Vzdej se mi

Neobyčejná servírka se zvláštním vkusem na trička Roxy a policejní důstojník Reece Anders spolu před jedenácti měsíci strávili noc. Ona je do něj zamilovaná už od patnácti a on si přeje, aby k té společné noci nikdy nedošlo. Roxy se ho jednou provždy vzdala, ale minulost a budoucnost se střetnou a ona je nucena spolehnout se na muže, který jí už dvakrát zlomil srdce. Charlie, její nejlepší kamarád z dětství, tráví jako oběť násilného zločinu už několik let v léčebně a člověk, který ho tam dostal, byl propuštěn z vězení a chce svůj skutek odčinit. Roxy si není jistá, jestli je schopná odpuštění, a když začne dostávat děsivé vzkazy a stane se terčem narůstajícího násilí, myslí si, že ví, kdo za to může. Ten, kdo už jeden život zničil. Reece však o tom tak přesvědčený není. Výhrůžky se mu zdají příliš osobní. Přestože mu Roxy nevěří, není ochoten dovolit, aby jí někdo ublížil. Ani on sám. Už to s Roxy víc než jednou pokazil a netouží po tom, aby se historie opakovala....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248994/wait-for-you-vzdej-se-mi-OBT-248994.jpg 4.4678

Počkám na tebe / Počkám na teba 4.

Vydáno, Baronet

Fall with Me, 2015

Kniha Vzdej se mi

rakakan

Už u příběhu Cally jsem si říkala, že se mi četl líp než předcházející díly. Lhala jsem, Roxy jsem četla s větším zaujetím. Vyprávění s téměř detektivním příběhem se mi líbilo, více, než prostředí školy. Místy dojímavé pasáže, u který tekly slzy. Milostné scény jsem přeskakovala, abych se rychle dostala k rozuzlení příběhu. Měla jsem typ na pachatele, a vyšel, ale stejně to nic na zážitku z četby neubralo.

Market = )

Považuju se za milovníka "šťastného průběhu" (že je všechno ve vztahu dobrý, žádný dramata a zvraty...), ale u téhle série s tím trochu bojuju... Stejně jako s tak závažnými tématy / traumaty hrdinů, která by možná vzhledem k cílové skupině mohla být trochu "odborněji" nebo "seriózněji" pojatá... Vzhledem k tomu, že je to už čtvrtý díl jsem si říkala, s jakou další závažnou kriminální historkou chce autorka vyrukovat... Na jednu stranu jsou knížky bezva čtivé, se sympatickými hrdiny, vtipnými dialogy, já mám ráda i opakující se postavy... Na druhou stranu jsem zatím měla pokaždé pocit, že cca ve třech čtvrtinách knížce trochu dojde dech, já začnu číst něco dalšího a k tomuto se vrátím jen aby se neřeklo... Ale pořád to podle mě kvalitou dost převyšuje průměr žánru a určitě doporučuju :-).

illca2

Opět nemůžu jinak než chválit a chválit. Krásné, čtivé, plné napětí, erotiky. Kniha, u které člověk dokáže sedět dokud ji nedočte celou. Do postavy Reece se dá velice snadno zamilovat. Zasloužené hvězdičky.

meda2007

Tahle serie je proste super. Libi se mi ze je pokazde o nekom a necem jinem. Pokazde jine tezke tema zabalene do romanticke linky. Reece byl uzasny a Roxy skvela. Libi se mi take to ze autorka nezapomina ani na predchozi postavy. Zakomponovala je do deje a ja se dozvedela jak pokracuje jejich pribeh, i kdyz uz nejsou " v zari reflektoru " jako hlavni postavy. Ma to pekne srovne a pribeh krasne plyne dal.

johana3160

Myslim, ze je stesti ze autorka nepise detektivky... ale dobre, je to roman pro zeny ne detektivka. Jednoducse zhodnoceno: autorka drzi svou uroven, ktera ovsem neoslni, ale na druhou stranu ani neupada. Bohuzel jsem nemam hlavu na jmena takze rozrustajici se grupa z minulych dilu mi dava pekne zabrat, ale i presto je to fajn.

kacenka6144
23.12.2020

Tahle série se autorce povedla. Sotva dočtu jednu knížku, už celá natěšená sahám po další.

lihate
26.11.2020

(+ SPOILER) Nemám ráda horory především kvůli tomu napětí v nich, co víc, doslova se jim vyhýbám. Nesnáším ten pocit, kdy se bojím, a jelikož čtu převážně večer, pak mám strach jít sama i do postele. Tahle kniha na mě působila podobně. Hlavní zápletka je šílená a možná si teď půjdu raději zkontrolovat šatník. Nedokážu si ani představit, jak se musela Roxy cítit a nebo co musel prožívat Reece. Chvíle jsem jen čekala, že při každém klepnutí na čtečku a načtení další stránky, na mě něco vyskočí. Celá tahle série mě neustále překvapuje. Čekala jsem oddechové čtení a dostala něco, úplně jiného. Nemůžu říct, že mě to nebaví, je to skvěle napsané, čtivé, vtipné, emotivní, procítěné někdy až sarkastické dialogy a hluboké myšlenky, z nichž si některé snažím zapamatovat. Na druhou stranu musím přiznat, že mi každý díl nahání neuvěřitelnou husí kůži.

Ketfl
15.11.2020

Na příběh Roxy a Reece jsem se moc těšila. Oba mi byli sympatičtí už v předchozím díle, ale v tomhle jsem si je oba naprosto zamilovala. Navíc zápletka byla nápaditá. Celý díl jsem si naprosto užila. Ach jo, každá z nás by takovýho Reece taky brala, ne že ne :-) Skvělá série, moc se těším na další díl.