Poslední song

Poslední song https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500611/bmid_posledni-song-WHT-500611.jpeg 4 243 74

Poslední... série

Riley má jen jeden sen – stát na prknech slavné Broadwaye. Navzdory usilovné práci a obcházení konkurzů ale zatím dosáhla jen toho, že pracuje jako servírka v bistru prestižní hudební školy. Tam se seznámí s Julianem, známou rockovou hvězdou. A přestože se chce soustředit na svou kariéru, najednou se její dosavadní svět obrátí vzhůru nohama. Také Julian je pevně rozhodnutý držet si Riley od těla. Zapřisáhl se, že si nikdy znovu nezačne s holkou, která sama touží po tom stát na jevišti. Společná láska k muzice je přesto svede dohromady. Jakmile se však jejich vztah dostane na veřejnost, začne mít trhliny a Riley pochopí, že život v záři reflektorů má i své stinné stránky...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

One Last Song , 2020

lenka7679
29.08.2022 2 z 5

Tak tohle byl přešlap. Knížka mě vůbec nebavila. Příběh byl tuctový, postavy plytké a vlastně mi bylo úplně jedno, co s nimi bude, protože jsem si k nim za celou dobu nedokázala vytvořit vztah. Jak jsem se na knížku těšila, tak jsem byla zklamaná.

Lutzinka
29.08.2022 3 z 5

Špatný to není určitě, ale že by to byla nějaká extra bomba, jak to všichni kolem vychvalují, tak to teda nee. Prostě průměr.

EvikU.
29.08.2022 5 z 5

Kniha mi naprosto sedla do noty. Uvěřitelná, krásná romantika, která s sebou nese i různá nedorozumění a strach.

Příběh se odehrává v New Yorku, hlavní představitelka Riley je milá holka, která nehledá senzaci, ale moc ráda zpívá a chtěla by studovat na prestižní umělecké škole, ale nemá na to dost finančních prostředků.

Julian už má tu samou školu vystudovanou a se svou kapelou právě prochází velkou slávou. Jsou to oba takový zlatíčka, který si zamilujete. Pak jsou tam ještě kamarádka Riley Ally a nejlepší kamarád Juliana Ethan. I tyto postavy dělají knihu zajímavou.

Spousta krásných textů a písniček. Láska je pozvolná a uvěřitelná. Těšila jsem se na každou chvíli, kdy knihu otevřu. Prostředí muziky mne zajímalo. Krásně laděný příběh, je to jedna z knih, ke které se nejspíš vrátím. Za mě velké doporučení. Na konci došlo i na slzy. :-)

aniger
28.08.2022 4 z 5

Skvělá knížka, která vtáhla do světa hudby, který autorka dokonale popsala. A s hlavními postavami děj prostě chcete prožívat. Jen bych uvítala přeložení textu písniček. :)

MichaelaJan
27.08.2022 5 z 5

Především chci vyzdvihnout nádhernou obálku! Příběh téhle knihy je opravdu úžasný! Riley je strašně sympatická hlavní postava, úplně obyčejná dívka, která stojí nohama na zemi a má to v hlavě srovnané. Julian je takový roztomilý medvídek, kterému stoupla sláva do hlavy úplně jiným způsobem než je zvykem. A proto mu budete celou dobu fandit, aby už konečně otevřel oči. Kniha je napsaná velmi čtivě, prostě jsem se začetla a nemohla přestat číst. Rozhodně se těším na další díly a jsem zvědavá jak dopadnou příběhy vedlejších postav :-)

MarKy95
27.08.2022 3 z 5

Obálka moc pěkná, ale samotná kniha mě moc nebavila, sice to nebylo úplně nejhorší, ale... čekala jsem od této knihy víc. A playlist moc hezký.

zuzak82
24.08.2022 3 z 5

Docela zajímavý příběh, ještě docela neohraný. Vadilo mi, že texty songů nebyly přeloženy.
Další díl bude o Gillian, což mě moc neláká. Raději bych rovnou třetí díl o Ethanovi.

hana1039
24.08.2022 5 z 5

Skvělá, příjemná oddychová četba,pro relax jako stvořená..tady mi těch skoro 400 stran vůbec nevadily :-) ,snad se brzy dočkáme i dalšího dílu Poslední tanec:-))

terikus
20.08.2022 5 z 5

Miluju romanťárny z hudebního prostředí! Pro mě tohle byla super knížka a moc doufám, že budou díly i o dalších členech kapely, hlavně o Ethanovi...

ivousekk
20.08.2022 4 z 5

Fajn romanticka oddychovka, jen zbytecne moc sladka. A mohlo byt min “premyslecich” pasazi, ty me moc nebavily a ubiraly na dynamice. Podle hodnoceni jsem cekala vic.

moma08
19.08.2022 4 z 5

Kniha a příběh se mi líbili, ale nevím proč, nemohla jsem se pořádně začíst, takže mi to trvalo déle než obvykle.

nina3905
16.08.2022 5 z 5

Pánečku - toto je "pecka" - vážne, ale že vážne perfektná kniha! Čítala som ju v nemčine. Prečítam si aj jej preklad. Veľmi vydarený začiatok novej knižnej série z hudobného prostredia. Teda, aspoň dúfam, že budú vychádzať aj iné diely o ostatných členoch skupiny. Určite odporúčam:-)

evineckY
16.08.2022 5 z 5

Začátek další nové série z muzikantského prostředí.
Samozřejmě, že to není nic převratného, ani nic, co bychom už nečetly, ale jsem romantička, tak se mi to musí líbit :-)
'' NA NOVÁ DOBRODRUŽSTVÍ ''

keiko33
16.08.2022 5 z 5

Tak toto bol fakt pekný príbeh. Takéto zbožňujem. Keď hlavní hrdinovia majú spoločnú vášeň, v tomto prípade hudbu. Autorka sa dokonale venovala prostrediu, píše precítene, až máte zimomriavky. Zrazu máte chuť pozrieť si nejaký muzikál, či zájsť na koncert. Riley si šla za svojím snom, no nie cez mŕtvoly. Všetko chcela dosiahnuť vlastným úsilím a talentom. Julian sa zasekol v minulosti a bál sa, aby nebol rovnako zranený, čo ho vo vzťahu s Riley brzdilo. No na druhej strane sa pomaly spoznávali a to ich oveľa viac zblížilo, ako keby sa na seba vrhli hneď na začiatku. Mám rada príbehy tohto typu, kde sa najprv hlavné postavy spoznávajú a po celý čas to medzi nimi iskrí. Kniha má veľmi milo prekvapila a teším sa na ďalšie postavy. Čo musím vytknúť prekladu je, že neboli preložené texty piesní, čo na dojme z knihy dosť uberalo, keďže som bola lenivá si ich počas čítania prekladať.

pro ženy erotika romantika kariéra rock

Nicole Böhm
německá, 1974