Pekelné zvony

Pekelné zvony https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/156733/bmid_pekelne-zvony-pog-156733.jpg 4 36 7

SAMUEL JOHNSON, kterého známe z knížky Brána do pekla, je zase v průšvihu. Démon v kůži paní Abernathyové usiluje o pomstu, protože rozhodně ještě nestrávil, jak se mu posledně nevydařila jeho pekelná invaze do světa lidí. On (či snad ona?) a ďábelská pekelná armáda si na Samuela znovu brousí zuby, a jelikož vědci na Zemi opět tak úplně nemají věci pod kontrolou, dostává odporná paní Abernathyová druhou šanci: Samuela a jeho věrného přítele jezevčíka Boswella to tentokrát vcucne do pekelné brány. Jenže dostat Samuela není vůbec snadné. Paní Abernathyová totiž nepočítá s vynalézavostí a odvahou malého chlapce – o jezevčíkovi nemluvě – a nadto ji překvapí oddanost Samuelova pekelného přítele, beznadějného démona Baldriána. Ba co víc, vůbec nečeká, že Samuel s Boswellem nebudou jedinými pozemšťany, kteří se ocitli v pekle, takže jí plány zkříží ještě parta malých sveřepých mužíčků. zdroj: legie.info... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , BB art

Hell´s Bells , 2011

E.vi.k
10.03.2021 5 z 5

Zábavné, vtipné čtení z Pekla. První díl jsem nečetla, ale nevadilo to, protože v průběhu děje se dozvíte o čem první díl byl. Není v tom nijak složitý děj, kniha má hlavně pobavit, což splnila. Líbilo se mi a určitě dám přečíst dceři, je to taková skoro pohádka.

Elevant
17.03.2020 4 z 5

Jeden z mála druhých dílů, který snese srovnání s prvním. Jen nechápu, proč ještě v češtině nevydaly třetí díl? Knihy na sebe sice přímo nenevazují, ale hrdiny jsem si docela oblíbil.

denniys
23.12.2018 5 z 5

Výborná kniha..stejně jako první díl..možná v tomto díle není tolik humoru, ale na svém kouzle nic neztratila..přečetla jsem ji za pár hodin a nadšeně bych přivítala další díl..Samuela a Baldriána si musí zamilovat každý :)

Elea
15.10.2017 2 z 5

Příjemná, vtipná kniha, velmi dobře se četla, jen nemá téměř žádný děj.

Nevka
10.01.2015 5 z 5

Pro mě lepší kniha než první díl.

Patapuf
04.05.2013 5 z 5

Jak už napsal kormoran 78 není to tak poutavý příběh jako v prvním díle. Ale na druhou stranu je to opět veselé, usměvné, občas protkané sarkasmem a v neposlední řadě je to opět paradní a nekonvenční pohádka :) takže za mě 5 hvězd :)

kormoran78
01.05.2013 2 z 5

Příjemně pobaven dílem prvním jsem s nadějí sáhl po pokračování. Nevím, jak se to stalo, ale tentokrát to na mě prostě nezafungovalo. I tentokrát jsem se párkrát pobavil, hlavně v poznámkách pod čarou, ale příběh mne příliš nezaujal.

démoni duchovní bytosti

John Connolly