Prevít na studiích

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Prevít vám poradí, matador univerzitních kolbišť, který se vrací ve druhém, souborném vydání svých úspěšných pamětí Prevít na vysoké a Prevít v tajných službách. Otřesné autentické svědectví člověka, který byl u toho. Staňte se i vy svědky studia na Karlově univerzitě a na univerzitě v Řeznu! Osobitý autorský styl plný jazykového humoru vás nepustí od první do poslední stránky. Knihu doprovází skvělé obrázky Lubomíra Lichého....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/18601/previt-na-studiich-18601.jpg 3.613
Žánr
Literatura česká
Vydáno, Beta-Dobrovský
více informací...


Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Prevít na studiích

Přidat komentář
Annieren
05.08.2019

Při čtení téhle knihy jsem pochopila, jak otravně se svými věčnými jazykovými analýzami na své okolí působím. Každopádně pěkná reflexe bohemistických studií a toho, jak to tam asi před těmi dvaceti lety vypadalo :)

FunThomas
22.04.2016

Tato kniha asi není pro každého. Ale pro studenty bohemistiky a milovníky jazykového humoru se jedná o povinnou četbu :)

Ashi
16.03.2016

Přečetla jsem pouze první dvě kapitoly. Totálně to nedávalo smysl, působilo to jako náhodné výkřiky, témata se měnila podle autorivy asociace, pro mě až příliš nepochopitelné.

Netopyr07
20.02.2016

Četla jsem ji, když jsem začala studovat vysokou a u mnohých pasáží jsem, jak se říká, "řvala smíchy". Zvláště při líčení studia v Německu - "Mluví tady vůbec někdo německy?" Mágst du net Boarn Munchen? - Chceš do držky ? Člověče, proč tu jsi, když neumíš německy? Abych se to naučil... :-)))

Autor a jeho další knihy

Jan Jícha
česká, 1980

všech 16 knih autora

Kniha Prevít na studiích je v

Přečtených23x
Čtenářské výzvě1x
Knihotéce6x
Chystám se číst2x