Poslední kontinent (limitovaná sběratelská edice)

Poslední kontinent (limitovaná sběratelská edice) https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/512075/bmid_posledni-kontinent-8Qq-512075.jpg 4 795 795

22. díl sběratelské edice Zeměplochy s kouzelnými obálkami a barevnou ražbou, jejichž autorem je Joe McLaren.

Literatura světová Humor Fantasy
Vydáno: , Talpress

The Last Continent , 1998

BooksLucyKing
12.06.2013 5 z 5

Pro mě zatím nejlepší s Mrakoplašem a Mágové se taky vyznamenali jako vždycky. Kombinace Mágů ztracených milióny let v minulosti na opuštěném ostrově a Mrakoplaše na XXXX kontinentu, kterej se náramně podobá Austrálii stála za to.

lanusinka
19.11.2012 3 z 5

Rozhodně to není špatná kniha, ale někomu kdo zná Austrálii z hodin zeměpisu na střední a asi deseti náhodně zhlédnutých dílů McLeodových dcer asi unikne dost vtipů...

ŽabákDokvákal
14.11.2012 4 z 5

Mágové diskutující o sexu, Mrakoplaš a taky Bůh, který se snaží pochopit evoluci (a sex)... Co víc si přát?

Ale hlavně klídek, ne?

helmiczka
29.09.2012 3 z 5

SPOILER: stretnete Mrakoplaša, ktorý nikdy nepočul o mrakoch :)) A je tu ešte zopár podarených vtípkov a narážok na austrálske reálie, možno si ich ale človek užije viac, keď o tom sám niečo vie.

vhumanik
10.08.2012 4 z 5

Doslova a do písmene magická kniha o Austrálii... A pokud si to někdo nemyslíte, tak hlavně klídek ;)

Weiler
20.04.2012 5 z 5

Hlavně klídek - tak to jsem používal ještě tak měsíc po dočtení knihy. Já jsem magor do Mrakoplaše a tak mě ani jeho "australské" dobrodružství nezklamalo. V posledních jeho knihách navíc perlí čarodějové, kteří jsou pro mě z celé Zeměplochy těmi naprosto nejvtipnějšími. Jen jsem trochu doufal, že Mrakoplaš skončí s Neilette. Nu což, asi by mu neslušelo, kdyby se usadil, co bychom pak četli.

Ikkju
03.03.2012 4 z 5

Do světů fantazie jde propadnout kouzelnou knihou, magickou skříní nebo králičí norou. Spadnout tam ale záchodovým okýnkem, to je prostě zapamatování hodné x)

Alma-Nacida
30.11.-0001 5 z 5

Byli jste v Austrálii? A připadala vám trochu DIVNÁ? Tak pak si tuhle knihu užijete. :-)

Okřídlená li
30.11.-0001 3 z 5

Tenhle díl mě trochu zklamal. Ale hlavně klídek, jo?

Alix
30.11.-0001 4 z 5

Neschopný mág Mrakoplaš prožívá spoustu zajímavých, ale naprosto nedobrovolných dobrodružství na horkém a vražedném kontinentu.

Mrakoplaš

Terry Pratchett