Vzdej se mi

Neobyčejná servírka se zvláštním vkusem na trička Roxy a policejní důstojník Reece Anders spolu před jedenácti měsíci strávili noc. Ona je do něj zamilovaná už od patnácti a on si přeje, aby k té společné noci nikdy nedošlo. Roxy se ho jednou provždy vzdala, ale minulost a budoucnost se střetnou a ona je nucena spolehnout se na muže, který jí už dvakrát zlomil srdce. Charlie, její nejlepší kamarád z dětství, tráví jako oběť násilného zločinu už několik let v léčebně a člověk, který ho tam dostal, byl propuštěn z vězení a chce svůj skutek odčinit. Roxy si není jistá, jestli je schopná odpuštění, a když začne dostávat děsivé vzkazy a stane se terčem narůstajícího násilí, myslí si, že ví, kdo za to může. Ten, kdo už jeden život zničil. Reece však o tom tak přesvědčený není. Výhrůžky se mu zdají příliš osobní. Přestože mu Roxy nevěří, není ochoten dovolit, aby jí někdo ublížil. Ani on sám. Už to s Roxy víc než jednou pokazil a netouží po tom, aby se historie opakovala....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248994/big_wait-for-you-vzdej-se-mi-OBT-248994.jpg 4.4782

Počkám na tebe / Počkám na teba 4.

Vydáno: , Baronet

Fall with Me, 2015

Kniha Vzdej se mi

petulkapeta

„Zlato, já vím, jaké je se bát. Viděl jsem kamarády za mořem umírat. Vracím se
domů a každý den chodím do práce s tím, že vím, že to může být
naposledy. Myslím na svého bráchu, protože vím, že se setkává se
stejným svinstvem jako já. A bojím se, že ztratím tebe.“
Zalapala jsem po dechu. „Mě?“
„Jo, tebe. Tebe, Roxy. Někdo tě sakra pronásleduje. Jsem kvůli tobě podělanej strachy.“

Tento příběh místy hodně napínavý kvuli tomu co se dělo Roxy a místy tak romanticky, když zjistíte, že se ti dva milují už tak dlouho. Každopádně moc se mi libí když příběh pokračuje a ti s předchozích dílů se tu objeví :)

MAU256

Další krásná knížka, která se četla sama. Reece byl dokonalý, osud Charlieho byl moc smutný, Henry si jednu špatnou chvíli bude muset nést celý svůj život a Roxy, nevím, co si o ní myslet, moc se zahrabávala v minulosti, i když ten pocit, že může za to, co se stalo Charliemu...

"Kdybych jen držela hubu, všichni bychom se prostě rozešli a všechno by bylo jiný."

Knížku mohu doporučit, bylo v ní vše a hlavně ten šťastný konec.

moudivlacek
17.12.2021

Příběh velkého ublížení, velké ztráty, velké citové zátěže a snahy dobrat se odpuštění. Ale také příběh zažít lásku bez omezení, bez zloby a bolesti, zažít lásku, která není jen o sexu, byť je báječný.
Hlavní hrdinové mají dost za sebou, každý svým způsobem něco jiného, ale ani jedno není něco víc a něco míň. A také mají před sebou nejen skvělý sex, ale těžké situace, které ukážou, zda člověk - i nedokonalý a s chybami - má právo na další život a lásku. Do příběhu vstupují i další hrdinové minulých dílů. A těším se na další díl a říkám si, jestli i on zanechá ve mne hlubokou stopu jako tento.

Papimami
30.11.2021

Fujtajb stalker (nerada čtu o ošklivých věcech, na to mám zprávy), ale ta uniforma mi to dost vykompenzovala.
Knihu jsem si opět moc užila.

Toledo
13.10.2021

Jak tak koukám na svá hodnocení, je vidět, že si série drží stále stejnou kvalitu, což mě moc těší. Reece a Roxy byli skvělý pár a moc jsem si jejich příběh užila. Trochu "tajemna" (btw. dost předvídatelného) k tomu a máme tu opět super příběh.
To že "pachatele" poznáte hned při první zmínce je trochu klišé, ale musím brát v potaz, že je to primárně román pro ženy a ne detektivka :)

Lucc93
22.07.2021

Bylo to hezké, jde vidět, že autorka umí psát. Líbila se mi ta kriminální zápletka, nemám ráda, když je v knize jen těžká zamilovanost a sex a tady to bylo tak příjemně zamíchané.

princesse
28.06.2021

Právě začínám další díl. Ani tentokrát jsem nebyla zklamaná a každý díl se mi líbí a skvěle se mi čte. Opravdu jsem asi potřebovala vysadit a udělat si pauzu od jiných žánrů a tato série se mi dostala do ruky v pravý čas. Užívám si to. Doporučuji, zaručeně se vám bude dobře číst.

Kristy.Seb
07.06.2021

I tenhle díl mě chvilkama děsil! Ale opět skvělé a čtivé čtení.