Dračí proroctví

Dračí proroctví https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341876/mid_draci-proroctvi-szf-341876.png 4 342 56

Panův tajemný odkaz série

Felicity ještě pořádně nezpracovala myšlenku, že je předurčená zachránit říši elfů, když ji ti samí elfové obviní z vraždy a vymažou ji z knihy proroctví. Půlelf Lee se vydá do magického světa hledat důkazy na její obhajobu. Když se však dlouho nevrací a Felicity začne mít divné vize spojené s propady do minulosti, jde ho hledat. Její pátrání ale přinese další nečekané odhalení: nejen, že je předurčená zachránit elfy, je prý i dračím dítětem!... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

Die dunkle Prophezeiung des Pan , 2013

teer.h
15.11.2017 5 z 5

“Může tě vyfotit silniční radar?” humor v téhle knize nemá konce! Od téhle knihy se nedá jen tak odtrhnout.
Opět skvělý díl, plný akce a sexy elfů

Ewik
28.10.2017 5 z 5

Povedené pokračování, které nenechá na pochybách, že magický svět nadpozemsky krásných a sexy elfů vás lapne a nepustí. S příchodem Ciarana (který je mimochodem můj velký favorit) se Felicitiny schopnosti začnou mnohem více rozvíjet, objevuje své schopnosti a nové možnosti a příběh se tím posouvá zase o kus dál. Trapnost některých situací, do kterých se Felicity opět dostavá, mě neskutečně bavila a chudáčka Ciarana se jí dařilo celkem slušně stresovat a vytáčet.

Je úžasné, jak "obyčejná" zápletka může být jedinečně originální, když je tak fantasticky podaná. S humorem, lehkostí a spletitými vztahy. Mezi všemi našimi hrdiny to slušně jiskří a nevíte, koho si vybrat dřív a Falicity jako hrdinka je sympatická.

Market116
26.10.2017 5 z 5

Tak tento díl byl opravdu ještě zajímavější než první. Hltala jsem stránky jednu za druhou, vůbec jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Fay je vážně výjimečná a ten její humor je k nezaplacení...dostala mě tím, když myslela na to, že nemá spodní prádlo :D vždycky se jí podaří se trochu ztrapnit, ale to by jinak nebyla ona :) O Leea jsem se dost strachovala...teď už jen doufám, že budou spolu, i když se na scéně objevili draci...Fay a Leeovi moc fandím, když jsou spolu jsou úžasní :) Za to Ciaran mi je pěkně protivný...Jsem zvědavá jak série skončí :)

keiko33
24.10.2017 5 z 5

Lepsie ako prvy diel. Ovela viac akcie, no trochu mi tam chybal Lee, pocas jeho zmiznutia. Vela veci sa vysvetlilo, ale vela este ostalo utajenych. To cestovanie v case ma velmi bavilo, mozno by som to viac rozviedla. Velmi by ma zaujimalo, ci ma to behanie chlapov za Felicity aj nejaky dovod. Snad sa to vysvetli v dalsej knihe. Ten koniec super, tesim sa na pokracovanie.

Shinstria
19.10.2017 4 z 5

Tenhle díl mi přišel lepší než první, více rozjetý a s vtipnými scénkami. První díl byl pro mě za 4 hvězdičky. Nicméně mě pokračování pořád neohromilo až tak moc, aby to bylo za 5 hvězdiček. Dala bych 4 a půl hvězdičky, kdyby to šlo. Nicméně hned jdu na další díl, jsem zvědavá jak se to vyvine dál ^.^

Liduka
18.09.2017 5 z 5

Skvělé pokračování prvního dílu. O vtipné scény tam nebyla nouze. Jen mě mrzelo, že se autorka více nerozepsalao tom, co Lee během svého pobytu ve Versaille zažil. Nicméně už se nemůžu dočkat závěrečného dílu.

MiraiYume
17.08.2017 4 z 5

Škoda, že nejde dát 4,5 hvězdičky. Musím říct, že po prvním díle (který mne celkem zklamal), se autorce podařilo příběh příjemně rozvinout a dát mu tolik potřebný švih, který v prvním díle zkrátka chyběl. Opravdu mne bavila. Autorka má neuvěřitelnou schopnost celý, místy se táhnoucí příběh, na posledních stranách tak úžasně vyšponovat a vyšperkovat, že to zkrátka naladí na pokračování. Půl hvězdičky (dobře, celou hvězdičku) ubírám za místy do očí bijící nesrovnalosti a nelogičnosti. Nicméně jsem neskutečně zvědavá na poslední díl.

warca
01.08.2017 5 z 5

Když jsem knihu vzala do ruky, nemohla jsem si vůbec vzpomenout na její první díl.
Nakonec jsem si začátek zhruba vybavila a jakmile jsem druhý díl otevřela a začetla se, nemohla jsem se od něj odtrhnout!
Bylo to vážně vtipné a celý příběh měl pěkný spád.

Zebra01
10.07.2017 4 z 5

Dobrá knížka ale chybí mi tam pár drobných souvislostí, stálo by za to jí trochu protáhnout.

Thalata
28.05.2017 2 z 5

Taková oddychovka, čtivě napsaná, takže ji zvládnete přečíst velmi rychle, dialogy hlavních hrdinů jsou mnohdy příjemně humorné. Mě osobně se více líbil první díl, hlavně části věnované školnímu kolektivu

Dym
22.05.2017 5 z 5

Naprosto super, už aby tu byl další díl : )
Jediné co bych snad vytkla byla mírná uspěchanost děje ke konci, Fayiny "problémy" s kluky a taky mě totálně štvali její příbuzní. Vážně jsem zvědavá jak se z toho všeho vymotá : )

anonym02
19.05.2017 5 z 5

Vážně?!
Musí všichni autoři ukončovat knihu v tom nejlepším?!
Vážně uvažuji o tom, že si zopakuji pár věcí z němčiny a začnu číst. No i když... To bych asi neměla být tak líná.
Ještě to zvážím...

kaca3606
12.05.2017 3 z 5

myslela jsem, že druhým dílem to končí. ale NE,musím si počkat na další abych se vlastně něco dozvěděla

Alice_E
28.04.2017 5 z 5

Tomu rikam motivace k opraseni nemciny :D. Vazne se mi nechce cekat na preklad posledniho dilu. Takovehle knihy se tezko hodnoti. Jsou to jedny z tech mala, ktere clovek neodlozi dokud nedocte. A pak je narocne zacit cist neco noveho, protoze oproti tomuhle to je proste nuda. Takze na jednu stranu doporucuji, je to prima. Na druhou ne, protoze pak se z toho zazitku vzpamatovat - to je obcas vyzva :).

Nattynecka
22.04.2017 5 z 5

První díl se mi líbil, ale tenhle byl 100x lepší !!! Doufám že nebudeme dlouho čekat na další, protože ten konec ... tolik nových věcí a otázek. Už se fakt nemůžu dočkat. :)

Vikos
22.04.2017 5 z 5

Božíííííííííííííííííí. Miluju tuhle sérii knih.