Dračí proroctví

Dračí proroctví https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341876/mid_draci-proroctvi-szf-341876.png 4 342 56

Panův tajemný odkaz série

Felicity ještě pořádně nezpracovala myšlenku, že je předurčená zachránit říši elfů, když ji ti samí elfové obviní z vraždy a vymažou ji z knihy proroctví. Půlelf Lee se vydá do magického světa hledat důkazy na její obhajobu. Když se však dlouho nevrací a Felicity začne mít divné vize spojené s propady do minulosti, jde ho hledat. Její pátrání ale přinese další nečekané odhalení: nejen, že je předurčená zachránit elfy, je prý i dračím dítětem!... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

Die dunkle Prophezeiung des Pan , 2013

andrejci
18.11.2018 3 z 5

Pro mně to byla taková oddychovka. Celkem nuda. Přišlo mi, že se tam skoro nic nedělo. Chyběla tam akce. Ten konec to trochu napravil. První díl mě teda bavil víc. Ale pro menší čtenáře to je ideální

Shaki
18.10.2018 4 z 5

Druhý díl mě nechytil tak jako první, teda vlastně až na konec. Ciaran zde byl rozhodně pozoruhodná postava a dost to oživoval. Jeho pohnutky by mě skutečně zajímaly. No, ve třetím díle se to určitě dozvím.

Selfinka
09.10.2018 4 z 5

Celý díl se mi zdál takový trochu rozvláčný..nicméně, poslední pár stránek tomu dalo řádné grády..a po dočtení poslední věty mě napadlo jenom: "Cože?"..nevěřila jsem tomu, co jsem právě přečetla..SUPER! Na třetí díl jdu hned, protože prostě potřebuju vědět, jak to skončí!

Klarsik3
04.10.2018 4 z 5

Tohle mě baví.. Je to vtipně napsané příběh středoškolské party jak z reálu když teda nepočítám elfy, draky, nymfy a cestování v čase.. Ten konec? Věděla jsem to.. Ale to nevadí pořád to působilo perfektně že jsem si s poslední větou řekla: "no nekecej"..

MaximumRide
29.09.2018 5 z 5

Druhý díl taktéž nezklamal, snad jen, že jeden z hlavních hrdinů se tu objevoval po skromnu. Na druhou stranu díky tomu dostali větší šanci dostat se do popředí i vedlejší postavy, které jsou sympatické.

Nikei
18.07.2018 5 z 5

Snad lepší než první díl

kkesskka
17.06.2018

Nemůžu říct, jestli se mi tento díl líbil víc než první ale bylo tu více akce. Jako první díl, i tento byl velice skvělý a už se těším na pokračování.

1259
02.05.2018 5 z 5

Než jsem se k ní dokopala, tak mi to trvalo celkem dlouho, ale stálo to za to. Celý příběh je strašně napínavý a málem jsem se zbláznila z toho, že jsem jí dočetla. Naštěstí je objednané pokračování, takže se na něj velice těším.

Vikos
28.03.2018 5 z 5

Přečteno podruhý :)

Annnysek
25.03.2018 4 z 5

Ano, tento díl už byl mnohem lepší než první ale řekla bych že z Felicity se nám stala vážně nafoukaná slečna. Nevím příběh krásný ale postavy nic moc.

Arte
12.03.2018 3 z 5

Tento díl mě zaujal již více než díl první - kdyby to bylo možné, dala bych mu 3,5 *. Děj se podle mě zlepšil - přibyla akce a zápletky - a více mi přiblížil magický svět, ve kterém se celý příběh odehrává. Jsem zvědavá, jak se autorka vypořádala se všemi možnostmi a jak dopadne poslední díl.

Evule114
18.02.2018 5 z 5

Tak tenhle díl mě vážně dostal, nejen, že jsem si Ciarana oblíbila, ale on je napůl drak? No prostě nemám slov :-)

adla222
08.02.2018 5 z 5

Taky hltám plnými doušky :D Přečtěte, nebudete litovat :)

ivedoo
03.02.2018 5 z 5

Naprosto úžasná napínavá kniha. Jak jsem dočetla tento díl, tak jsem ihned musela na další. Hltám ji plnými doušky :D Naprosto skvělá série. Doufám, že autorka ještě něco vydá :D

Sservus
30.01.2018 5 z 5

Noooo, tady už se začínáme rozjíždět :) napínavější než jednička, na konci se to pěkně zamotá....

Aaginka
21.01.2018 4 z 5

Tady se to už pomalu začíná vyvíjet a je to napínavější, ale moc mě tenhle díl nebavil.

Drakária
21.01.2018

Zábava stejně jako první díl ale tady je toho zase o něco víc. Je to prostě BOMBA

Ekiara
28.12.2017 4 z 5

V tomto díle se toho zase stalo o něco více než v prvním a ráda jsem se ke čtení vracela ^^ Na druhou stranu čím déle jsem to četla, tím více jsem měla radši Leea a naopak Felicity mě ke konci dost vytáčela.
Hezká kniha, postavy i prostředí a už se těším na třetí díl, jen si od Fay asi budu trochu chillovat.. :D

Beatrisie
26.11.2017 5 z 5

Tak kdy už se konečně polibi? :D

Tenebien
21.11.2017 1 z 5

Všechno, co jsem napsala k první knížce, platí i o téhle. A já jsem evidentně masochista, že jsem šla i do tohohle dílu.