Příliš tlustý dobrodruh

Příliš tlustý dobrodruh https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/5129/bmid_prilis-tlusty-dobrodruh-ysP-5129.png 4 81 14

Humoristický román o dobrodružství v Jižní Americe. Smyšlené vyprávění spisovatele Švandrlíka, který cestuje po Jižní Americe a řízením osudu nebo souhrou náhod se dostává do bizarních životních situací. Stává se postupně hlídačem hadů, návnadou pro lov krokodýlů, náhražkou tapíra v ZOO, milionářem - díky výhře v kasínu - či trosečníkem na pustém ostrově. V pohodlí u psacího stolu popustil autor svou fantazii a popisuje svá vymyšlená dobrodružství.... celý text

vvikingg
11.01.2024 4 z 5

Švandrlík sám sebe popsal satirickou formou na cestě po jižní Americe, kde prožije neuvěřitelné věci, trochu to připomíná jeho knihu Šlo mi o krk pánové, oddechové čtení

los
09.04.2021 3 z 5

fajn oddychovka

feyer
13.02.2021 5 z 5

Tato kniha nemá chybu. Hvězdná hodina pana Švandrlíka. Velmi povedené. 100%. Autorova fantazie nezná hranic. Pobavíte se!!! Stačí říct Růžový Lotos - a ti, co četli knihu, se začnou smát! :-D

(Škoda, že kniha nemá pokračování, ačkoliv bylo zamýšleno.)

Kontryhelka
30.11.2020 5 z 5

Úžasné oddychové a hlavně vtipné čtení. Po dlouhé době jsem se fakt nasmála. Perfektně napsané a to dobrodružství tlusťocha fakt nemá chybu. Co stránka to hláška. Bezvadný.

Polinius
05.02.2020 4 z 5

Povedený fiktivní cestopis.
Humor je na každé stránce, ale i přesto jsem neměl pocit, že se jedná jen o sbírku na sebe navázaných anekdot.
Oceňuji i délku, konkretně krátkost knihy.

Fontak
25.11.2019 5 z 5

Super :) Četl jsem to několikrát a moc mě to bavilo.

Citra642
21.06.2018

Pan mistr Švandrlík opět bez chyby.Super.Můžu ju číst pořád dokola.To prostě nemá chybu.

Kája95
22.03.2018 5 z 5

Stoletý Alan Karlsson ... nebo alesoň tak mi to chvílemi připomnělo . Vyborně

WeeWar
15.12.2016 5 z 5

hehe, dobrý, fakt. To je jak nějakej praštěnej mix Analfabetky a Noční hlídky.

pohodová oddychovka, ilustrace pecička.

kapllu
14.08.2015 4 z 5

Tlustý dobrodruh je ideální knížka někam k vodě či do vlaku. Ale pozor, hrozí nebezpečí, že vás zastihnou záchvaty smíchu! Škoda, že knížku jsem měla z knihovny, jinak bych si z ilustrací udělala omalovánku :-)

maryzka
06.04.2015 3 z 5

Docela legrační knížka na cestu vlakem domů.

evafort
19.05.2013 4 z 5

Skv

Mike-Lány-88
23.08.2011 5 z 5

Tady to vidím dobře......vtip,zajímavý děj. Nemám co vytknout. 5 hvězdiček.

Václav
30.11.-0001

Tato kniha je totožná s titulem "Tlustý muž pod jižním křížem".