Vzdej se mi

Neobyčejná servírka se zvláštním vkusem na trička Roxy a policejní důstojník Reece Anders spolu před jedenácti měsíci strávili noc. Ona je do něj zamilovaná už od patnácti a on si přeje, aby k té společné noci nikdy nedošlo. Roxy se ho jednou provždy vzdala, ale minulost a budoucnost se střetnou a ona je nucena spolehnout se na muže, který jí už dvakrát zlomil srdce. Charlie, její nejlepší kamarád z dětství, tráví jako oběť násilného zločinu už několik let v léčebně a člověk, který ho tam dostal, byl propuštěn z vězení a chce svůj skutek odčinit. Roxy si není jistá, jestli je schopná odpuštění, a když začne dostávat děsivé vzkazy a stane se terčem narůstajícího násilí, myslí si, že ví, kdo za to může. Ten, kdo už jeden život zničil. Reece však o tom tak přesvědčený není. Výhrůžky se mu zdají příliš osobní. Přestože mu Roxy nevěří, není ochoten dovolit, aby jí někdo ublížil. Ani on sám. Už to s Roxy víc než jednou pokazil a netouží po tom, aby se historie opakovala....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/248994/wait-for-you-vzdej-se-mi-OBT-248994.jpg 4.4508

Počkám na tebe (4.)

Fall with Me (2015)

Vydáno:, Baronet

Kniha Vzdej se mi

Nika320

Takže: miluji druhý a čtvrtý díl. Roxy je úžasná :D

Crazy.Girl

Příběh Roxy a Reece byl zase o něco jiný než přechozí, ale o to mám tuhle sérii radši! :) Autorka si vždy najde jiný příběh a to mě na téhle sérii baví :)

Ivet1990

za mě super

uminaa

Tak tento diel série je môj najobľúbenejší :) Roxy ma úplne očarila a Reece samozrejme svojím spôsobom tiež. Príbeh bol miestami napínavý a čítal sa v podstate sám :) Asi najrýchlejšie prečítaná kniha v tejto sérii :)

Mark.

Kniha má hlubší téma, ale nic není bráno do hloubky. Děj rychle utíkal a smutné témata autorka rychle přešla. Prostěpříběh dalšího páru, kde byla romantika, ale přišlo mi to takové nevýrazné. Možná je to teď mnou, ale necítila jsem takové to silné vtažení do děje, jak to tahle autorka umí.

viki77
16.12.2018

Moc hezky napsané a napínavé

12.10.2018

Pro mě byl příběh hezky odpočinkový a velmi hezky se četl.

happy19
28.09.2018

Skvělá zápletka s puncem vytoužené romantinky.;-)