Pan Pracháč

S Biancou jsem se potkal ve výtahu. Když jsme uvízli, jela se mnou pořídit rozhovor. Kvůli mému oblečení mě krásná novinářka s havraními vlasy považovala za poslíčka. Neměla ani ponětí, že ve skutečnosti jsem Dex Truitt, bohatý, úspěšný obchodník, jehož pojmenovala “Pan Pracháč”― jehož jela odpoledne navštívit. Bianca mi řekla, jak moc nemá ráda lidi Dexova typu―snobské, přechytralé, nažehlené muže, kteří nedokáží ocenit ty nejjednodušší věci v životě. Takže když se výtah konečně rozjel, zrušil jsem rozhovor a zanechal ji v domnění, že jsem někdo úplně jiný ― cyklistický kurýr jménem Jay. Líbilo se mi, jak se dívala na toho chlapíka, a nechtěl jsem, aby to skončilo. Začal jsem s ní chodit jako “Jay”― a její rozhovor s mým skutečným já jsem s ní vyřídil po e-mailu. Nečekal jsem, že naše vzájemné jiskření bude stejně silné i přes internet. Nečekal jsem, že z toho vzejde takový blázinec. Nečekal jsem, že Jay a Dex se do ní zamilují. A že ona se zamiluje do těch dvou. Až na to, že oba dva jsem byl já. A když to zjistila, oběma nám hrozilo, že ji ztratíme. Na ten den mě nemohlo nic připravit. A já jsem nebyl ani zdaleka připraven na to, co přišlo potom. Všechno krásné musí jednou skončit, že? Až na to, že blížící se konec mezi námi jsem nezaznamenal....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474668/big_pan-prachac-2UN-474668.jpg 4.1292

Vydáno: , Baronet

Mister Moneybags, 2017

Kniha Pan Pracháč

knihomolkaJani

Opět velmi pěkný příběh! Velké plus je, že se u knihy určitě i nasmějete. Do cca 3/4 je kniha bez nějaké hlubší zápletky, ale čte se dobře, takže to ničemu nevadí.
Pokud si u knihy chcete opravdu jen bez přemýšlení odpočinout, je Pan pracháč přesně pro Vás.
Milé, svižné a se špetkou humoru.

Lee7

Scéna ve výtahu a po chatu byla nejlepší, hodně jsem se nasmála a když jsem si představila jak by to bylo na živo :) Za mě lehké, svižné čtení k vodě, konec byl trošku přitažený, ale mě se líbí, že se spisovatelky nebojí přijít s něčím takovým.

aquaver

Hodně jsem se u této knihy nasmála. Za mě parádní a ideální oddechovka. Myslím, že víc k tomu dodávat už ani nemusím :)

janina66

Vtipná a velmi čtivá oddychovka. Celá kniha byla fajn, ale nejvíce se mi líbilo seznámení ve výtahu a snaha Dexe něco vyřezat. To jak měl pošmikaný prsty, to jsem se smála i nahlas. Ovšem obálka je hrozná.

uminaa

Z tejto knihy som trochu rozpačitá. Autorky to poriadne premiešali a podľa mňa už trošku tlačili na pílu.
Ale čítanie tejto knihy splnilo účel ;)

prcek19

Opět mě autorky nezklamaly..u těchto knih vždy vypnu a užívám si čtení..přesně to, co očekávám..i když sem si říkala, proč se Dex nepřizná, že by to bylo lepší, tak se ten příběh tak příjemně vyvíjel, až mi to nakonec nevadilo..no a to vyřezávání, to mě dostalo :-D

Lucika002

Na tuto knihu jsem se hodně těšila, ale nakonec jsem ji zařadila do kategorie - neurazí, nenadchne. Byly momenty, kdy jsem se pobavila, ale převažovalo nutkání přeskakovat řádky. Souhlasím s již napsaným komentářem, není to asi nic, co by mi utkvělo v paměti na delší dobu.

kraibiska

Knihy od těchto autorek prostě zbožňuju. Celý příběh mě pohltil tak, že jsem ho přečetla během jednoho dne a nejvíc bych si přála, aby ještě pokračoval. I když se dalo předpokládat jak tento příběh skončí, tak i přes to mi to nevadilo.