Pohádky (21 pohádek)

Pohádky (21 pohádek) https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357594/bmid_pohadky-h8G-357594.jpg 5 32 8

Len2očka
18.04.2021 5 z 5

Tuto obálku knihy si pamatuji z dětství,tolika otviraná a čtená, nelze zapomenout na krásné chvíle v říši pohádek.

petraj30
07.03.2021 5 z 5

Při prohledávání naší staré knihovny jsem našla řadu knih od Boženy Němcové a tuto knihu jsem našla dokonce třikrát, pokaždé v jiném obalu.
Krásné pohádky, nějaké známe I jako zfilmované. Některé jsou sice trochu delší, ne pro mě ale pro moje děti, které nevydrží tak dlouho poslouchat:-/. Je to dáno tímhle debilním obdobím, kdy děti opět přestává bavit vše, co před tím milovaly. Zbytek pohádek musí ještě počkat, aby jim děti vůbec rozuměly a hlavně na ně měly náladu. Teď je hodnocení jen na mně a nemohu jinak než pěti hvězdičkami. Kdo by nemiloval Boženu Němcovou?

perdida
16.07.2020 5 z 5

Ideální četba pro malé děti.

WendyWriter
07.08.2019 4 z 5

Jako malé dítko jsem měla pohádky paní Němcové nejradši a myslím si,že si její pohádky zamiluje snad každé dítě

NymphMaeve
08.11.2017 5 z 5

Klasické pohádky, rozhodně jsem ráda, že jí mám doma a hodlám ji předat svým dětem, stejně jako byly součástí toho mého :)

Adelajda_4
05.05.2017 5 z 5

Krásná vzpomínka na dětství, všechny pohádky jsou mi blízké a není tam žádná, která by se mi nelíbila.

Aleh
01.01.2017 5 z 5

Nádherné pohádky, kde dobro vítězí nad zlem, chytrost nad hloupostí, statečnost nad zbabělostí, láska nad nenávistí, …. Mnohé z nich známe i z filmového zpracování a přece si rok co rok najdeme chvíli, abychom se na některou z nich znovu a znovu podívali. Tentokráte jsem je po dlouhé době vytáhla z knihovny díky čtenářské výzvě, přečetla, zavzpomínala a zase je uložím nazpět, aby tam počkaly na své další malé posluchače a budoucí malé čtenáře...

hortenzie
18.01.2013 5 z 5

Moc pěkné vydání pohádek B.Němcové - nedám dopustit na klasiku. Nádherné ilustrace.