Pán rozkoše

Pán rozkoše https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43338/bmid_pan-rozkose-Qg4-43338.jpg 4 122 15

Liga pekelníků série

< 5. díl

Přátelé mu říkali Dare a byl nejznámějším svůdníkem v Anglii. Oplýval šarmem a měl šlechtický titul, takže pro něj nebyl problém okouzlit početné zástupy dívek a žen. Tento bezstarostný životní styl však pro něj byl jen chatrnou náplastí na zklamání, které mu před sedmi lety uštědřila krásná herečka Juliana. Zlomila mu tenkrát srdce, ale nyní mu nezbývá, než ji znovu vpustit do svého života, neboť jedině s její pomocí může odhalit obávaného zrádce královské koruny. Juliana se musela vzdát lásky jediného muže, jehož v životě milovala, a od té doby se zkrátka jen snaží zapomenout na něžnou vášeň, kterou jí Dare umožnil poznat. Když ji však Dare veřejně prohlásí za svou milenku, rozhodne se mu tu troufalost oplatit. Musí přece existovat způsob, jak přinutit nechvalně proslulého Pána rozkoše, aby padl na svá arogantní kolena…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

The Prince of Pleasure , 2003

lusitta05
28.11.2021 4 z 5

Bolo to fajn,ale asi naozaj stačilo.

DUNIKO
09.04.2021 5 z 5

❤️❤️❤️ Krásné ❤️❤️❤️

rampapa
21.02.2021 5 z 5

Na příběh o Dereovi jsem se hodně těšila na ,, pána rozkoše". Jullianu jsem si hnedka zamilovala. Příběh se krásně četl a jsem jím nadšená. ❤️❤️Knížku velmi doporučuji. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky.

Kudík
24.01.2021 4 z 5

Tak došlo k završení série a z jedné strany jsem i ráda. Přiznám se, že té "lásky" už bylo i na mě hodně. :) Ale Dare nezklamal, jen škoda, že nedostal více prostoru se svými vtípky, i když ten Juliennin se také povedl, ale to nijak nezlehčuje události před 7 lety. Jen mi po dočtení ještě vrtá v hlavě, že se ztratil Grayson...

Myška43
21.08.2020 5 z 5

A pohádky je konec. Liga pekelníků mě naprosto uchvátila, poslední dva díly u mě vedou. Moc krásný příběh Darea a jeho Jullieny. Tato série se autorce moc povedla a ráda si přečtu další její knihy.

janqa410
25.07.2020 4 z 5

Po delší době něco od Jordan a nezklamala cérka. Závěrečný díl Ligy pekelníků a oslnivý Dare společně s nezlomnou Jullienou, mě opravdu chytili a knihu jsem si opravdu užila. Opravdu se autorce pro nic za nic neříká "královnou erotické romance", sexu tam bylo opravdu hodně, ale to přece k postavě Pána rozkoše patří, nějak si tu přezdívku přece vysloužit musel. Jejich osudové setkání bylo plné energie, od první chvíle je jasné, že osudová láska zasáhla i jeho přelétavý styl života a změní ho k nepoznání. Moc se mi líbilo prolínání příběhů Darea i Jullienny, jejich společné střety i výzvy a když tam přibyl i hon na Calibana a s tím spojené napětí, jak to všehno dopadne ...- no prostě a jednoduše, četlo se to samo, jedna báseň.

Kamila1991
17.11.2019 5 z 5

Tak už i na Darea došlo... Krásný příběh, ve kterém se dočkáme dopadení Calibana, odhalení jeho identity a konec série o Lize pekelníků. Příběh nezklamal, jen vše kolem Calibana mohlo být víc napínavější.

karamelka57
06.09.2019 5 z 5

No konecne. Konecne v tejto serii kniha, ktora mala fakt stavu. Takto si ja predstavujem osudovu pritazlivost!! Najlepsie na koniec, najlepsia z celej serie.

petraj30
14.08.2019 2 z 5

Nevím proč, ale kniha mi vůbec nesedla na rozdíl od předchozích dílů. Něco tomu prostě chybělo, jen nedokážu popsat "CO"

Turiel11
01.10.2017 5 z 5

Krásná třešnička na dortu celé série, kterou vřele doporučuji.

Katka313
30.09.2016 5 z 5

Skvele zakonceni serie. Bala jsem se ze Dare bude v tehle knize uplne jiny nez se jevil v predchozich knihach, ale nastesti ne a byl jeste lepsi. Sve povesti Pana rozkose naprosto dostal. Eroticke jiskreni mezi hlavnimi hrdiny bylo primo hmatatelne. Knizka se mi moc libila i zapletks. Kazdou chvili jsem menila kdo je ten zahadny muz. Dokazala svest ze stopy.

havrmoni
19.04.2016 5 z 5

Nejhezčí ze série,těšila jsem se na Darea a nezklamal. Jsem zvědavá jestli je něco o Greysnovi,když se ztratil na Vysočině. Taky dobrej týpek :).

ptavichripkaa
03.11.2014 5 z 5

Hodně dobrá kniha, nemohla jsem se od příběhu odtrhnout a nádherně dotáhla do konce celou sérii Ligy pekelníků.

machrus
03.11.2013 4 z 5

Rozhodně se vyplatilo přečíst i poslední díl ze série Liga pekelníků.A opravdu musím říct,že paní spisovatelka píše moc pěkně.Neopakuje se a to se mi líbí.Uvidíme jak se budou číst další série.Tuhle sérii jsem četla na PC,což vůbec nemám v lásce.Mám nutkání koupit si knihy.No uvidíme.Opravdu celá série díl od dílu lepší a lepší. Poslední díl byl pro mě asi opravdu nejlepší.Příběh byl poutavý.Musím přiznat,že ve chvíli když Dare se dozvěděl celou pravdu o Julianě,jak se vše skutečně odehrálo před 7 lety, tak se mi i stáhlo hrdlo a měla jsem co dělat aby mi slza neukápla.

Pative
25.12.2011

Kniha se čte dobře, je plná erotiky ale i napětí.

Anglie 19. století romance historické romance

Nicole Jordan