Pohřešovaná manželka

Pohřešovaná manželka https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352554/mid_pohresovana-manzelka-kfm-352554.jpg 4 99 29

Když se Imogen Naughtonová ztratí, všichni, kdo ji znali, jsou v šoku. Má perfektní manželství. Její přitažlivý muž s ní zachází jako s princeznou. Vždycky tvrdila, jaké měla štěstí, že ho našla. Tak proč odešla? A jak bude schopna přežít bez Vince? Co se odehrává za zavřenými dveřmi, může často překvapit, ale také Imogen překvapí sebe samu, když udělá rozhodný krok, o jehož správnosti je přesvědčena. Ale když se vydá na cestu po stopách ženy, kterou kdysi byla, její minulost ji pronásleduje… Dostihne ji? A bude dostatečně připravena jí čelit?... celý text

Literatura světová Dobrodružné Thrillery
Vydáno: , Brána

The Missing Wife , 2016

Ivuska.09
10.05.2018 5 z 5

Pohřešovaná manželka je kniha, o které není až tam moc slyšet. Ale je to neskutečná škoda! Já mám tyhle příběhy na pomezí romantiky, psychologie a s přídavkem napětí moc ráda, takže jsem četla jedním dechem. Imogen, která je na útěku od svého manžela a postupně odhaluje střípky své minulosti, mi byla sympatická a fandila jsem jí, aby to zvládla dotáhnout až do samotného konce.

KatkaHutyrová
01.05.2018 5 z 5

Velice pěkné, příjemné čtení se skvělou atmosférou. :-) Oddechovka, která Vás překvapí množstvím napětí.
Rozhodně doporučuji. Škoda, že tato kniha není příliš vidět. :-) Ale věřím, že si své čtenářky i tak najde. :-)

malen
22.03.2018 4 z 5

super oddychovka, pobavila jsem se

Sidonia
13.03.2018 1 z 5

Tak nějak o ničem, žádný pořádný děj, ani detektivka ani romantika.....

zuzana2599
01.02.2018 4 z 5

Pohřešovaná manželka je skvěle napsaný příběh s kapkou romantiky a jemného napětí. Čtení mě opravdu bavilo, byla jsem zvědavá jak bude děj napředovat, držela jsem palce Imogen a zlobila se na Vinceho.
Je to jemný thriller pro ženy, který se krásně čte a neprobudí váš strach :-)

veronika0382
29.01.2018 4 z 5

Román se čte velice dobře. Je napínavý a vy budete držet Imogen palce až do konce. Řekla bych, že se jedná i trošku o psychologicky laděný příběh, kde se rozebírá psychické týrání v domácnosti. Kniha je také o tom, jak si žena jednoho dne dokáže říct: „A dost.“ Vzepře se všemu zlu, které je na ní pácháno a postaví se na vlastní nohy.

ctenarkaEva
12.01.2018 3 z 5

Zajímavý příběh, trochu napínavý, nechyběla ale ani romantika. Kniha se četla dobře, zvládla jsem ji přečíst za 2 večery.

Ivaška
06.01.2018 4 z 5

Z angličtiny přeložila Ivana Dirk Lukačovičová. Napínavý příběh a zároveň psychologická studie, jak se inteligentní žena postupně nechá zotročit a jak obtížné je ze závislosti vyváznout.

Danago
31.10.2017 3 z 5

Moc hezká a poutavá knížka. Trošku odpočinková, ale i trochu napínavá a dobrodružná. Francie a Irsko pěkně popsané spolu s mentalitou tamních lidí.

V knížce se střídá současnost se vzpomínkami na dětství hlavní hrdinky.
Imogen má podle všech ideální manželství , ale přesto jednoho dne odejde od manžela a nenechá za sebou žádnou stopu.
Knížka je určitě spíš pro ženy. Mě se hodně líbila.

irská literatura manželství

Sheila O'Flanagan