Tajemství Hromového chrámu

Pátrání tří kamarádů, kteří hledají cestu k pokladu na ostrově, se může aktivně zúčastnit i čtenář. Protivníky členů party jsou dospělí, kteří se marně snaží získat podplácením i hrozbami důležitý plánek. Čtenář stř. šk. věku může řešit problémy společně s neohroženými pátrači. V knize je ve formě příloh i několik pomůcek....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/152527/tajemstvi-hromoveho-chramu-1xe-152527.jpg 3.920

Případ pro Tebe a Tygří partu / Tigrí tím - rieš záhady spolu s ním 1.

Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno, Egmont (ČR)

Ein Fall für dich und das Tiger-Team: Im Donner-Tempel, 1995

Kniha Tajemství Hromového chrámu

MilanCFC
21.08.2019

Na celou sérii jsem chodil do naší knihovny, i vícekrát. Jako kluk jsem tygří partu zbožňoval. Jen mě mrzelo, že se z knih z knihovny ztratil ten dekodér, ale o to lepší pocit jsem měl z vyluštění šifer a záhad :-) Moc rád se k nim pak s dětmi vrátím.

HankaPll
30.05.2018

Po více jak 15 letech jsem s chutí začala zase číst Tygří partu a líbí se mi pořád stejně. Bohužel nejde už vidět příběh dětskýma očima a nepozastavovat se nad některými částmi, ale je to dětská knížka a moc ráda se o tyto příběhy podělím se svými potomky.

Samotný příběh je roztomilý a sama bych se ráda vydala na takovou výpravu na ostrov a hledat ztracený chrám a poklad.:)