aby kolem mohli jezdit na kole a) po rovince (furt), b) dobrovolně (a kam chtějí). Na to bych se možná i nechala přemluvit. Jen bych možná měla obavy se u nich stravovat, s "masiskem" i bez. :-)

Jaruš7
15.03.2018 5 z 5

Je to zájezdový zážitek, který prožijete při četbě a to nedocenitelný. Vlastně na cyklozájezd jsem záchvaty odvahy měla , ale to správné vyhecování mělo brzdu kolegiální. Takže teď už vím.
Kniha je přímo lepivá, prostě odtrhnete se až na konci.
Parádní zpověď , slang, hantec, hecy a zážitky, které byly mimořádně přesvědčivé, už za tu, jak to na zájezdech bývá, někdy neuvěřitelnou skutečnost. Milé pobavení s perlovými výroky.
Citát : ". Doma bojujeme proti pasivnímu kuřáctví a tady strávíme dovolenou jako pasivní feťáci." .
"Našeho malýho jsme sebou vzali proto, aby si zajezdil na kole a ochutnal pořádnej sejra, a ne aby trávil prázdniny v hašišáckým táboře."
"Co brečí, když už ho jednou spolkla a navíc ji chutnal? (slizký slaneček - syrová rybka vymáchaná akorát v oleji.)"
"Kura, teď ti vykládám, jak mám co dělat s jednó, a ty mě ještě hoň do nějaké inseminace!"
Z poznámky na konci -" Mám na to 35 svědků".
Pro fandy srandy doporučuji,

Kniha Případ zájezd: příběh o nejneuvěřitelnějším zájezdu všech dob je v