Dočista mrtví

Dočista mrtví https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46407/bmid_docista-mrtvi-d0r-46407.jpg 4 268 25

Pravá krev série

Odvážné servírce Sookii Stackhouseové tentokrát dělá starost její bratr. Jak se znenadání začínají jeho oči měnit, uvědomuje si, že se Jason poprvé převtěluje v pantera. To samo by v kamarádce upírů velké obavy nevzbudilo, ale v okolí začne neznámý odstřelovač nebezpečně ohrožovat sousedy a zdá se, že s tím má Jason cosi společného. A tak Sookii nezbývá, než do příštího úplňku zjistit, kdo je za tyto útoky zodpovědný. Pokud si ji ovšem střelec nenajde dříve.... celý text

Horory Romány Fantasy
Vydáno: , Baronet

Dead as a Doornail , 2005

Ruxandra
27.06.2014 4 z 5

Možná trochu slabší díl než předchozí, ale bavila jsem se.

Samira
05.03.2014 4 z 5

Tenhle díl mi přece jen přišel trošku slabší, závěr, ale musím pochválit, ten se mi líbil.

Nikol18
21.04.2013 3 z 5

Po akčním začátku nastalo období klinické smrti, která se stále točila kolem uklízení a uklízení. Nevím, tenhle díl byl... byl prostě o ničem, ani zvolení nového vůdce smečky. Pořád se děj točil na jednom místě na prosto o ničem, ani to střílení mě nijak nenadchlo, tohle byl hodně slabý díl. Myslela jsem, že Sookie dospěla trochu víc, ale ani ne. Pořád se jen nechává mlátit a vysávat, kdyby nebyla hloupá, prostě by se sbalila a odstěhovala se, i přes rodinné vazby, kdyby skutečně viděla, jak je v háji.

Dandulka
21.06.2012 4 z 5

Moc se mi líbila scéna s požárem, ta se fakt povedla. Tak co nám přinese další díl?

dutahlava
30.11.-0001 3 z 5

tento díl mě nadchnul zatím nejméně. Celou dobu se více méně nic neděje. Jsou tam jen drobné zápletky a až ke konci to trošku ožije. Dalo by se říct, že kniha žije z minulého dílu (4), který byl podle mě nejlepší. Úplný závěr naznačuje, co bude v dalším dílu a asi se máme na co těšit.
Sookie se asi nadobro (ale kdo ví) rozešla s Billem a s Ericem ?... no kdo ví ;-) možná z toho něco vznikne i bez jeho předchozí ztráty paměti.