Pán hor II.

Sebastian se po politickém skandálu způsobeném sestřenkou Eugénií vrací z Benátek zpět do Francie. Tam se mu brzy po příjezdu narodí první syn Christian. Sebastian stejně jako jeho otec Edmond vystupuje po pádu císařství ze státních služeb. Ale není mu dovoleno užívat si štěstí a klidného rodinného života. Stává se dědicem svého otce, prvním mužem v kraji a zároveň nositelem nenáviděné přezdívky Pán hor....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/346551/pan-hor-ii-fNj-346551.jpg 4.698

Pán hor (2.)

Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Baronet

Tylinka

Kniha se mi moc líbila, četla jsem jí jedním dechem a úžasně si u ní odpočinula. Hned se vrhám na III. díl.

knihovnička007

Krásná kniha :)
v dnešní době už si člověk ani nedokáže představit, jak se žilo před 200 lety-a navíc v horách, kde se život zastavil...
Líbily se mi životy všech postav. Místy jsem Sebastiana nechápala, litovala... Škoda, že si člověk nemůže takový život vyzkoušet aspoň na jeden den :)
Kniha úžasná, je to už asi 5.kniha od této spisovatelky a budu pokračovat dál. Doporučuji všem.
Romantika s historií je skvělá kombinace :)

evago
14.11.2016

pěkná kniha,dobře se čte...

harena
18.10.2016

Příjemný a hlavně čtivý román pro ženy, nijak nepřeslazený, stále akce, stále se něco děje a určitě si zase někdy přečtu další díl, protože musím ( !!!!!!!) přece vědět, proč Sebastianova cesta do Itálie změní životy všech !!!! :)))). V případě deštivých dnů lze přečíst i za jeden den, nestresuje, příjemně naladí.

Januletta
02.02.2016

Celá serie patří k mým nejoblíbenějším knihám. Ale nejlepší je tenhle, 2 díl... Sebastian je nejvíce reálná postava ze všech. Má spoustu chyb, a proto je nejlidštější. Rozhodně doporučuji všem přečíst, pokud máte rádi romantiku, lásku a napětí :-)

TaLu
21.07.2015

Přečetla jsem celou sérii, první díly, ve kterých se rozvíjejí osudy prvních postav se mi líbily nejvíce. Na románu mne zaujalo i to, jak ho autorka psala kdysi při škole. Její první dílo.

TaLu
21.07.2015

Danafantom
01.01.2014

Děj se rozvíjí pěkně, příjemné počteníčko, takové lidské. Jen mě překvapilo, že druhý díl, půjčený z knihovny, byl od jiného nakladatelství, a obsahoval značnou část dílu prvního.

Marika Vanova
30.08.2013

Tak druhý díl mi přijde ještě čtivější než ten první a proto nyní dávám 5 hvězdiček. Již se chystám hned na třetí díl a jsem zvědavá, jak to bude dál, když oba hlavní (pro mě) hrdinové tam už nebudou. Bude to o dalších osudech rodiny de Braie a končilo to tak napínavě.

VladkaBU
25.07.2013

Druhý díl Pána hor se mi také moc líbil. Pro mě je důležité, že když se objevují další postavy, příbuzní , stále vím, o kom právě čtu, a kdo je kdo. U této knížky si připadám, jako bych tam s nimi žila, a stejně jako u prvního dílu jsem se ztěží odtrhávala od děje, a zavírala knížku.

maryzka
04.05.2012

pokračovaní druhé generace rodiny de Braie