Povídky o ženách

Příběhy, jejichž hrdinkami jsou především ženy a tématem především láska a další mezilidské vztahy.

https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/49592/povidky-o-zenach-49592.jpg 3.376
Povídky, Literatura česká
Vydáno, Listen

Kniha Povídky o ženách

hellena1523
30.12.2019

Některé povídky jsou slabší, jiné velice zdařilé. Jako celek působí dobře.

Makocka
23.08.2018

nic moc

SSTknihy
13.03.2018

Žena v různých podobách, nahlížena okem a perem českých spisovatelů a spisovatelek. Styl povídek je rozličný jako množství autorů. Občas jsem měla dojem, že jsou tu ženy doslova nahnány do absurdních situací, jen aby mohly projevit svůj charakter a ukázat své ženství. Tentokrát mě bohužel většina povídek nijak nezasáhla.

11.02.2018

U některých povídek jsem se pobavila, některé mi zase až tak úplně nesedly. Přečíst se to dalo, ale vracet se k této knížce už nebudu, žádná velká hitovka to není.

Clea3112
12.01.2018

Ženy a pocity, které doprovází ženský svět ve spojení s muži - naděje i zklamání, pochybnosti i odhodlání, touha po blízkosti i odcizení, rozvernost i žárlivost, sebelítost i tvrdost, když dojde na lámání chleba. Jedenáct povídek na téma ženské duše. Přečteno za jeden večer. Ač čtivé, tak nějak mi ty příběhy prosvištěly kolem uší a dneska už jen ztěží tápu, o čem to vlastně bylo.

Jingle
06.02.2012

Smutně reálné...
Knížka na jedno odpoledne, která vám ovšem na náladě příliš nepřidá. Prostě tak trochu ze života :)

Brambu
02.09.2011

Ženy jsou krásné, milé, citlivé, zranitelné, sladké, ale dokáží být i zakéřné a kruté bytosti. A přesně takové jsou i tyto povídky. Každá je jiná, a přece mají mnohé společného.

Babičky
Babičky