Muž s dýmkou a houslemi

Z ang. originálů The Adventures of Sherlock Holmes, Memoirs of Sherlock Holmes, The Return of Sherlock Holmes a His Last Bow.

Čtrnáct detektivních povídek, v nichž záhady řeší Sherlock Holmes spolu s nerozlučným přítelem doktorem Watsonem.

Ilustroval Adolf Born.

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/25866/muz-s-dymkou-a-houslemi-25866.jpg 4.8230

Příběhy Sherlocka Holmese

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Albatros (ČR)

Kniha Muž s dýmkou a houslemi

PetrKral

Klasika mého dětství.

Medunka041
15.12.2018

Kdysi dávno jsem tuto knihu dostala pod stromeček a hned jsem se zamilovala.

potika
05.05.2018

Pro příběhy SH mám slabost už od dětství. Jen velký formát knihy mi nesedí - jako u žádné beletrie - a obrázky Adolfa Borna, které mám jinak moc ráda, mi k atmosféře příběhů také nepasují.

anko57
30.09.2017

Krásná knížka s krásnými ilustracemi kterou mám ji už dlouho. Určitě patří do každé knihovny.

05.09.2017

Toto byla moje první kniha Arthura Conana Doyla, kde jsem se seznámila se Sherlockem Holmesem i doktorem Watsonem. A byla to sympatie na první přečtení. Co dodat? Od té doby se na mé náklonosti k oběma protagonistům nic nezměmilo...

Iljaajli
30.06.2017

Knížka, která mě naučila milovat Sherlocka Holmese již v mladém věku. Také díky krásným ilustracím Adolfa Borna.

helusa2
02.10.2016

Milovaná kniha (nejen) mého dětství :-) Teď ji čte syn a užívá si to :-) S ilustracemi pana Borna - poklad rodinné knihovny!

MayB2
28.04.2016

Výborný výběr povídek, krásný výtvarný doprovod Adolfa Borna. Bonus – nepozná se, když knihu trochu pokecáte, v těch ilustracích se to ztratí.