Niccolo Andretti

Niccolo Andretti https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/528798/bmid_niccolo-andretti-6586732eb13f2.jpg 4 25 3

Pět syndikátů série

< 2. díl

Niccolo Andretti Kretén. Hajzl. Svině. Tohle všechno na mě sedí, obzvlášť poté, co jsem uprchl z území Andrettiů. Věčně vytočený tím, jakým směrem se můj život ubírá, se raději držím v tichu a samotě svého domu. Nejen že je to bezpečnější, protože na mě vlastní bratr vypsal odměnu, je to i vítaný úkryt před tím, čemu se říká lidstvo. Ale pak se objeví ona – vzteklá, panovačná a zatraceně sexy. Na první pohled ji nesnáším. Minka Reynoldsová Kurva. Děvka. Coura. Tak se mi říká. Nevadí mi to. Mám důležitější věci na práci – jako dokončit univerzitu, starat se o mladší sestru a ano, najít dalšího chlapa, který to všechno zatáhne. Jestli kvůli tomu musím občas roztáhnout nohy? Budiž. Se mnou nic nehne. Ale pak se objeví on – vzteklý, panovačný a zatraceně sexy. Na první pohled ho nesnáším.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Red

Niccolaio Andretti

Jita160
dnes 3 z 5

Tento mafiánský příběh měl slibný rozjezd.
Dva lidé ,kteří se skrývají za masky ..před světem.
Niccolo je vrah a zavržený dědic mafiánské rodiny, který je nucen se skrývat.
Minca je parazit, zlatokopka ,která si hledá bohatého najivku na němž by se přiživovala pro zbytek života.
Ale nic není jak se na první pohled zdá. Oba si nesou své břímě a pocit vinny.
Postupem čtení to ztrácelo na intenzitě...pro mě tam bylo prostě všeho málo co k pravé mafiánské lowe story patří.

Shanib
15.04.2024 3 z 5

Na tuhle knížku jsem se těšila, a tak jsem byla v závěru poměrně zklamaná. První díl měl větší náboj. Tady se to místy zbytečně táhlo. Čekala jsem víc akce a asi i většího drsňáka. Příběh, který měl potenciál tak trochu nakonec pokulhával.

Fidibus
10.04.2024 4 z 5

(SPOILER) První díl se mi líbil víc. Přišlo mi to trochu utahané, až moc psycho rozborů, ale nakonec dobře napsaný závěr a hlavně V. zachránil.
Divka, která se starala o mladší postiženou sestru, ji chce dostat zpět do péče a obětuje tomu vše - hledá muže, kde by zakotvila. A on, mafián a zabiják s odměnou na hlavu za to, že zabil strýce, aby zachránil bratra, se skrývá před světem. Náhodou se potkají a táhne je to k sobě. Jenže nad ním visí meč... Lze ho zachránit? Ano, je třeba obětí, aby se osvobodil a zároveň si uvědomil mnohé. A Minku osvobodí její sestra, která dokáže se svým osudem bojovat.

Parker S. Huntington
americká, 1995