Poslední sbohem

Poslední sbohem https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18001/posledni-sbohem-18001.jpg 4 31 6

Hrdinka románu pátrá po záhadných dlužnících jejího zesnulého otce, kteří jí s největší pravděpodobností usilují o život. Pomalu rozplétá tajemství minulosti. Ukazuje se, že smrt otce byla naplánovaná a její mrtvý snoubenec se jí neustále zjevuje ve snu. Kolem je tolik divných lidí. Koho se má bát a komu věřit?

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , J. Otto - Ottovo nakladatelství

Haunting Rachel , 1999

petraj30
16.02.2022 4 z 5

Byl to celkem pěkný příběh, napínavý, ale místy zdlouhavý a na konci přeslazený.
Rachel se až moc trápila a pořád všechno kolem Toma řešila. To bylo podle mě zbytečné, protože svoje pocity viny pitvala skoro na každé stránce.
Ta detektivní část byla moc zajímavá, velmi se mi líbila, protože tam nebyla nouze o překvapení.
Pěkné čtení a pěkně strávené odpoledne, ale na mě tam bylo až moc romantiky. Při tom mám romantiku ze čtení nejraději.

adelinka
29.09.2020 5 z 5

Podľa názvu som myslela, že idem do romantiky, ale veď na oddych aj to môže byť. Ale priznávam, dala som ju za dva dni, mne sa čítala veľmi dobre a rýchlo, takže nie až tak romantiky, dej má prvky krimi. Rachel príde o snúbenca a neskôr aj o rodičov. Ešte aj po rokoch sa nevie odpútať od snúbenca a naraz sa v jej blízkosti objaví výzorovo veľmi podobný mladík jej snúbencovi....

hana4834
20.06.2017 3 z 5

dobrá kniha i když trochu předvidatelná. nedá se srovnat s ostaníma knihama

Lusa
02.10.2013 5 z 5

Nemůžu tento kousek srovnávat s knihy z Bishopovi jednotky, jelikož se tu o žádné velké "nadpřirozená jevy" nejedná. Když to porovnám s další volně napsanou knihou Dům stínů, tak Poslední sbohem bylo určitě lepší, ale je to knížka tak na den a něco, za chvíli to máte přečtené a ta napínavost přichází až téměř nakonci.

Určitě to byl zajímavý příběh, zase něco trochu jiného a Hooperová to umí dobře podat, takže až do poslední chvíli netušíte, kdo za tím stojí, alespoň u mě to tak je :D

malen
10.01.2012 4 z 5

Napínavé, trochu toho tajemna neuškodí ..

čilá rybka
15.12.2011 4 z 5