Pohřbený život

Pohřbený život https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/333679/mid_pohrbeny-zivot-lcV-333679.jpg 4 322 105

Někdy i obyčejný školní úkol může změnit váš život. Joe Talbert měl na hodinu literatury sepsat životopis někoho neznámého. A rozhodl se pro Carla Iversona, umírajícího usvědčeného vraha. Během jejich rozhovorů Joeovi dojde, že byl Carl odsouzen neprávem, a rozhodne se jeho jméno očistit. Nemohl si však vybrat nic nebezpečnějšího než bojovat za očištění zahořklého starce, jehož kdysi odsoudili za hrůzný zločin.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , XYZ (ČR)

The Life We Bury , 2014

ivdol
17.09.2018 5 z 5

Pěkné. A to až za 5 hvězdiček. Určitě si přečtu i "V cizí kůži".

akdar72
13.09.2018 5 z 5

Moje první od autora a líbila se mi.

hellena1523
30.07.2018 3 z 5

Příjemný průměr na víkend. Velmi čtivé, příběh pěkně plynul. Sice jsem tak nějak od začátku věděla, kdo je vrah a jen čekala, kdy už to konečně zjistí, ale to mi nijak nevadilo. Carlův příběh taky nebyl velkým překvapením, ale ani to mi nevadilo. Příběh mladého Joa byl příjemným doplněním.

Januli
28.06.2018 4 z 5

Kniha přečtená za dva dny a to jenom proto, protože jsem neměla čas. Moc se mi líbila, vůbec mi nevadilo, že se od hlavního příběhu odbíhá k životu Joe. Jen mi trošku vadilo, že nebyla auter popsaná ta nešťastná událost, tak jak se opravdu stala.

Nikka710
29.05.2018 3 z 5

Povedený thriller, dobrá zápletka, stupňování napětí ... jednoduchý jazyk, knížka vhodná třeba na dovolenou. Zajímavé je, že ihned poznáte, že se nejedná o evropského autora, prostě je tam znát takové to "americké" prostředí. Na mě občas až příliš dramatické situace, v reálném životě až nepředstavitelné. Kniha ale mile překvapila, určitě to nebyla ztráta času.

allyce
16.05.2018 3 z 5

Oddechová detektivka, čímž nechci říct, že se mi nelíbila. Bylo to takové poklidné čtení, které příjemně ubíhalo a nenudilo. Nic víc.

katka9574
15.05.2018 5 z 5

Pět hvězd za parádní počtení. Napětí i bez potoků krve a hlavně skvěle gradující závěr, vřele doporučuji :-)

Agatha84
26.04.2018 3 z 5

Takové nijaké, vlažné, bez překvapení. Kniha, na kterou brzy zapomenete.

Leniii
15.03.2018 5 z 5

Výborná detektivka! Právem si zaslouží pět hvězdiček...čtivý a poutavý příběh. Rozhodně doporučuji!

Lidmila_2008
26.02.2018 3 z 5

Sice svižně napsané, ale jinak jednoduché, nudné, předvídatelné, plné klišé. Třetí hvězdička je jen za dobrý překlad a skvělé a také vtipné poznámky překladatele.

BarBarBar
10.02.2018 4 z 5

Ze začátku nijaké, poté se příběh rozjede. Skákala jsem z jednoho vraha na druhého a nakonec jsem stejně netrefila

Nikkaa
23.01.2018 4 z 5

Z počátku jsem knize nedávala moc velkou šanci,zdlouhavé vyprávění mě až skoro donutilo odložit knihu díky bohu jsem své rozhodnutí odložila,tudiž kniha byla pro mě zážitek až do poslední stránky kdy jsem hltala celý obsah avšak nemůžu řict byla výborná ale stojí to si ji přečíst a hlavně dočíst...

ArwenAragorn
13.01.2018 5 z 5

Čtivá, poutavá detektivka.

Nixa
04.01.2018 5 z 5

Naprosto skvěle napsaná kniha se stupňujícím se napětím. Ani bych nečekala, že mě tento detektivní příběh tak zaujme. Nemohla jsem knihu odložit. Některé akční scény byly možná malinko přitažené za vlasy, už jsem si říkala co všechno hlavní hrdina neumí, ale i tak jsem si čtení užívala a byla zvědavá jak vše dopadne. Určitě si přečtu i další autorovu knihu.

intelektuálka
30.12.2017 4 z 5

Čtivý detektivní román. Touha očistit jméno umírajícího obviněného dovede dvacetiletého chlapce až k boji o vlastní život...
I když jsem vraha tušila, líbil se mi boj mladých o spravedlnost.

evonra
26.12.2017 5 z 5

No tedy, opravdu super! Velmi poutavý detektivní příběh. Styl autora mi naprosto sedl a jeho další román jistojistě neminu.

JanaBez
17.12.2017 5 z 5

Krásně napsaná kniha. Vtáhla mne do děje více než jsem čekala. Přečtena za dva dny.

anna6021
28.11.2017 5 z 5

Velmi poutavé čtení.

jankaander
15.11.2017 5 z 5

Knížku jsem si moc užila,četla se rychle,a byla napínavá,všem doporučuji.....

lifeoptimist
06.11.2017 5 z 5

Jedním slovem - výborná......doufám, že od autora vyjdou i další a budou stejně tak dobré.