Důvěřuj mi

Důvěřuj mi https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229245/bmid_wait-for-you-duveruj-mi-Xdy-229245.jpg 4 805 102

Cameron Hamilton je metr devadesát vysoký sexy bůh s oslnivě modrýma očima, jemuž ženy padají k nohám. Jednoho dne mu do života vstoupí dívka jménem Avery. Avšak skrývá tajemství. Kniha psaná z pohledu Camerona Hamiltona.

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Trust in Me , 2013

lenka5001
02.02.2018 5 z 5

Knížka se četla jedním dechem. Nijak náročná literatura, ale potřebovala jsem si odpocitnout od těžkých témat.

1259
08.01.2018 5 z 5

Trošku dýl mi trvalo si uvědomit, že příběh je psaný z pohedu toho druhýho, ale i tak to stálo za to zjistit, jak se všechn odehrávalo i z tý druhý strany.

nani_nka
13.11.2017 5 z 5

Táto kniha ma utvrdila v tom, že je potrebných viac kníh z pohľadu chalana, príp. aspoň zopár kapitol z knihy. Príbeh Cama a Avery sa nachádza v dvoch knihách. Jedna je z pohľadu Avery a druhá z pohľadu Cama. No ktorá je asi lepšia? :) Cama si nedá zamilovať! Čisto dokonalý chalan!

Karola050716
11.10.2017 3 z 5

Zajímavý pohled z klučičí strany, ale jinak mě to nebavilo tolik jako jiné knížky této série.

MarKy95
12.08.2017 4 z 5

Pěkná, ale už mě tolik nebavila. Ale i tak jsem ji musela přečíst. :)

katkaq
02.08.2017 3 z 5

Četla jsem z pohledu Avery a tahle knížka mě tolik nezaujala. Dozvěděla jsem se pocity z jeho strany a nějaké detaily. Knihu jsem dočetla jen z jednoho důvodu = Cam.

PetraBery
29.07.2017 4 z 5

Kniha z pohledu Cama mě bavila stejně jako z pohledu Avery. Oddechová četba, kterou si prostě jen užívám. Na dovolenou super :o).

kristyna1301
29.06.2017 5 z 5

Prostě pecka... stejně jako Počkám na tebe. Vůbec mi nevadil stejný děj a ani to, že jsem obě knihy četla prakticky za sebou... jsou super... No a Cam? No co si budeme povídat :-) :-* prostě pan dokonalý :-)

ardeas
23.05.2017 4 z 5

Ňo :) zo skúseností, ze čítať knihu z pohľadu chlapa je lepšie som vynechala knihu Počkám si na teba a myslim ze je to dobre. Dej ma zaujal od zaciatku a vytrval az do konca. Príbeh z pohladu Avery odlozim na cas stranou, lebo nechcem si pokazit dojem z tejto knihy, myslim, ze i tak by ma nicim neprekvapila, takze zatiaľ mi staci poznat to len z tejto stranky a pustim sa do dalsich dielov zo serie :)

liletka_a
13.04.2017 5 z 5

Jak jsem si myslela....tušila jsem, že se mi bude kniha více líbit z Cameronova pohledu..;) Autorka by sobě i mě rozhodně ušetřila čas, kdyby udělala jednu knihu..Prostě není nad to číst ji z obou pohledů...Nebudu tu zase básnit na Camem, všichni víme, jak je úžasný..:)) No tak zase jednou pohádka o chlapovi, kterého učarovala ta ''jedna - jiná'' dívka..;)

tynka65
10.02.2017 5 z 5

...Hloupě jsem si uvědomil, že láska je taková – zajistí, že prostej polibek se nikdy neomrzí, vášeň nikdy nevymizí...

Stejně dojemné, úsměvné a romantické jako první díl. ♥

Zuzka222
30.01.2017 4 z 5

Pro mě vážně překvapení. Po knize jsem sáhla náhodou. Potřebovala jsem něco nenáročného na odreagování a obálka evokovala takový ten klasický erotický román bez děje, kterých je teď všude plno, ale! ono to tak úplně nebylo. Dokonce přemýšlím i o dalších dílech.

Kiwicatko
18.12.2016 5 z 5

Jako vsichni ostatni i ja budu tvrdit, ze kniha byla naprosto stejna s Pockam na tebe, ale.....me to proste vubec nevadi. Cam byl naproste zlaticko, tak proc se nepodivat na stejny pribeh jeho ocima :-)

denča1000
24.11.2016 3 z 5

Zajímavá kniha, co se týče navázání na knihu Počkám na tebe. Líbí se mi, že je tentokrát kniha psaná z pohledu Camerona. Ovšem nelíbilo se mi, že pasáže byly totožné jako v knize Počkám na tebe. Takže jsem stránky přeskakovala, protože číst to znovu, mi přišlo nudné, jelikož jsem knihy četla ihned po sobě. Zajímavý byl Bonus, ovšem zase, stačil pouze z pohledu jednoho, ne obou hlavních postav.

Doomiiniikaa
04.09.2016 5 z 5

Velmi čtivá kniha, rozhodně plánuji číst i další knihy od autorky :)

popeluška
30.08.2016 5 z 5

Pohled Cama byl stejně krásný jako pohled Avery.... Krásná série už teď se nemůžu dočkat dalších dílů...Bonusy úžasné :-) Vřele doporučuji si přečíst :-)

kik68
19.08.2016 5 z 5

Naprostá spokojenost. I když je kniha vlastně kopií předchozího příběhu je jiná. Vlastně jsem si neuvědomila, jak moc byl Cam trpělivý, až když jsem si to přečetla z jeho pohledu tak mi došlo, že je dokonalý. Přesně jak říká Avery.
Bonus byl úžasný a odpovídající jím oběma :-). Hned peláším na další díl :-).

Sabii14
13.06.2016 5 z 5

Jako každá knížka od J. Lynn mě i tahle vůbec nezklamala.
Čtení velmi dobré a rychlé. I když byl příběh stejný pohled z Camovi strany mě velmi bavil.
Bylo dobré číst jeho pocity a jak vnímal chování Avery.
S koncem jsem spokojená stejně tak i s celou knihou :-)

CHESS
02.06.2016 3 z 5

Trochu zklamání z Camovi strany :(

munka
02.06.2016 4 z 5

Začala som touto knihou a neľutujem. Pekný príbeh z pohľadu Cama má navnadil na túto sériu. Podľa rád nižšie počkám mesiac, dva... alebo radšej týždeň, dva :-) a pôjdem na Počkám na tebe.

sex láska pro ženy vysoká škola

J. Lynn (p)
americká, 1980