Polibek v Palm Springs

Polibek v Palm Springs https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/479350/mid_polibek-v-palm-springs-Fhj-479350.jpeg 3 74 74

Polibek série

Kalifornie, léto, oblíbená skupina... nejlepší víkend v životě Sasha (alias Quinn Jackson) je na útěku před virálním videem, jež kdysi natočila. Takže dovolená v Palm Springs se zdá jako ideální plán. Jay (Jackson Quinn) plánuje získat pro své noviny trhák a stát se opravdovým novinářem. Ale již v letadle do Palm Springs se musí mačkat s ostatními, zatímco Sasha dostane jeho místo v první třídě. Zřejmě záměna jmen – a antipatie na první pohled. O několik nesprávných rezervací a zmatků později si Sasha a Jay uvědomí, že vzájemný odpor se proměnil v něco zcela jiného...... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: ekniha , CooBoo

Kiss me in Palm Springs , 2020

Lutzinka
11.08.2021 3 z 5

Přelouskáno za 2 hoďky, ale že by mě to nějak extra bavilo? To ne.

Nějaký slabý to bylo. Hlavní postavy mi k sobě vůbec neseděly. Jay byl hrozně nudnej a celkově zápletka mi přišla taková až moc přitažená za vlasy.
Je to asi fakt pro mnohem mladší čtenáře, a ikdyž mě tyhle jednohubky většinou baví, tak tady tomu tak nebylo. Další knihy z téhle série už se obejdou beze mě.

Ella161
05.08.2021 5 z 5

Tyhle autory mám fakt ráda. Jejich příběhy jsou vždy tak sladké a hlavně u nich nemusím nijak zvlášť přemýšlet. Jejich knihy se čtou rychle a naladí Vás na tu správnou náladu. Ty vánoční příběhy mám fakt ráda a když jsem zjistila, že se u nás vydává i letní… byla jsem celá natěšená.

Jelikož jsem už od nich pár knih četla, věděla jsem, co mě bude čekat. Opravdu to ve mně vyvolalo pocit, že jsem tam byla s nimi. Všechny postavy jsem si moc oblíbila. Hlavně ty hlavní, samozřejmě. Jay a Sasha byli prostě super! Nešlo si je neoblíbit. Hlavně se mi líbilo, že se ze začátku vlastně neměli moc v lásce a že svůj vztah postupně budovali. Jen mě trochu štvalo, jak byli občas naivní, ale to při první lásce bývá, ne?

Nicméně. Knihu můžu jen doporučit. Krásný příběh, který Vás naladí na tu správnou letní náladu. Navíc je moc čtivý, odpočinete si u něho a máte ho přečtený jen za pár hodinek. Jediné minus je asi jen to, že mi trvalo nějakou chvíli, než jsem se začetla. Možná to ale bylo tím, že jsem předtím četla fantasy knihu a tohle je úplně jiný žánr. Každopádně já knihu můžu jen doporučit, protože na léto je to fajn čtení.