Podivná hra

Podivná hra https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/334268/mid_podivna-hra-rlP-334268.jpg 3 74 27

Jediná věta promění Karle život v peklo. Mohla prožívat běžnou krizi středního věku, s jakou se vyrovnává spousta jejích vrstevnic. Osud jí ale přichystá zkoušku těžšího kalibru. Někdo ji sleduje, naboural se do jejího počítače, do e-mailových schránek jejích dcer. Všude toho neznámého pronásledovatele tuší, posílá jí varovná znamení a baví se jejími amatérskými dedukcemi a intenzivním strachem o rodinu. Proč ta podivná hra? Co po ní kdo chce? Karla se snaží se najít jakoukoliv stopu, která by jí pomohla všechno pochopit, ale nemá žádnou podporu v okolí. Cítí se jako štvaná zvěř. Je kořistí opravdového útočníka, nebo své vlastní fantazie? Proč se ve všem dá najít skrytý význam? Možná je opravdu blázen, jak si myslí její muž. Hraje hru, o kterou nestála, hru plnou strachu a bezmoci.... celý text

Hasko
21.06.2017 4 z 5

Kniha ,která po přečtení ve vás zanechá dojem , že by jste se také měli kolem sebe lépe dívat a vnímat to, co se děje. Myšlenkové pochody, pocity a obavy hlavní představitelky Karly asi lépe budou chápat ženy. I když podle mě bylo v knize pár nesrovnalostí, doporučuji přečíst.

allyce
20.06.2017 1 z 5

Námět, který má velký potenciál. V autorčině podání nuda na entou.

bookcase
12.06.2017 5 z 5

Super, přečteno na jeden zátah. Docela děsivé téma, člověk aby se bál moderních technologií. :)

BBaarča
17.04.2017 4 z 5

Kniha, která stojí za přečtení. Napínavá, čtivá, nebyla místa, která by chvilku nudila. Na druhou stranu mi v románu chyběly základní popisné údaje jako věk postav, dětí, místo kde bydleli, kam jezdili na hory. Kdyby byl děj zasazený na nějaké konktrétní místo, užila bych si příběh o trochu víc, ale oproti detektivkám cizích autorů to zase mělo spád a nebyly tam žádné zbytečné odbočky. Myslím, že do psychologie hlavní hrdinky by se dalo o trochu více vcítit... moc jsem pocitům bezmoci nevěřila, ale popis typické české rodiny hodnotím na jedničku. Trochu mě zklamal nečekaný konec... rychlý a hlavně z části nedořešený. Na prvotinu pro dospělé ale dobré čtení. S dcerou rády čteme autorčiny knihy určené dětem a další knihou pro dospěláky taky určitě nepohrdnu. Potřeboval jsem nějaké čtení , do kterého se začtu a nebudu se moci odtrhnout, a to tato kniha splnila.

kytarka
12.04.2017 5 z 5

Knihu jsem získala v soutěži, ale i kdybych si jí koupila vůbec bych nelitovala utracených peněz. Kniha se mi hodně líbila, zájimavy případ, který se klidně v dnešní době může stát. Dobře se čte a je skvělé, že je od českého autora.

ZuzanaL
11.04.2017 2 z 5

Podivná hra je o stalkování, kyberšikaně a manželské krizi. Po přečtení této knihy si uvědomíte, jak snadné je přijít o soukromí, o zdravý rozum, o důvěru i o vlastní život.

DariDerek
31.03.2017 4 z 5

Prvotina autorky pro dospělé čtenáře. A velmi úspěšná. Kniha mě oslovila a líbila se mi. Více píšu v recenzi v záložkách. :-)

thrillery krimi stalking české detektivky

2010  91%Kouzelná třída
2012  85%Detektivové