Pan Pracháč

Pan Pracháč https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474668/bmid_pan-prachac-2UN-474668.jpg 4 471 80

Drzý bastard série

S Biancou jsem se potkal ve výtahu. Když jsme uvízli, jela se mnou pořídit rozhovor. Kvůli mému oblečení mě krásná novinářka s havraními vlasy považovala za poslíčka. Neměla ani ponětí, že ve skutečnosti jsem Dex Truitt, bohatý, úspěšný obchodník, jehož pojmenovala “Pan Pracháč”― jehož jela odpoledne navštívit. Bianca mi řekla, jak moc nemá ráda lidi Dexova typu―snobské, přechytralé, nažehlené muže, kteří nedokáží ocenit ty nejjednodušší věci v životě. Takže když se výtah konečně rozjel, zrušil jsem rozhovor a zanechal ji v domnění, že jsem někdo úplně jiný ― cyklistický kurýr jménem Jay. Líbilo se mi, jak se dívala na toho chlapíka, a nechtěl jsem, aby to skončilo. Začal jsem s ní chodit jako “Jay”― a její rozhovor s mým skutečným já jsem s ní vyřídil po e-mailu. Nečekal jsem, že naše vzájemné jiskření bude stejně silné i přes internet. Nečekal jsem, že z toho vzejde takový blázinec. Nečekal jsem, že Jay a Dex se do ní zamilují. A že ona se zamiluje do těch dvou. Až na to, že oba dva jsem byl já. A když to zjistila, oběma nám hrozilo, že ji ztratíme. Na ten den mě nemohlo nic připravit. A já jsem nebyl ani zdaleka připraven na to, co přišlo potom. Všechno krásné musí jednou skončit, že? Až na to, že blížící se konec mezi námi jsem nezaznamenal.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Mister Moneybags , 2017

ivetapl
21.12.2021 5 z 5

Další kniha od mého oblíbeného dua! ️ Na knihu jsem se těšila od začátku října. 2x se odložilo kvůli nedostatku materiálu vydání.
Ale konečně je u mě a už ji mám i přečtenou. Za den.

Co si budeme, knihy od Vi a Penelope jsou plné klišé.. Ale přesně u těchto knih já úplně vypnu a užívám si příběh. Život někoho jiného a klišé mi jsou úplně fuk.
Miluji styl psaní těchto dvou. ️

Pan Pracháč má sice šílenou obálku , ale příběh úžasný.

Bianca i Dexter jsou úžasný. A myslím, že už od samého začátku, kdy Dexter Biance o sobě neřekl pravdu... A zrovna se mu opravdu nedivím. Když jsem četla, jak Bianca popisovala pana Pracháče, aniž by o něm opravdu něco věděla, zachovala bych se jako Dex. Ovšem lež má krátké nohy.
Nějak jsem nečekala zápletku u konce. Ale ano - vše dobře dopadne, jako vždy.

Já si knihu zamilovala a určitě ji milovnícím Vi a Penelope doporučuji!!

Fidibus
19.12.2021 5 z 5

(SPOILER) Mně se to líbilo. Zajímavá zápletka - nejdřív dilema Dex x Jay a nakonec rodinné dilema. Končí to sladce, ale s odkazem na Jelaniho.
"Tak, teď tu máme štěkajícího psa, kozu, smějící se dítě a plačící dítě." "To jsou zvuky života, Bianco..."
Nezapomenutelná je počáteční scéna ve výtahu s koulemi. Úžasné jsou i Dexovy dialogy s Banditem a jednou i s časopisem :-). Jinak je to o lásce, trpělivosti a odvaze čelit tomu, co může přinést život.
"Haff!"

LenRan
14.12.2021 4 z 5

Pokud se nenecháte odradit strašnou obálkou a názvem, najdete v knize docela hezký příběh, u kterého můžete vypnout a jen se nechat pobavit.

rampapa
10.12.2021 5 z 5

Tak tohle se mi moc líbilo. Konečně hezká knížka na oddechové čtení. Knížka přečtená ani ne za tři hodinky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od těchto autorek.

havrmoni
07.12.2021 3 z 5

Začátek mě bavil a i potom některé jejich dialigy byly vtipné, ale to je asi tak všechno. Bianka mě chvílemi lezla na nervy s tím svým ,,potřebuju trochu času", odstup apod. No a o té zápletce, rozkrývání tajemství či jak tomu říci, tak o tom snad ani psát nebudu. Zdlouhavé a zbytečně rozepsané byly nezáživné pasáže a co si dle mě zasloužilo více prostoru, bylo rychlé a nedotažené

Raislin
07.12.2021 4 z 5

Od autorek čekám víc. Bianca mi mnohdy lezla na nervy. Dex byl fajn, ale už vidím muže, který by toto vydržel. Takže tento příběh za mě nenadchne ani neurazí.

NikolaSkop
02.12.2021 3 z 5

Četla jsem již před časem přeložené z AJ od jedné slečny. :) A musim říct, tyto dvě spisovatelky mám moc ráda. Ale jejich příběhy začínají být na jedno brdo, bez zápletky....uf... někomu to samozřejmě stačí jako klasická oddechovka. Ale pro někoho jako jsem já, je to prostě málo zajímavé spíše nudné...

Kubikuli
02.12.2021 4 z 5

Milé počtení na dvě odpoledne... Americká pohádka od začátku až do konce :)

Kristy.Seb
02.12.2021 4 z 5

Pravda je málokdy čistá a nikdy prostá.

Nikdy není důvod tajit jakoukoli pravdu. Pravda tě osvobodí.

Jako lidé se stáváme silnějšími, když musíme překonávat vlny a zároveň držet loď v kurzu.

Začátek knihy mě hned dost pobavil. :D Romantická zápletka byla takové klasické klišé, ale příběh v pozadí celkem drsný.

Ketfl
02.12.2021 4 z 5

Začátek knihy mě příliš nezaujal, ale nakonec se to rozjelo a nebylo to špatné. Opět taková odpočinková četba, u které vypnete hlavu, i když hlavní zápletka byla zase něco na moje city a nervy. Bohužel, tohle se už některým lidem v životě přihodilo a vůbec bych nechtěla být v jejich kůži, musí to být něco příšerného. Jako jo, od dua jsem četla již lepší příběhy, ale i tento nebyl špatný, knihu jsem zase slupla jako malinu. Těším se, co si pro nás naše holky připraví dál. :-)

petulkapeta
30.11.2021 5 z 5

"At' je to cokoli, budete muset s pravdou ven. Lepší být udeřen pravdou než poliben lží."
Na tuhle jsem už dloho čekala, jejich pribehy mam moc rada a Bianca a Dex byly super, jejich setkani ve vytahu tam jsem se hoodne pobavila a tajy ze tam byl zmineny muj oblibenec Chance a koza

Kešu1981
30.11.2021 1 z 5

(SPOILER) Nodoháje, proč proč proč?! Dosadit do romantiky otázku incestu, to jako vážně!? Dyk je z toho akorát psycho. Pardon, ale takové zvraty nedávám. A přitom to byl docela pěkný příběh, chjoo....

nina3905
28.11.2021 5 z 5

Kniha ma bavila, ponúkla typickú romantikuš zápletku. Podľa mňa jedna z 5* kníh od tohto spisovateľského dua.

žlotirova
28.11.2021 5 z 5

pekne ale maji lepší spolu :-)

Radka1727
28.11.2021 4 z 5

Příběh celkem fajn - raději mám ale knihy jen od Vi Keeland. Český překlad to ale zabil....

hana1039
26.11.2021 4 z 5

Lehké, zábavné, prostě od tohoto spisovatelského dua můžeme očekávat jen oddechové čtení, za což jsem hodně ráda...

milst
25.11.2021 5 z 5

Skvělá kniha *****

LilluLong
25.11.2021 5 z 5

Tato sa vydarila :) za mna 5*

valika0302
24.11.2021 5 z 5

Kniha ma veľmi bavila, podľa mna jedna z tých lepších od tejto dvojice autoriek :)

lucie.sela
24.11.2021 1 z 5

Mám ráda knihy od V. Keeland, pár knih ve spojení s P. Ward a asi jednu nebo 2 knihy od autorky samotné, takže jsem se na knihy vždy těšila. Bohužel mi knihy postupně přijdou jako CTRL+C - CTRL+V jen se změní jména a pohlaví v tom, kdo spustí linku příběhu. Přišlo mi, že u této knihy se autorky snad vsadily, kdo vymyslí víc zápletek a alespoň pro mě to mělo opačný efekt než čtivost. Už od knihy Hříšné dopisy jsem ohledně jejich knih skeptická a bohužel po tomto kousku jsem názor rozhodně nezměnila. Samozřejmě je to jen můj názor, protože každá kniha má své odpůrce i příznivce, takže si určitě své nenáročné čtenáře najde :)

Autoři knihy

Vi Keeland