Policejní křeček a zámecký zloděj

Policejní křeček a zámecký zloděj https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344070/bmid_policejni-krecek-a-zamecky-zlodej-JDZ-344070.jpg 4 30 4

Policejní křeček Bruno série

Policejní křeček? Ano, skutečně existuje! Jmenuje se Bruno a bydlí u druháka Jirky. Přednedávnem jeho skvělý policejní čich odhalil skupinu zlodějů aut. V místní zámecké galerii je právě teď výstava nádherných šperků. A křeček tuší, že brzy bude mít práci. Jednoho dne je to tady – cenné šperky byly ukradeny. Ale detektiv Bruno už jde po stopě! Volné pokračování knížky Policejní křeček.... celý text

GaleW
04.02.2022 5 z 5

Další knížka, kterou mi přečetla mladší dcerka (druhá třída) sama, příběh, který má i pro děti pochopitelnou detektivní zápletku, vtipné obrázky, četlo se hezky.

Atlantis
18.11.2021 5 z 5

Jo, tohle se povedlo. Po dlouhé době dětský příběh, který má hlavu a patu, začátek a konec, napětí, záhadu... Škoda, že tohle není standard v české dětské tvorbě.

ddkk
25.08.2021 5 z 5

Po úspěchu 1. dílu policejního křečka Bruna jsme zakoupili i díl druhý, v němž se Bruno opět pochlapil - pomohl dopadnout rafinované zámecké lupiče, kterým se zachtělo cenných šperků! Napínavé a dobrodružné čtení se zase osvědčilo. Bruno je u nás ten nejvíce nejdobřejší policista na celém světě!

Budlenka
28.07.2018 5 z 5

Dcera (druhá třída) přečetla knihu s nadšením, četli jsme s ní všichni, bavilo nás to. Hezký jazyk, zábavný a napínavý příběh.