Niccolo Andretti

Niccolo Andretti
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/528798/bmid_niccolo-andretti-6586732eb13f2.jpg 4 54 54

Pět syndikátů série

< 2. díl

Niccolo Andretti Kretén. Hajzl. Svině. Tohle všechno na mě sedí, obzvlášť poté, co jsem uprchl z území Andrettiů. Věčně vytočený tím, jakým směrem se můj život ubírá, se raději držím v tichu a samotě svého domu. Nejen že je to bezpečnější, protože na mě vlastní bratr vypsal odměnu, je to i vítaný úkryt před tím, čemu se říká lidstvo. Ale pak se objeví ona – vzteklá, panovačná a zatraceně sexy. Na první pohled ji nesnáším. Minka Reynoldsová Kurva. Děvka. Coura. Tak se mi říká. Nevadí mi to. Mám důležitější věci na práci – jako dokončit univerzitu, starat se o mladší sestru a ano, najít dalšího chlapa, který to všechno zatáhne. Jestli kvůli tomu musím občas roztáhnout nohy? Budiž. Se mnou nic nehne. Ale pak se objeví on – vzteklý, panovačný a zatraceně sexy. Na první pohled ho nesnáším.... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Red
Originální název:

Niccolaio Andretti , 2017


více info...

Přidat komentář

Lenka8065
12.06.2024 5 z 5

Tento díl byl pro mě opět milým překvapením, doufám že i zbylí syndikáti budou ve stylu tohoto a prvního dílu!

Příběh vypráví o Mince a Nicovi. Ona je ochotná obětovat vše pro svoji sestru. On je uzavřený a nechce s ní nic mít. Mezi nimi však lítají jiskry od prvního setkání. Líbila se mi dynamika jejich vztahu, nebyl utahaný, ale každou chvíli se mezi nimi něco dělo.

Příběh obsahoval tentokrát dvě mafiánské rodiny a jejich spory, avšak mafie jakožto taková se zde objevila až na konci. Tento příběh se z velké části zaměřil i na hlavní hrdinku Minku a její sestru, což jsem velice ocenila.

Příběh byl čtivý, akční a o chemii mezi postavami nebyla nouze. Mohu jedině doporučit!

Za knihu velice děkuji @knihydobrovsky! #spoluprace #recenznivytisk

ves.lucie
08.06.2024 5 z 5

Niccolo Niccolo, četl jsi se dokonale!


Mininka
30.05.2024 4 z 5

Niccolo je prostě správný drsňák. Když jsem uviděla, že se příběh týká jeho a Minky, moc mě to nepotěšilo, protože Minka se mi v předchozím díle vůbec nelíbila. Doufala jsem, že se bude týkat spíš Aimee. Nakonec mi byla ale sympatická, příběh se mi líbil víc, než o Asherovi a Lucy a proto dávám o hvězdičku víc.

MAU256
27.05.2024 4 z 5

"Zrušil jsem odměnu za tvou hlavu. Andrettiovi už ti nebudou působit potíže." Zaváhá. "A jestli chceš, můžeš se vrátit domů, bratře." "Ale co Králova vůle," namítnu. Ranie se hořce zasměje. "Tátovou vůlí nebylo, abych tě zabil, Niccolo. Měl jsem ti odpustit. Já jen... nedokázal jsem to, protože jsem příliš zuřil."

Jedno rozhodnutí, které musel udělat, a změnil se mu celý život. Jeho bratr na jeho hlavu vypsal odměnu, proto se skrývá. Novou rodinou se mu stane rodina nepřítele. Avšak zjišťuje, že zlí, jak jim to bylo od mala vtloukáno do hlavy, oni nejsou. Taky se zde dozvíme, proč byla Minka v prvním díle tak příšerná. Tento díl se mí líbil asi o kousek víc než předchozí. Jsem zvědavá na pokračování...

oresvo
26.05.2024 4 z 5

Miluji příběhy z prostředí mafie, škoda jen , že nebyla lepší, rozsáhlejší zápletka. Ze začátku autorka vše moc okecává. Takže rozjezd byl slabší.konec celkem ušel. Neříkám , že to bylo špatné, ale po pár dnech už si asi nebudu úplně pamatovat o čem to bylo.

TerryDee
15.05.2024 4 z 5

V předchozí knize Asher Black byl příběh protknutý špetkou mafie a v tomto příběhu ji máme o trochu více.

Oba dva hrdinové mají své masky a ukazují světu tak svoji druhou tvář. Nicméně nic není takové, jak se na první pohled zdá. Neboť oba dva si nesou na svých bedrech těžkou minulost, s níž musejí žít a nějak se s ní po svém vypořádat.

A tak zjišťujeme, že ta zlá "kráva" Minka. Není až tak špatná. Jediné, o co se snaží, je fakt, že chce k sobě nazpátek svoji mladší sestřičku. A že udělá všechno, aby se tomu tak stalo. A cesta zlatokopky se jí zdá jako ta nejsnadnější. A tak díky poslednímu úlovku se potkává s Nickem. S nerudným a protivným týpkem, který ji vytáčí a zároveň přitahuje tak jako žádný chlap předtím. Niccolo Andretti je vyděděnec skrývající se před svým bratrem, jenž na jeho hkavu vypsal tučnou odměnu. A tak se musí skrývat. Což není život, který by si přál. Jenže pak mu cestu zkříží protivná, ale sexy Minka. A jeho život nebere jiný směr.

Opět bych řekla, že se více jedná o slowburn příběh, než o mafianskou darkromanci. Sledujeme tu postupné sbližování Nicca a Minky, kteří zjišťují, že ne všechno je tak zlé. Moc jsem si užila scénu, kdy Nicco čte Minčin oblíbený erotický román.

monika0181
06.05.2024 4 z 5

Ani ryba ani rak? Přesto se mi tento díl líbil více než první z hlediska mafie. Tu mafii jsem v tomto dílu cítila rozhodně více.
Míně jsem bohužel nevěřila skoro nic. Ani její zlatokopku, ani její úvahy ohledně Niccoly.
Přesto jsem se u knihy pobavila. Ale v paměti zřejmě dlouho nezůstane.

KatieKuli
03.05.2024 3 z 5

Autorka se podle mě neuměla rozhodnout, jaké její postavy budou. Jsem z toho teď po dočtení dost rozpolcená a nevím, co si o to všem myslet.
Začneme u Niccola, který nejvíc na světě miluje svého mladšího bratra. Proto když má na výběr, rozhodne se zachránit právě jeho. Vypadá to, že zradil rodinu, je sám a "pracuje" jako nájemný vrah. Roztomilé. Tak dál. Minka nejvíc na světě miluje svoji mladší sestřičku Minu, která byla umístěna do dětského domova a ještě ke všemu je na vozíku. Minka ji chce u sebe a jaký má plán? Vystudovat prestižní právnickou fakultu a jen tak bokem při zaměstnání se věnovat zlatokopectví. Po čtyřech letech nemá ani na Uber, takže její neustále omýlané zlatokopectví fakt nechápu. A tihle dva se dají dohromady, protože... :-).

Ehm, no fakt tam bylo všechno. Jednom jestli toho nebylo moc. Minka mi ničím sympatická nebyla, spíš naopak. Neustálé omlouvání, že vztek je lepší než cokoli jiného... A pak se mi ještě líbilo jak se všichni ti (hodní) mafiáni plácali po zádech a říkali si, že jsou dobří lidé... Já myslím, že zrovna tyhle části myslela autorka vážně. Být tohle film v kině, směju se na špatných místech :-)

Jita160
29.04.2024 3 z 5

Tento mafiánský příběh měl slibný rozjezd.
Dva lidé ,kteří se skrývají za masky ..před světem.
Niccolo je vrah a zavržený dědic mafiánské rodiny, který je nucen se skrývat.
Minca je parazit, zlatokopka ,která si hledá bohatého najivku na němž by se přiživovala pro zbytek života.
Ale nic není jak se na první pohled zdá. Oba si nesou své břímě a pocit vinny.
Postupem čtení to ztrácelo na intenzitě...pro mě tam bylo prostě všeho málo co k pravé mafiánské lowe story patří.

Shanib
15.04.2024 3 z 5

Na tuhle knížku jsem se těšila, a tak jsem byla v závěru poměrně zklamaná. První díl měl větší náboj. Tady se to místy zbytečně táhlo. Čekala jsem víc akce a asi i většího drsňáka. Příběh, který měl potenciál tak trochu nakonec pokulhával.

Fidibus
10.04.2024 4 z 5

(SPOILER) První díl se mi líbil víc. Přišlo mi to trochu utahané, až moc psycho rozborů, ale nakonec dobře napsaný závěr a hlavně V. zachránil.
Divka, která se starala o mladší postiženou sestru, ji chce dostat zpět do péče a obětuje tomu vše - hledá muže, kde by zakotvila. A on, mafián a zabiják s odměnou na hlavu za to, že zabil strýce, aby zachránil bratra, se skrývá před světem. Náhodou se potkají a táhne je to k sobě. Jenže nad ním visí meč... Lze ho zachránit? Ano, je třeba obětí, aby se osvobodil a zároveň si uvědomil mnohé. A Minku osvobodí její sestra, která dokáže se svým osudem bojovat.

Štítky knihy

mafie

Autorovy další knížky

Parker S. Huntington
americká, 1995
2023  74%Asher Black
2024  76%Niccolo Andretti
2023  94%Darling Venom