Bez rozlúčky

Bez rozlúčky https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391588/bmid_bez-rozlucky-XTX-391588.jpg 4 596 128

Play On série

Nora O’Brienová uteká z Ameriky do vysnívaného Škótska v presvedčení, že je to správny krok. O tri roky však ostáva sama, spoločnosť jej robí iba vina a ľútosť... ... kým jej do života nevstúpi Aidan Lennox. Príťažlivý Škót je starší, skúsenejší hudobný producent a skladateľ. Nora vzťah s ním spočiatku rázne odmieta. Napokon ich spojí smiech aj vášeň. Život však Aidanovi ukáže svoju krutosť a on namiesto toho, aby hľadal oporu v Nore, zmizne. Po jeho náhlom odchode Nora precitne. Hnev i bolesť ju vyburcujú, aby vzala svoj osud do vlastných rúk a konečne si splnila sny. Študuje na univerzite, hrá v divadle a po dlhom čase má pocit, že je všetko v poriadku. Vyhýba sa vzťahom a sústredí sa iba na vytýčené ciele. Na prvý pohľad je to také jednoduché.... kým sa znova neobjaví Aidan a z neznámych dôvodov ju nenávidí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Play On , 2017

prcek19
11.01.2019 5 z 5

Wow..další výborná kniha..docela sem se bála po všech těch předchozích, jaká bude tato a opět skvělá! Moc se mi líbilo, jakým stylem se vyvíjel děj, jak postupně dospívala Nora a u epilogu a příchodu Sydney mi ukáply slzy..krásná kniha, ke které se určitě někdy vrátím a hlavně ji doporučuji ostatním

sofie92
10.01.2019 3 z 5

Autorka nasadila vysokou laťku předešlou sérii. Tahle kniha, ne že by mě úplně nebavila, ale nemám ráda dej který se odehrává několik let a moc nemusim když někdo opustí / chce opustit kladnou postavu. Takže já nemůžu dát všechny hvězdičky, ale každopádně knihu jsem přečetla za 1 den takze špatná není :)

AliceTief
05.01.2019 5 z 5

Nezbývá než souhlasit s ostatními, knížka ani autorka vůbec nezklamaly....moc krásný příběh =)

EvaSupovic
01.01.2019 5 z 5

Krásná knížka, jako všechny ostatní od Youngové jsou skvělé :-)

uminaa
31.12.2018 5 z 5

Autorka ma znovu nesklamala :) Veľmi som sa na túto knižku tešila a nevedela som sa dočkať :) A mala som sa teda na čo tešiť :) Milujem túto autorku, milujem jej príbehy, postavy, dejové zvraty... No jednoducho sa teším na ďalšiu knihu - je dosť možné, že som si na Samanthe Youngovej vytvorila závislosť :)

Maggie168
30.12.2018 5 z 5

S knihami Samanthy Young nemůžete šlápnout vedle. Opět moc krásný příběh

LuciKo
14.12.2018 4 z 5

Za mě klasika v tomto žánru. Chtěla jsem nenáročné čtení a to jsem i přes mnohé neveselé životní etapy hlavní hrdinky dostala. Kniha byla čtivá, četla se moc dobře i ve slovenštině. Spisovatelka si drží svou kvalitu a pokud se vám líbily její dřívější knihy, touto rozhodně chybu také neuděláte.

Damienronnie
08.12.2018 5 z 5

Tuto spisovateľku mam rada a opäť nesklamala . Prečítané za pár hodín