Buď se mnou

Tereza Hamiltonová prožívá drsný rok – zamilovala se do nejlepšího kamaráda svého staršího bratra. Jase s ní ale nepromluvil od té doby, kdy jí věnoval opravdu úžasný, dech beroucí polibek, takový, co vám změní život. Tereza se právě vymotala z příšerného vztahu a navíc jí hrozí, že kvůli zranění bude muset dát sbohem taneční kariéře. Nastal čas na plán B – vysokou školu. Možná tak dostane šanci přesvědčit Jase, že jí jeden polibek nestačí. Jase Winstead má obrovské tajemství, jež nikomu neprozradil. Obzvlášť nechce, aby ho znala neuvěřitelně krásná sestra jeho nejlepšího kamaráda. Přestože s Terezou sdílel nejžhavější polibek v životě, uvědomuje si, že závazky mají přednost. Rozhodně nemá čas na romantický vztah. Nijak mu však nepomáhá, že nedokáže přestat myslet na polibek dívky, jež mu může převrátit život naruby. Jase a Tereza se potkávají stále častěji a nejsou schopni vzájemné city popírat. Na obzoru však číhá nebezpečí, jež vyvrcholí tragédií. Zatímco se lidé v kampusu vzpamatovávají, osudem pronásledovaní milenci se musí rozhodnout, co jsou ochotni riskovat a co obětovat, aby mohli být spolu. První vydání....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/206938/bud-se-mnou-CwG-206938.jpg 4.4700

Počkám na tebe (2.)

Be with me (2014)

Vydáno:, Baronet

Kniha Buď se mnou

happy19

Dokonalý příběh..hrozně moc mě vzal u srdce..dala bych 10*

Nika320

Tento díl je asi zajímavější, než jednička. Záleží na preferenci, ale Tereza je mi sympatická víc než Avery

Crazy.Girl

Kniha mě nezklamala,možná se mi líbíla o malinko víc než přechozí díl. Jen mi prosím řekněte, kde se v reálu nacházejí mužské postavy těchto knížek (a to se týká celé série)?!? :D

Ewilka

Budu se opakovat, ale autorka mě opět nezklamala. Buď se mnou se mi asi líbilo trochu více než první díl.

uminaa

Ďalší zaujímavý príbeh z pera skvelej autorky :) Aj keď bol príbeh miestami predvídateľný a niektoré situácie som predpokladala už v predchádzajúcej knihe (v príbehu o Camovi a Avery), čítal sa mi dobre a rýchlo :)

avalonek
05.12.2018

Bylo to lepší jak první díl s Camem.I když já je prostě nechápu,neříkejte mi,že se někdo opravdu takhle chová,když semu v mládí stane něco špatného..A kde se sakra vyskytují takový sexouši??Pěkné čtení

Janynka
25.10.2018

Čtivé, vtipné, láskyplné, občas trošičku dramatické,opět velmi sympatické, líbivé postavy, dojemné :-)

Rea1307
20.07.2018

Ták konečně jsem si mohla přečíst tento všemi chválený díl. Příběh byl opravdu dobrý. Řekla bych, že na stejné úrovni jako příběh Cally. Oproti prvnímu dílu méně sladký, oproti třetímu dílu méně kriminální a oproti čtvrtému dílu, který jsem četla víc uvěřitelný. Tereza je opravdu statečná holka a moc sem si jí oblíbila. Jase mě místy neskutečně štval, to jak se choval k Tereza a ta omluva, která tam byla uvedena mi připadala trochu nedostačující.
Teď negativa!! Vážně mě už trochu začínají unavovat stále se opakující fráze ve všech dílech Wait For You, co jsem četla. Jako to že všechny holky jsou koťata a kluci sexy jako samo peklo z dokonalýma břišákama a neuvěřitelně sebevědomí bych ještě brala. Tak se sešrotovala parta stejných lidí, ale to musí i říkat stejný fráze při sexu? Nemůže být v tomhle někdo trochu víc rebel a nebýt tak správňácky chlápek? A na frázi, jo, opravdu jo jsem už trochu alergická.. Takže, ráda bych si přečetla i další dva zbývající díly s této série ale nevím jestli moje nervy vydrží další nálož dokonalých krasavců kteří netuší co s nimi jejich holka dělá a neuvěřitelně sladkých holek, kterým se kroutí palce u nohou..

láska studenti USA (Spojené státy americké) pro ženy

Jennifer Lynn Armentrout