Buď se mnou

Buď se mnou https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206938/bmid_bud-se-mnou-CwG-206938.jpg 4 1096 150

Tereza Hamiltonová prožívá drsný rok – zamilovala se do nejlepšího kamaráda svého staršího bratra. Jase s ní ale nepromluvil od té doby, kdy jí věnoval opravdu úžasný, dech beroucí polibek, takový, co vám změní život. Tereza se právě vymotala z příšerného vztahu a navíc jí hrozí, že kvůli zranění bude muset dát sbohem taneční kariéře. Nastal čas na plán B – vysokou školu. Možná tak dostane šanci přesvědčit Jase, že jí jeden polibek nestačí. Jase Winstead má obrovské tajemství, jež nikomu neprozradil. Obzvlášť nechce, aby ho znala neuvěřitelně krásná sestra jeho nejlepšího kamaráda. Přestože s Terezou sdílel nejžhavější polibek v životě, uvědomuje si, že závazky mají přednost. Rozhodně nemá čas na romantický vztah. Nijak mu však nepomáhá, že nedokáže přestat myslet na polibek dívky, jež mu může převrátit život naruby. Jase a Tereza se potkávají stále častěji a nejsou schopni vzájemné city popírat. Na obzoru však číhá nebezpečí, jež vyvrcholí tragédií. Zatímco se lidé v kampusu vzpamatovávají, osudem pronásledovaní milenci se musí rozhodnout, co jsou ochotni riskovat a co obětovat, aby mohli být spolu. První vydání.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Be with Me , 2014

MarKy95
12.08.2017 4 z 5

Kniha se mi líbila asi nejméně z celé série. Ale dá se přečíst v pohodě:)

katkaq
02.08.2017 4 z 5

No ten začátek žádná sláva. Celkově jsem se na tenhle román koukala skepticky, ale potom převážila ta romantička, která je zakopaná někde ve mě. Stačilo aby ji Jase hodil do sena a já jakož to vesničanka jsem se zamilovala. I když si Tereza procházela ke konci peklem, zvládla to a nesesypala se. Za mě lepší než první dva díly série.

smuma
15.07.2017 odpad!

Musíme se seznámit s hlavními hrdiny - šup s nimi do auta a vezeme čaj v kelímku na ranč aby nám hezoum neuschl žízní?! to jako vážně? A ty dialogy - bože....

jani.ruzicko
09.07.2017 5 z 5

Hodně emocí, lásky... smála jsem se, ukápla mi slza, děsila jsme se, co přijde dál a to i přestože jsem věděla, že to dopadne dobře (v knize Důvěřuj mi je o nich na konci zmínka)... Děj mě vtáhnul a kniha se četla opět vělmi pěkně. =))

Makulka1992
20.06.2017 5 z 5

Byla to krása,řekla bych že ještě o dva chloupky lepší než Cam s Avery... Doporučuji já se k ní určitě vrátim

Etule
29.05.2017 4 z 5

Po knize jsem sáhla jako po oddechovce po sérii detektivek od Chrise Cartera. Autorka mi potvrdila, že rozhodně umí psát román plný emocí a lásky. Nedokázala jsem se odtrhnout dokud jsem nedočetla. Jase jsem měla ráda už v první díle, takže číst jeho vlastní příběh bylo super. :)

Evule114
13.05.2017 5 z 5

Zde se potvrzuje, že J. Lynn opravdu umí psát skvělé romány. Nemám jedinou výhradu. A pořád jsem si říkala jaké Jas může mít potíže, ale klobouk dolů, tohle jsem nečekala. Vyrazilo mi to dech. Akorát jsem smutná, že kniha skončila v nejlepším, mohlo tam ještě být o kapitolu víc, jak tráví Vánoce u Tess doma :-)

liletka_a
12.04.2017 5 z 5

Souhlasím se Salčou..Přečtená během jediného dne..Dokonalost sama.. :)) Vše co u knihy hledám, romantiku, zápletku, jiskření mezi hl.hrdinami, pohlcení do děje a samozřejmě usmiřující konec..;)

salča
19.03.2017 5 z 5

Páni,krásná knížka přečtena jedním dechem za jeden den.V prvním díle jsem si zamilovala Cama a Avery a čekala,co přinese díl druhý.No musím říct,že fakt bomba,nemohla. Jsem se od příběhu odtrhnout.

palomakatka
01.03.2017 4 z 5

Krasna kniha,cetla se jednim dechem.

tynka65
07.02.2017 4 z 5

Skvělé! Je to má asi 5. kniha od J.Lynn a přečtená během jediného dne. Více takových odpočinkových slaďáren :)

Kiwicatko
06.02.2017 4 z 5

Krasna knizka, krasny pribeh...opravdu...jen sem se proste do nej nedokazala ponorit, tak jak se mi to stava. Jwn tak sem plula na samem okraji. Asi nejake erupce na slunci? Nebo me Avery a Cam zajimali vic...tezko rict. Ale i presto to noc nemeni na vysokem hodnoceni a na tom, ze bych taky brala, kdyby mi nekdo takhle nosil mnamkove kosicky :-)

81evama
08.01.2017 5 z 5

Uzasne cteni

ketvin
22.10.2016 5 z 5

Pro mě nejlepší kniha série... :)

susinka
18.09.2016 5 z 5

První byla fajnová, druhá byla bomba. Čekala jsem klasickou ,,zamilovanou" slaďárnu, ale nebylo to tak... minimálně dva zvraty, které jsem teda nečekala.
Měla jsem jí přečtenou za pár nocí.

kik68
20.08.2016 5 z 5

Tento díl se mi překvapivě líbí ještě víc než ten první. A to je co říct, protože už ten první byl báječnej a parádní.
Moc se mi líbil vztah Jase a Jacka.
Když jsem si říkala, že by další kniha mohla být o Debbie a jejím "uzdravování" tak mi to autorka "zrušila" neskutečný způsobem. Děsivé, milé a zamilované scény se střídaly s každou stránkou a to je přesně to co od vzrušující knihy očekávám.
PS: Vánoce a bonus byly nádherně napsány :-)

popeluška
10.08.2016 5 z 5

další díl byl opět krásný .....prostě oddechové čtení na léto :-) určitě si přečtu i další knihy od autorky.

Denčaa
15.07.2016 3 z 5

Kniha byla velice čtivá, nicméně zápletka byla o stupeň horší, ve srovnání s předchozím dílem. Hrdinové mi přišli hodně nevyzráli, na to, jaké problémy řešili a jak je řešili. Byla to příjemná letní oddechovka, která ničím neurazí. S touto sérií však nekončím.

CHESS
02.06.2016 3 z 5

Další skvělé pokračování, ale na Počkám na tebe a Jako led od této autorky to nemá. Jsou to moje srdcovky, ale počkám si co přinesou další díly :)

cukrovka
30.05.2016 5 z 5

Kniha se četla sama. Děj měl spád, měl vtip a hlavní hrdinové byli sympatičtí.