Mrazivé sny

Mrazivé sny https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/17990/bmid_mrazive-sny-7J8-17990.jpg 4 110 19

Noah Bishop, agent FBI série

Dani má už několik týdnů noc co noc děsivé sny o krutém vrahovi. Bohužel to nejsou obyčejné noční můry, ale věštby. Dani se nechce zapojit do pátrání, protože by ztratila svůj těžce vydobytý klid. Zdá se, že nemá na výběr. Krvelačné řádění zasáhlo její nejbližší okolí, a tak se Dani nakonec vydá po stopách skutečného dravce z masa a kostí. Ví, jak tento hon skončí: ohněm, krví a smrtí. Ale neví, kdo masakr přežije...... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Romány

Vydáno: , Alpress

Blood Dreams , 2008

Ív688
09.09.2023 3 z 5

Souhlasím se čtenáři, kteří říkají, že je to poněkud zmatený příběh, jistě ...sériový vrah, který změní "loviště" a má asi jisté parapsychologické vlastnosti, jenomže nakonec se ukáže, že je vlastně v roli jakési loutky a ten, kdo jej ovládá, je kdosi hrůznější, občas mi přišlo, že se ztrácím, najednou se objevili Gabe a Roxanne, nevím kdo jsou, Roxanne patrně při pátrání kdosi přepadne, není to ani vysvětlené a tyto postavy se opět vynoří při finálním honu na vraha...musím přečíst následující díl, abych se dozvěděla, zda se těmto zvláštním agentům podaří zničit zatím neznámého nepřítele

moudivlacek
17.03.2023 3 z 5

Kdo má rád příběhy o senzibilech, zde si zase přijde na své. Sice mě zpočátku trochu mátla přítomnost a věštecký sen Dani, ale pak jsem si zvykla.
Dani má dar věšteckých snů, jede zpět do rodného města, aby byla se sestrou dvojčetem jasnovidkou. Pravdou je, že obě ví, že vrah, který řádil krutě a nemilosrdně v Bostonu, se nyní přesunul zde. Místní šerif Marc, bývalý přítel a milenec Dani, místní masakr vyšetřuje. A cítí, že Dani není lhostejný, on k ní své city nezměnil. A přijíždí sem i Hollis a později i Bishop a další členové jednotky. Příběh vypráví o "duchovní" síle nejen dvojčat, ale i milenců a přátel. Dani její schopnosti vzrůstají a její sestra jí moc pomůže. Vrah si s nimi krutě zahrává, ale Dani ví, že vše se děje tak, jak se má odehrát...
Konec lehce překvapil, ale je jasné, že série má další pokračování.

petraj30
13.06.2022 2 z 5

Uff... No, čekala jsem trochu víc. Přišlo mi to strašně nesourodé, děj skákal od někud někam. Několikrát jsem byla úplně ztracená, protože jsem vůbec nepochopila jakou roli znázorňují Gabe a Roxanne, a takhle bych mohla pokračovat do nekonečna.
Ústřední dvojice byla celkem v pohodě, ale neměla tolik prostoru jako ostatní. Ten konec, pokud to vůbec konec byl, byla podle mě jen ztráta času a velice mě zklamal . Spousta věcí byla nezodpovězena a myslím, že další díl bude o něčem jiném, takže se smysl tohoto případu zřejmě nedovím.
Souhlasím s předchozími komentáři, že napětí stagnovalo a děj se autorka snažila vyplnit mučením a nechutností. Prozatím nejslabší díl.

jarkaska
31.01.2022 4 z 5

Kniha se mi četla dobře a tak jsem ji měla brzy přečtenou. Předchozí části byly o něco lepší. Tak uvidím, jak to bude dál pokračovat.

biki
02.12.2021 3 z 5

Souhlasím, že kniha je oproti starším příběhům dost nevyrovnaná, střídají se zde pasáže napínavé a bohužel častěji ty méně zajímavé až nudné. Ostatně taky proto mi četba trvala podstatně déle, než bych čekala. Aspoň že hlavní postavy byly sympatické, se zajímavými schopnostmi, které se ještě v průběhu děje vyvíjely (to mě zde bavilo asi nejvíc), ovšem vlastní detektivní pátrání značně pokulhávalo. Dnes tedy s přivřením obou očí za 3*.

Jessybelle
15.11.2021 4 z 5

První kniha od autorky, chvíli mi trvalo se začíst. Ale pak to bylo fajn, některé části byly skvělé, jiné malinko pokulhávaly.
Nelituji, že jsem ji četla, ale bude patřit do skupiny nenadchne, ale neurazí.
Časem možná zkusím další díl.

Jája92
02.10.2021 3 z 5

Měla jsem pocit jako bych vpadla doprostřed příběhu, takže mi pár kapitol trvalo, než jsem se zorientovala v ději.
Kapitoly se sériovým vrahem byly napsány opravdu poutavě, bohužel ostatní kapitoly notně pokulhávaly se čtivostí. Přiznávám, že za polovinou knihy jsem už někdy některé kapitoly přelistovávala, protože ten balast kolem parapsychologických dovedností mě až tolik nebavil.

petulik330
11.01.2021

Hlavní hrdinka Danni mi byla od začátku velice sympatická, stejně jako šerif Mark. Musela jsem hlavní hrdinku litovat proto co se stalo, ale nakonec vše dobře dopadlo. Jako vždy.
Jinak co se knihy týče, patří podle mého názoru mezi zatím nejslabší se série Bishop.
Dala se číst, ale paní Hooper má i lepší knihy.

cukrovka
11.08.2020 4 z 5

Jedna ze slabších knih v sérii. Neustálé popisování různých parapsychologických schopností a jejich vývoje je nudný. Ani toho napětí tam moc nebylo.

Zlatinka.Emilly
19.04.2020 2 z 5

Na knížce je dobrý akorát tak obal. Děj příběhu nemá smysl. Senzibilita, kdy ve snech probíhá skutečný boj; rozehrané dvě partie sériového vraha, kde se nakonec nevyřeší nic; odhalení na poslední stránce, které nevede k dopadení vraha .. prostě ztracený čas, takhle kniha mi nic nedala.

hana4834
09.04.2020 3 z 5

Slabší příběh ale i tak čvtivé

bekule
17.02.2020 3 z 5

2,5
Jedna z těch slabších v sérii. Oproti minulému dílu který byl nejlepší z celé série přibylo hodně krve a drsného zvráceného mučení ale napětí se nějak vytratilo, zato žvanění o mimosmyslovém vnímání je už příliš.
Nakonec to ale nebyla až tak zbytečná četba protože jsem nečekaně zjistila že se mě hodí do posledního bodu výzvy.
.......................................................................................................Výzva 2020/20

Schamila
01.12.2018 3 z 5

Tak tohle je tak dvě až tři hvězdy - někde uprostřed. Krev byla docela dost, představa děsného vraha byla také. Napětí ke konci nějak vyprchalo - chyběla tomu ta opravdová detektivní jiskra. Uvidím, zda jiné autorčiny pokusy nebudou lepší.

PeM
15.09.2018 4 z 5

Tohle bylo slabší, napětí menší, zato okecáváního až až.

LilianaFalcon
28.09.2017 3 z 5

Zacatek a konec byl dobry... prostredek byl omacka o nicem.

mandukacek
14.12.2015 3 z 5

Kniha mě příliš nenadchla, nepatří mezi knihy, které se přečtou jedním dechem!

Laf
24.12.2013 3 z 5

Napínavý příběh, bohužel mám dojem, že největší napětí se objevilo až na konci. Ale úplně to nezatracuji, takže doporučuji si to přečíst, pokud budete mít možnost.

Lusa
07.09.2013 5 z 5

Mrazivé sny, které na konci příběhu opravdu zamrazí, opravdu skvělý, napínavý příběh.

čilá rybka
15.12.2011 1 z 5