Pan Pracháč

Pan Pracháč https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474668/bmid_pan-prachac-2UN-474668.jpg 4 471 80

Drzý bastard série

S Biancou jsem se potkal ve výtahu. Když jsme uvízli, jela se mnou pořídit rozhovor. Kvůli mému oblečení mě krásná novinářka s havraními vlasy považovala za poslíčka. Neměla ani ponětí, že ve skutečnosti jsem Dex Truitt, bohatý, úspěšný obchodník, jehož pojmenovala “Pan Pracháč”― jehož jela odpoledne navštívit. Bianca mi řekla, jak moc nemá ráda lidi Dexova typu―snobské, přechytralé, nažehlené muže, kteří nedokáží ocenit ty nejjednodušší věci v životě. Takže když se výtah konečně rozjel, zrušil jsem rozhovor a zanechal ji v domnění, že jsem někdo úplně jiný ― cyklistický kurýr jménem Jay. Líbilo se mi, jak se dívala na toho chlapíka, a nechtěl jsem, aby to skončilo. Začal jsem s ní chodit jako “Jay”― a její rozhovor s mým skutečným já jsem s ní vyřídil po e-mailu. Nečekal jsem, že naše vzájemné jiskření bude stejně silné i přes internet. Nečekal jsem, že z toho vzejde takový blázinec. Nečekal jsem, že Jay a Dex se do ní zamilují. A že ona se zamiluje do těch dvou. Až na to, že oba dva jsem byl já. A když to zjistila, oběma nám hrozilo, že ji ztratíme. Na ten den mě nemohlo nic připravit. A já jsem nebyl ani zdaleka připraven na to, co přišlo potom. Všechno krásné musí jednou skončit, že? Až na to, že blížící se konec mezi námi jsem nezaznamenal.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Mister Moneybags , 2017

johana3160
07.03.2022 3 z 5

(SPOILER) Uz jsem od autorek cetla lepsi. Stylove zapada do tvorby autorek, ale pribeh me moc neoslovil. Prislo mi, ze se to mota v kruhu a furt natahuje a to byla teprve polovina knihy.

POZOR SPOILER:
Sice bylo jasne jak to dopadne, ale musim priznat, ze incest byl na me trochu silny kafe. Tohle pro me dost prestrelilo, i kdyz to nedotahli “do konce”. Tohle proste nebyl tak docela muj salek kafe.

georginaa
25.02.2022 5 z 5

Příběh opět pobavil na jeden večer. Neobvyklé a vtipné seznámení pana Pracháče s obyčejnou dívkou. I když na ní neviděl, jen ji slyšel a cítil, hned ho očarovala svým hlasem a vtipným způsobem chování. Už tak dlouho se nesmál. Mohl mít dívku jakou by chtěl, ale žádná ho ničím neupoutala, až na Biancu. Autorky prostě umí pobavit, čtete s úsměvem na tváři a když příběh skončí, určitě byste chtěli pokračování.

kacenka6144
23.02.2022 5 z 5

Dex a Bianca mě bavili. Kočka a pes, diskuze plné jisker.

Damienronnie
22.02.2022 5 z 5

Perfektne ! Veľmi vtipná kniha :)

Petra38
21.02.2022 5 z 5

Já jsem jako ve většině případech nadšená, přečteno během dvou večerů a musím říct,že jsem se dnes na čtení moc těšila a to je pro mě nejdůležitější ukazatel. Za mě zabavná,romantická ,střeštena a dojemna kniha, která za to stála.

happy19
13.02.2022 4 z 5

Tak nějak lepší průměr,což jsem čekala,-)
Opočinete si...myšlenky mají dovolenou:-D

„Milujte všechny, věřte jen někomu, neubližujte nikomu.“

musivila
12.02.2022 4 z 5

Tentokrát mě téma celého příběhu moc nenadchlo a brzy mi došlo jakým směrem se bude děj odvíjet. Přesto je kniha čtivá, jako všechny tohoto autorského dua.
PS: opět nechyběla zmínka o Australanovi s kozičkou, to už je snad pravidlo v každé knížce :)

„Lepší být udeřen pravdou než políben lží.“

JadeyBristow
09.02.2022 4 z 5

Pro mě osobně nejočekávanější novinka roku 2020. Tohle duo autorek naprosto zbožňuju. Ještě před vydáním knihy jsem věděla, že ji musím mít okamžitě! A tak vám teď popíšu knihomolské peklo-dostala jsem čtenářský blok. Do příběhu jsem se podle anotace tak zamilovala, že všechny moje ostatní knihy v knihovně přestaly být atraktivní. Dala jsem si tedy předobjednávku, ať ji mám mezi prvními. Haha, May, život není peříčko a ty jsi nejspíš v minulém životě musela být v nějaké jiné dimenzi Hitler, co zabíjí koťáťka, protože kniha, která vyšla 24.11 mi dorazila 4.12. Trpěla jsem, protože díky bloku, u kterého jsem jasně věděla, že hned po přečtení Pracháče zmizí, jsem za měsíc říjen přečetla, dámy a pánové teď se podržte, JEDNU KNIHU! Fanfáry, disco koule a všichni křičíme třikrát HURÁ, prosím pěkně! když mi v sobotu (kdo sakra zaváží z-boxy v sobotu?) píplo upozornění, že tam je, navlékla jsem sněhule, vzala psí spřežení a vrhla se do víru zimní bouře (nepřeháním) za svým pokladem. Vítězný taneček a kniha během dne přečtena. Nádobí v dřezu počká.
Možná by bylo fajn, kdybych vám i něco napsala ohledně knihy, co? Je super. Jako co čekáte? Klasický vzorec těchto knih od Pen a Ví. Holka, bohatý kluk, s*x, drama, s*x, konec… já víc nechci, lidi.
Příběh je napsaný skvěle, čtivě, ale pokud autorky znáte, nemusím vysvětlovat. Miluju jak vám umí v půlce knihy vytrhnout srdce a pak ho slepit. Oceňuji nečekanou a neobvyklou zápletku, na kterou jsem ještě nikdy nenarazila. Čekala jsem cokoli, tohle ne. Ale nechci vzhledem k čerstvosti knihy spoilerovat.

Artep071
27.01.2022 3 z 5

První třetina mě bavila moc, škoda, že na to Bianca přišla tak brzy ,kdyby to autorky ještě trochu natáhly , mohlo to být vtipnější a zajímavější :) a já bych si knížku užila ... ale co následovalo pak ..to totálně pokašlalo ... zápletka jak z harlekýna a když došlo k vytouženýmu sexu ...nic .. nemělo to jiskru a ani žádný grády ... UF ..chjo takhle pokašlat dobře nášláplej příběh je ostuda .. za mě max 3* holky holky to se tentokrát moc nepovedlo ...

Nika151
25.01.2022 4 z 5

Knížce nechybělo nic, co je standardní pro tyto autorky- extrémní čtivost, bezbřehá romantika, dramatická zápletka s jasným koncem, velká porce vtipu, ale…mám ale…úplně nedokážu napsat proč. Mají lepší knihy. Také mi moc nesedla Bianca. Každopádně odpočinek na pár dní s ní a Dexem určitě zažijete.

Toledo
12.01.2022 3 z 5

Zlatý střed - četlo se to dobře, ale řadím to spíš mezi průměr co se týče kvality románů pro ženy. Asi nic, co by mi utkvělo v paměti na delší dobu.

evineckY
08.01.2022 5 z 5

Právě jsem dočetla a souhlasím s holkama - je to super!

spoiler:
Moje mysl se točila, náš rozhovor se pohyboval dovnitř a ven z mého mozku stejnou rychlostí, jakou Formule 1 jedou závodní dráhu.
Ps: proč jsem měla vyhozený můj komentář ?

Nikyna8
08.01.2022 5 z 5

Obě autorky mám ráda ,knížka opět nezklamala, vtipné, romantické, napínavé. Četla se krásně. Kniha u které vypnete a jen čtete.

lucie3944
07.01.2022 3 z 5

Líbilo se mi to. A i když by byla náhoda, aby se tohle všechno skutečně stalo u cizích lidí, kteří se někde potkají, tak přesně taková náhoda bývá. Líbilo se mi hádání Jaye a Dexe, líbila se mi snaha o vyřezávání, líbilo se mi, co člověk udělá, aby zaujmul druhé pohlaví. Bylo to milé, i za cenu očekávaného konce, kdy všechno dobře dopadne. Protože proto se tyto knihy přece píšou a proto je ženy vyhledávají.

Dela90
31.12.2021 5 z 5

Opět povedená knížka téhle autorské dvojice. Začátek byl dokonale vtipný. Ačkoliv mě takhle muž obelhávat, tak pozná moje nasupené já. Bianca byla na můj vkus moc měkká. A tak, kdo by odolal Dexovi, panu Pracháči, že? Knížka měla velmi pěkný příběh. Já se u ní bavila a chtěla jsem číst dál a dál. Jo, byla to romantika se špetkou humoru s příběhem, který Vás pohltí až do poslední stránky.

Ryorka
30.12.2021 1 z 5

Tohle se vážně nepovedlo. Autorky mám ráda, ale tohle bylo utrpení. Do doby než přišla na to, že ti dva chlapi jsou vlastně jeden to bylo vcelku fajn, ale pak to byla už jen dementní slátanina.

Kiwicatko
29.12.2021 2 z 5

(SPOILER) Tyhle autorky miluju a vzdy, kdyz jsem sahla po knize, na jejiz obalce byla uvedena jejich jmena, mela jsem zaruceno perfektni cteni. Ale tady se mi teda do vkusu netrefily. A nebo jsem se ja netrefila s vyberem knizky casove do nalady. Kazdopadne jsem se k docteni musela prinutit. Nic me nelakalo pokracovat a dozvedet se jak to skonci. V podstate jsem si uzila pribeh tak plus minus do 150 stranky a pak uz jsem se jen modlila abych to zvladla dokoncit.
Zapletka s otcem a pribuzenstvim a testama a infarktem mi prisla neskutecne pripitomela. To uz bych asi spis zkousla moznost, ze po seznameni se sestrou zjistil, ze s ni spal a pak by se to nejak resilo atd atd…ale tohle? To bylo na me moc. A jejich dloooooouho ocekavany sex jsem skoro celej preskocila. Nic me na nem nenadchlo. Nevim, jestli to bylo prekladem nebo to bylo opravdu tak blbe napsany, ale v tu chvili jsem si prala, aby byli pribuzni a ja o tenhle “zazitek” v podobe jejich sexu prisla.

Takze za me tohle nee a budu cekat na dalsi pocin autorek a doufat, ze to bude lepsi.

petusska01
29.12.2021 5 z 5

Tieto autorky mam rada a sú (takmer) vždy zárukou kvalitného čítania. Tento príbeh má nesklamal, aj keď bol ešte viac zamotany ako som podľa anotácie očakávala. Obaja hlavní hrdinovia mi boli veľmi sympatickí, bolo to vtipné, veľmi ľahko a príjemne sa to čítalo. Potom samozrejme zápletka bola zárukou napätia a nakoniec to skončilo celkom fajn, trochu presladene ale tak ako postavám prislúchalo. Tento štýl, ľahko romantický a erotický, so sebavedomymi a samostatnými postavami, vtipny aj ľahko ironický obľubujem, a tieto autorky mi ho doprajú. Odporúčam.

Tesset
23.12.2021 4 z 5

Jako u většiny knih této autorské dvojice jsem byla spokojená. Super postavy, humor, všecko bylo. Jednu hvězdičku ubírám za tu "zapletku", ta byla celkem přitažená za vlasy, ale jinak fajn kniha.

Anna195
22.12.2021 4 z 5

Toto je presne ten druh knihy, pri ktorej si oddýchnite a máte ju prečítanú v príbehu pár hodín. Pri týchto dvoch autorkách väčšinou viem, ako ich príbehy skončia, ale vždy sa rada ponorím do ich kníh.

V tomto príbehu sa zoznámime s Dexom a Binacou, ktorí sa spoznajú za veľmi bizarných okolností. Mne sa ich vtipné zoznámenie páčilo, pretože už pri ich samotnom zoznámení nastane menší zvrat v príbehu. A ja osobne som chápala, prečo Dex pri ich zoznámení pristúpil k menšiemu klamstvu, keďže Bianca mala vyhradený názor na určitý typ ľudí. Ale, ako to v knihách býva aj tu sa na klamstvo príde vtedy, keď to človek najmenej čaká. Za čo som veľmi rada je to, že autorky nám ukázali iný pohľad na bohatstvo, a že takýchto ľudí nemusíme hneď škatuľkovať ako snobov, ktorí si nevidia ďalej od nosa.

Áno, chápala som aj Biancu, že sa cítila byť podvedená, ale vadila mi niekoľkokrát opakujúca sa scéna typu: potrebujem viac času, pretože táto scéna sa opakovala niekoľko kapitol a bála som sa, že to tak bude do konca knihy, ale našťastie nebolo. A povedzme si pravdu Binaca tiež nebola úplne úprimná k Dexovi. Ale zároveň ma prekvapila zápletka v druhej polovici knihy, keďže medzi Binacou a Dexom bola skvelá chémia, no autorky im v ich začínajúcej láske urobili totálny chaos. Myslím si, že táto zápletka spravila samotný príbeh viac zaujímavým pre čitateľa. Ja sama som počas čítania rozmýšľala, ako by som niečo podobné riešila, aj keď je takýto scenár v reálnom živote málo pravdepodobný. Opäť musím vyzdvihnúť postavy, z knihy Drzý Bastrad, ktoré boli spomenuté v tomto príbehu, už to pri autorkách považujem za ich značku.

Autoři knihy

Vi Keeland