Pohádky pro děti, mámy a táty

Pohádky pro děti, mámy a táty

Ze všedního života dnešních dětí vytěžila autorka sedm pohádkových příběhů, plných básnického kouzla a pochopení pro bohatý svět dětské fantazie.
První vydání.

https://www.databazeknih.cz/images_books/53_/53368/pohadky-pro-deti-mamy-a-taty-efP-53368.jpg 4.922
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, SNDK - Státní nakladatelství dětské knihy

verense

Jedny z nejkrásnějších pohádek, na které jsem zatím natrefila! Žádné lidožravé čarodějnice, vlci, uťaté nohy naší Dory apod., jen kratší či delší vyprávění o zvířatech, řemeslech, lidech i cizině. Myslím, že tyhle pohádky budou mít v knihovně čestné místo.

Hoshi
29.05.2017

Tuhle knihu jsem dostala jako památku na školku od paní učitelek. Trochu se divím, že po těch letech čtení a prohlížení, je stále v krásném stavu. Jedna malá pruhovaná a Dva dědečci z Dlouhé míle jsou moje nejoblíbenější pohádky z této knihy :3

veronie
17.02.2017

Krásné a originální pohádky. Líbily se nám všechny, ale Dědečci z Dlouhé míle byli ze všech nejlepší :)

Lucissia
09.10.2016

Podle stavu odrbanosti knížky, kterou jsem dostala jako vyřazenou z knihovny, byla kdysi dost oblíbená. Nám sice chvíli trvalo, než jsme ji se synem přečetli, ale byla kouzelná. Úplný návrat do dětství, což je zvláštní, protože si nepamatuji, že bych ji někdy četla. :-) Možná ilustrace pana Filcíka, možná styl psaní. Krásná knížka, syna moc bavily pohádky na dobrý den, pohádky na usínání a o řemeslech a pro mne bylo úžasné povídání o dvou dědečcích z Dlouhé míle. Věřím, že jsem knihu nečetla naposledy. :-)

DalJa
08.05.2016

Výborná knížka krátkých pohádek pro děti zhruba od čtyř let. Vlastně je to šest tematických souborů po pěti až deseti pohádkách (Medvědí pohádky, Pohádky na dobrý den, Pohádky na usínání, Dva dědečci z Dlouhé míle, Pohádky o řemeslech, Pohádky na procházku) a dlouhá pohádka Kudy chodí malý lev.

Majrek
22.09.2015

Výborné a originálně pojaté pohádkové příběhy (já si jako dítě snad nejvíce oblíbil Lva Sunara a jeho dobrodružství). Nezapomínal bych ani pochválit autora ilustrací, který svými kresbami vtiskl knize originální punc...

Tsabo
04.03.2015

právě čtu a dočítám svému synovi...hodně se mu líbili medvídci a pak dědečkové...taky se mu líbí hodně obrázků podle kterých příběhy rekapitulujeme a velké obrázky, které si může přihlížet a poznávat, co postavičky dělají...a pak jsme se k těm obrázkům vždycky vraceli, když si na ně při čtení vzpomněl...moc pěkná.

tlampač
04.01.2015

Top ilustrace v původním vydání!

missa85
17.10.2014

Hezké, čtivé pohádky...četla jsem dceři před spaním.

kusma
30.11.2011

Jedna z mých nejmilovanějších dětských knížek - nejraději jsem měla Dva dědečky z Dlouhé Míle!