Pán hor 6

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Christianův nevlastní syn Frederik propadne automobilovému sportu. Touží studovat techniku, ale podvolí se otcovu přání a stává se lékařem. Povolání ho zavede nejprve do odlehlého kouta Francie, později i na Madagaskar a do Maroka. Frederikovou osudovou láskou se stává Anna, snoubenka nejlepšího přítele Huga. Protože se s ní nemůže oženit, pokouší se jí být alespoň přítelem a ochráncem. Život mu však zkomplikuje svobodomyslná dívka Marianna, kterou původně považoval za pouhou letní epizodu. Situace se změní, když se po létech setkávají v provizorní nemocnici uprostřed vzbouřené Afriky. V epilogu se děj vrací do míst, kde před dvěma sty lety začal: Na dávno opuštěný hrad v horách, kde uprostřed horkého léta potkává poslední potomek rodu Alexandr de Braie dívku jménem Christina…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/380697/pan-hor-6-Lfj-380697.png 4.158
Série:

Pán hor (6.)

Žánr:
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Baronet
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Pán hor 6

Přidat komentář
martinaandulka
09.12.2018

Poslední díl a serie je uzavřena.Velmi mile jsem byla překvapena do jakého roku to bylo uzavřené to jsem nečekala.Je to pěkné odpočinkové čtení.

mariva
01.10.2018

Série uzavřena - četla jsem knihy jednu za druhou a tak už toho v závěru bylo trochu moc. Opět zajímavé, čtivé, ale už to prostě nebyly ty skvělé postavy předcházejících dílů.

knihovnička007
23.12.2017

Dočteno :) Celá sága moc hezká, knihy paní Kornerové jsou vždy velmi čtivé. Ke konci už se mi zdálo, že příběhy jsou si hodně podobné-muž se zamiloval, žena ho chvilku nechtěla, aby pak byli spolu...
Jsem ráda za vyprávění po několik generací. Děkuji za tyto knihy.

TaLu
21.07.2015

Přečetla jsem celou sérii a obdivuji, že toto své první dílo autorka napsala tak čtivě, že ho čtou milovníci romantiky a nejen ti. První díly se mi líbily nejvíce. Zajímavostí jsou dva epilogy, z toho jeden netypicky dlouhý, protože rukopis neměl standardní podobu a nebylo jasné kolik stránek bude chybět nebo přebývat pro tisk do časopisů, kde byl inzerován jako třináctidílná sága. Nakonec se nedostávalo více než sto stránek a tak to autorka vyřešila už zmíněnými epilogy.

maryzka
04.05.2012

tato kniha završuje osudy rodu de Braye. dovětek je do současnosti.