Perfektní manželství

Perfektní manželství https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484549/bmid_perfektni-manzelstvi-BfV-484549.png 4 266 91

Sarah Morganová je úspěšná a mocná právní zástupkyně ve Washingtonu D.C. Ve svých třiatřiceti letech je partnerkou ve firmě a její život vypadá přesně tak, jak si plánovala. To samé ovšem nelze říct o jejím manželovi Adamovi. Jako spisovatel se snaží, ale jeho kariéra se za příliš úspěšnou označit nedá. Vztah se Sarah ho začíná nudit, protože jeho manželka neustále pracuje. V odlehlé oblasti plné lesů, kde si pořídili druhý dům, Adam naprosto propadne vášnivému poměru s Kelly Summersovou. A pak se jednoho rána vše změní. Adam je zatčen za Kellyinu vraždu poté, co byla nalezena ubodaná v jejich domě. Sarah se záhy ocitá v roli obhájkyně svého manžela, muže obviněného z vraždy své milenky. Je ale Adam skutečně nevinný?... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Vendeta

The Perfect Marriage , 2020

mag097
10.05.2022 3 z 5

Knížka je za mě zdařilá, ale má jednu nevýhodu, pokud už máte něco v thrillerech načteno, tak vás nikterak nepřekvapí. Celou dobu jsem doufala, že mě autorka na konci překvapí a já udělám jedno velké wau, což se bohužel nestalo.

Příběh se četl velmi dobře, kapitoly jsou krátké a čtivé, zvládla jsem ji za dva večery. Pokud hledáte “odpočinkový”, čtivý thriller, který vás na dva večery zabaví, tak vám Perfektní manželství můžu určitě doporučit. Pokud už jste ale trochu vybíravý a máte toho hodně načteno, můžete Perfektní manželství klidně přeskočit.

Ivuska.09
09.05.2022 4 z 5

Tohle byl příběh podle mého gusta. Napínavý, ale bez nechutných scén. Měla jsem určité podezření ohledně vraha, nakonec se potvrdilo pouze částečně. Konec byl také povedený a přitom se nedá považovat za zcela předvídatelný. Zkrátka Perfektní manželství mě bavilo.

xena2711
08.05.2022 5 z 5

Tak si představuji správný thriller. Čtivý a tak do poloviny nepředvídatelný. A konec pobavil. Prostě perfektní manželství neexistuje:-) Doporučuji.

Ešína
04.05.2022 5 z 5

Páni! Tak tohle jsem opravdu nečekala.. Ten konec! Kniha je čtivá, napínavá a díky závéru i šokující. Pro mě to bylo opravdu smutné a Adama mi bylo vážně líto. Nepředvídatelné a nespravedlivé. Né vždy vše končí růžově.
Doporučuji všema deseti.

Šárka88
27.04.2022 5 z 5

Tak tohle se mi moc líbilo. Co na to říct, v příběhu bylo vše od lásky, nenávisti, zoufalství a naděje. Čekala jsem jiný konec, ale tohle mě moc překvapilo a nečekala jsem takový závěr. Doporučuji

Leona333
15.04.2022 4 z 5

Na knížku mě nalákala obálka a její název. Perfektní manželství. A existuje vůbec...? ; ) No, kniha dokázala utvrdit v mnohém... Každopádně zápletka byla víc jak lákavá. Přelomových okamžiků a napětí bylo v knize spousty. 64 kapitol uběhlo jako voda. Závěr byl dle mého takový jaký byl... Ono by to po tom všem..., asi nešlo moc jinak.

ArwenAragorn
11.04.2022 4 z 5

80%

Super thriller! Láska, nenávist, zrada, vražda. Čtivé a napínavé s mnoha zvraty. A závěr je dokonalý, i když smutný. Mám ráda taková překvapení.
K přečtení určitě doporučím.

Nuttelka
04.04.2022 4 z 5

Tak jo, dávám o hvězdu méně kvůli závěru, který mě opravdu na zadek neposadil, ale kniha mě moc bavila. Četla se úplně sama, styl mi sedl a stránky ubíhaly samy...

soukroma
01.04.2022 2 z 5

(SPOILER) Neskutečné: první čtvrtinu jsem bojovala s tím, že knihu zahodím - děsný styl, děsné postavy, děsné dialogy a hrozně pitomá zápletka, pak mi to nedalo a přeskočila jsem na posledních 15 stran knihy. A konec tedy skutečně vyrazí dech - pocit neuvěřitelnosti a nechuti (a odporu k sebestředné superženě schopné všeho) se několikrát znásobil. Jsem ráda, že jsem s knihou (a autorkou) neztratila víc času.

Ellinek
13.03.2022 4 z 5

Když už máte něco načteno a víte, jak tyhle thrillery fungují, tak vás to na konci prostě nepřekvapí. Protože víte. Musím říct, že mě osobně konec trochu zklamal, proto hvězdička dolů. Očekávala jsem, že tohle bude ten případ takového vraha, ale tak nějak jsem doufala, že...se autorka hecne a převrátí to úplně jinak, což se nestalo. Za ukončení dějové linky Adama jsem naopak vděčná, protože vzhledem ke všemu jsem si už v půlce říkala, že jinak to nejde a jestli to autorka neudělá, budu na ni zlá. :D Ale za tohle naopak přemýšlím, jestli tu hvězdičku nevrátit, protože oceňuji, když má autor koule. :D

Rozhodně je to zajímavý thriller, který na vás vrší jeden zvrat za druhým, ale jakmile jich začne být moc, tak vám něco dojde. Patrně celý závěr, ale nevadí. U Vendety jde určitě o jeden z těch počinů, který si pozornost zaslouží, takže budu knížku směle doporučovat dál. :)

MarciPestova
24.02.2022 5 z 5

Naprosto skvělá kniha přečtená za 2 dny :) Skvělé místo děje, fajn postavy, úžasná zápletka. Už od poloviny knihy jsem začínala tušit kdo by to mohl udělat, ale dost jsem se spletla :D Konec smutný a naprosto nepředvídatelný. Vraha jsem ani na minutu netipovala a překvapil mě. Rozhodně doporučuji! :)