Policejní křeček

Policejní křeček https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/173671/mid_policejni-krecek-I2h-173671.png 4 67 17

Policejní křeček Bruno série

Pes ve službách zákona dnes nikoho nepřekvapí. Ale policejní křeček? A opravdu jeden takový existuje! Jmenuje se Bruno a žije v teráriu u druháka Jirky. Když se ukáže, že křeček mluví, Jirka zajásá, takového kamaráda nikdo nemá. Zvídavý křeček se naučí i číst, a zatouží poznat svět za dveřmi domu. Jednoho dne se Bruno skutečně dostane ven a přihodí se něco neuvěřitelného. Z drobného hlodavce se stane postrach zlodějů v širokém okolí!... celý text

Petrush
15.03.2024 4 z 5

Povedené, napínavé, všechny tři díly se líbily.

zimolka
05.04.2023 5 z 5

Pro předškoláka krásné čtení.

janulka1310
14.03.2023 4 z 5

Četla jsem klukům (4 a 5,5 let) a kniha se jim líbila zejména kvůli tématu. Jakmile jsou někde zloději, detektivové a případ, tak je to pro ně fajn :) Já bych osobně klidně příběh více propracovala a přidala více příhod, otázkou je, zda by to pak děti bavilo.

Calinda
22.11.2022 3 z 5

Kupovala jsem kdysi dcerce, příběh průměrný.

Štěpinambura
07.06.2022 4 z 5

Dobrá malá knížečka!

neolitka
06.02.2022 1 z 5

Se zbytkem komentářů se neshodnu. Kniha je fádní, není vůbec nápaditá. Téma stokrát ohrané už v jiných knihách. Může mi někdo vysvětlit, proč se v dnešních knihách zvířata chovají jako lidé? Navíc nesnáším, když se do dětských knih vnucují jakékoliv výchovné texty.

JAnD
02.01.2022 4 z 5

Vtipné, lehké, krátké, pro předškoláka rozhodně není špatná volba.

kristeen
13.10.2021 4 z 5

S odstupem času hodnotím pozitivně…jen nevím, zda jsem si čtení užívala víc já, anebo děti. Knížka rozvíjí už trochu otřepané téma mluvícího zvířete neotřelým způsobem, na začátku tohle břímě trochu těžce shazuje, ale konec je svižný a napínavý. Jedna z velmi povedených knih autorky.

Atlantis
27.09.2021 4 z 5

V české dětské literatuře je tolik balastu, že je opravdu zážitek, když narazíte na něco alespoň připomínající kvalitu. Nebudu tvrdit, že by nás s dcerou Policejní křeček úplně odrovnal, ale četl se příjemně. Normální děj, který měl začátek, prostředek a konec (ano, tohle překvapivě není standardem), vtipné situace, rychlý spád. Neříkám, že si hned najdu pokračování, ale bránit se taky nebudu.

ddkk
26.07.2021 5 z 5

Bruno je velký hrdina našeho malého vnuka, který nekriticky obdivuje vše, co i jen z dáli připomíná policii. Když postavit auto, pak policejní, když něco namalovat, pak policistu, když mu koupit něco na sebe, pak policejní kšiltovku. A tak se policejní křeček Bruno s jeho úžasnými dovednostmi stal dokonalým vzorem, jehož je nutno respektovat a následovat...

U nás určitě za pět :-)

AliDur
08.08.2020 4 z 5

Knížku jsem četla sice jako malá, ale pamatuju si, že jsem se od ní nemohla odtrhnout.

MartinaF
21.07.2019 4 z 5

Narozdíl od předchozích knih, které jsem měla možnost si přečíst, tato má za účel děti hlavně pobavit a rozesmát a možná i nalákat na to, aby si děti (potažmo jejich rodiče) pořídili nějaké to malé domácí zvířátko, třeba právě v podobě křečka.

š.m.i.k
05.06.2019 5 z 5

Příběh plný kamarádství (dítěte a křečka) a dobrodružství, napsaný přesně tak, aby děti opravdu zaujal. A nás to bavilo. Zkrátka musím doporučit ;)

Lucissia
02.02.2017 5 z 5

Roztomilý příběh, který syna opravdu bavil a u kterého měl hromadu otázek. Určitě se ke knížce vrátíme. :-)

Taťka Hraboš
02.01.2017 5 z 5

Máme doma morčata a na tohle by si netroufla. Klobouk dolů před tak schopným hlodavcem :-) . Ale teď vážně - pěkný přímočarý příběh psaný tak, že se dětem opravdu líbí, a o to jde. Autorka svým čtenářům rozumí, což prokazuje i touto útlou akční "detektivkou".

aninka.b
29.12.2015 5 z 5

Velice povedená knížka pro malé čtenáře, neotřelý děj, hezké ilustrace, dobrý formát pro děti. Doporučuji zejména pro chlapce, ale určitě i dívkám by se knížka líbila.

babyboar
21.07.2014 5 z 5

Další z dětských knížek, které mohu vřele doporučit začínajícím čteářům. Příběh není hloupý, má spád, zaujme i pobaví. Nechybí šťastný konec ani poučení. Závěr? Kupte mi mluvicího křečka!